Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, BabaJagusia napisał:

A ja po 40 latach jeżdżenia postanowiłam doginać na piechotę albo busem czy pendolino jakowymś. Tak dla zdrowotności. Od tego wożenia się tylko moja żyć ma się dobrze. Nawet "aż za dobrze" ;)

 

Ty po 40 latch ?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie napisac, czy w poskarzyjkach czy ,,widziane w De,, czy jakos tak.

Czy u was tez goscie rzucaja na ziemie w lazience reczniki do rak?

Kazdy zuzyty laduje na ziemi,

Kurla, kultura!:przekleństwa:

Jakby mi ktos tak w domu moim zrobil, to bym zwrocila uwage.

Mozna zlozyc i polozyc gdzies na bok.

Ale po 3 ,,gosciowach,, mala lazieneczka jest zaslana recznikami.

Chyba sie wq zdenerwuje i nastepnym razem zostawie papierrolle i kosz.

Zla jestem,bo babka znow robi sceny jak trzeba sie przebrac na noc.:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie może być:raz, dwa, trzy-pierwsza:oklaski:

Kawcia w garści i kłaniam się pięknie. 

Od dzisiaj ja jestem "królową adresu", choć córuś pokazuje gdzie jest miejsce pomocy domowej. 

Nic to, alleluja i do przodu. Tego nam wszystkim życzę. 

I poproszę uprzejmie o przyspieszać czasu:tak2:

                                                                                 Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Dziś dzień bez wyjazdów , wycieczek ....siłą rzeczy shopping być musi . Chodzić trzeba :haha:Pogoda jak to tutaj , trochę słońca , za moment chmury , ale ogólnie nie jest źle . Podczas włóczęg mamy fajną pogodę ....ducha też :d Wyjeżdżającym w obie strony - szczęśliwej podróży , wspaniałych urlopów .... cudownych adresów :cmok:A wszystkim :

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Ostatnio chodzi mi coraz częściej po głowie powrót do opieki w DE. Pomimo stalejmpracy w korporacji i zarobkach w miarę dobrych, myślę o wyjazdach. Dużo wydałem na chorobowym na kręgosłup, a okazało się, że to bolerioza. Pół roku męki, wydawania kasy na rehabilitację, które na chwilę przynosiły ulgę. Teraz jestem po.pierwszym 28-dniowym antybiotyki. I jest o niebo lepiej. Fakt, dźwigać nie mogę,  ale ja nie dzwigalam nigdy przy babciach, bo zawsze chodzące brałam. Ale karetki boleriozy atakują słabe miejsca. Teraz szykuje mi się wymiana mostku-ponad 10 tys. I praca w korpo codziennie spelnic norme, przelewy bankowe, zakładanie hipoteki w systemie często ba miliony. Stres czy nie to nieźle, bo na lekach wolniej kojarzę, a tu presjaczasu, ponieważ przydział dzienny musi być zrobiony, bo inaczej nadgodziny.

Edytowane przez emma
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Wszystkim życzę miłego dnia, tym podróżującym szerokiej drogi i bezpiecznego dotarcia do celu:476_red_car:, bez względu na kierunek, bo ja też się pogubiłam kto i kiedy i w którą stronę jedzie:szydera:

 

images (7).jpg

Jak widzę kawusię, to od razu mi się buzia uśmiecha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BabaJagusia napisał:

A ja po 40 latach jeżdżenia postanowiłam doginać na piechotę albo busem czy pendolino jakowymś. Tak dla zdrowotności. Od tego wożenia się tylko moja żyć ma się dobrze. Nawet "aż za dobrze" ;)

 

Ale na zakupy fajnie autem podjechać,  aby nie dźwigać ciężkich toreb

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 7.20 to dobra godzina do wstawania do pracy?:p

No tak jakoś mi się spało,  jakieś sny głupkowate miałam, że tak długo leżakowałam. 

Ale bez stresu się oporządziłam i dziadka nakarmiłam. 

A wczoraj wieczorem miałam kontrol. Wnuczka ze swoim mężem wpadła. I JUŻ dziadek spał. A ja na szydełku u siebie. 

Wypytała o samopoczucie,  zabrała recepty i tyle. 

A w lodówce ....:d się bombelki chłodzily. 

Dziś chaladno i ponuro. Zaś będę spać żywcem. 

Miłego dla Wsiech!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno mam zmieniczkę,ale więcej nic nie wiem,nawet jak ma na imię.Mam ci ja swoja teorię nt temat,ale ją sobie zachowam do powrotu.Ewentualnego:)Najważniejsze ,że ktoś mnie zmieni,o ile naturalnie się nie rozmysli jak poprzednia "klepnięta".He he 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...