Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem :oklaski: Po przespanej nocy widzę świat w różowych barwach :oklaski: A nie.....to brzask tak pięknie mnie przywitał :haha: Ale nic to...jest różowo, więc piknie :oklaski: I tak sobie na różowo kawunię siorbię, w tonacji różowej wyjarałam fajurka, a teraz różowawą klawiaturkę wezmę w obroty i poczytam zaległości :szydera: Czyż życie nie jest piękne? 1796003404_dziedobryjeyk.jpeg.5d30820039877524d868909a27b88cb4.jpeg Ano jest :oklaski: Zatem witam was na różowo życząc cudnego, pogodnego, miłego i króciutkiego dnia w pracy, a urlopowiczom dla odmiany, dnia ciągnącego się jak guma w różowych majtasach :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia:)

Dzień dobry:)Spania coś nie miałam bo się zaczytałam  za długo i śpik se polazł precz a teraz ziewam tak ,ż epająki uciekają ,żebym ich nie pożarła.Dzis przedszkole to odeśpię zaległości.Zimno:(10 stopni.Zgroza!

Miłego dnia wsiem:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, beatrix+ napisał:

Właśnie myślałam o Tobie,  czy już się pozbierałas..I poukładałaś. 

Nienawidzę wszystkich fachowców! Oni są jak politycy,  do których nienawiścią pałam serdeczną!

Każdy zrzuca winę na poprzednika...narzekają na wcześniejsze rządy i poprzednich fachowców. 

Po 16 latach okazało SIĘ,  że  tynki mam spieprzone,  elektrykę i mury nawet krzywe. 

Dziadka pogotowie zabrało. Cały dzień narzekał na fallusa i cewnik. 

Ja aż tak pyskata po szwabsku nie jestem,  wnuczka napisała kartkę do pfleżki. Erika pogrzebała w worze i tyle. 

Już leżałam jak słyszałam,  Beate,  Beate! Poszłam z awanturą,  że ją w nocy nie pracuję. A on się ambulansa prosi,  bo źle z nim. Ledwo się dogadałam,  bo zęby śpią gdzie indziej. 

Zadzwoniłam najpierw do Kerstin. Odebrał mąż. ona już śpi,  zadzwoń rano po lekarza. Tyle w temacie. 

Poszłam na górę po pomoc. Wspólnie z rumuńską opiekunką i jej pdp,  zadzwoniłyśmy po karetkę. 

Przyjechali,  wymacali i uznali że zabiorą na wymianę wora. Cewnika znaczy. Mają go oddać za 2 godz.

No to czekam. 

No i brawo! Widzisz, wystarczy się przespać, wymienić obcemu chłopu cewnik i od razu lepiej myślisz.

To wszystko przez fachowców! Nie przez męża. On ci ofiara pomówień i spisku rzemieślników!!

PS

Nie znam chłopa, ale trza go przed śmiercią bronić. A i Beatrix we więźniu to słaby pomysł.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wczoraj zaspałam,   to jak nazwać wstawanie po nocnych ekscesach z rozmemłanymi kłakami i śpiącymi ślepiami? O błąkających girach nie wspomnę..

Dziadek przepraszał za te historię z jego fallusem. Nic to,  że mu nie tenteges,  grunt że wór pełen pipi. 

Kolejny dzionek spędzam dopieszczając się. Właśnie pracuję nad piegami. :szydera:

Miłego!

P.s.

Pan mąż cały ma się dobrze. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomas1965 napisał:

To wszystko przez fachowców! Nie przez męża. On ci ofiara pomówień i spisku rzemieślników!!

PS po ulicach

Nie znam chłopa, ale trza go przed śmiercią bronić. A i Beatrix we więźniu to słaby pomysł.

Wszystko to jest "jak jeden mąż", bo przecież w gronie mężów są tzw. fachowcy :szydera: 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Powiedzieć o mnie śnięta ryba to powiedzieć mało :szydera: Co ten wtorek taki numer mi wywinął, to poniedziałek był sympatyczniejszy xd Oj byle do przodu, pdp gdzieś się szykuje, woń perfum dociera do mojego piętra,chatę będę miała wolną to może głowę przytulę do poduszki jeszcze :d, a na obiad znowu mam zrobić naleśniki.., ten tu wszechobecny gluten mnie wykończy :szydera:

Buziaki na dobry dzień Wam :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

@Maria Jolanta Suszarka to jednak dobrodziejstwo wielkie:)

Nie zgodzę się w 100% :haha: Ręczniki, i owszem, fajnie suszy i zmiękcza, ale ciuszki niszczy bardzo i to bez względu na to, jaki program suszenia się wybierze :tak2: A świeże powietrze jest dodatkowo za darmo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie zgodzę się w 100% :haha: Ręczniki, i owszem, fajnie suszy i zmiękcza, ale ciuszki niszczy bardzo i to bez względu na to, jaki program suszenia się wybierze :tak2: A świeże powietrze jest dodatkowo za darmo :szydera:

Mówicie o Trockenmaschine?

Dobre dla pdp,  który ciągle jest przebierany i używa dużo ręczników. Myślę,  że do normalnych ciuchów się nie nadaje. Ja mam dużo ciuchów , które muszę prać ręcznie,  ew. na 30 stopni. 

Tak samo niszczy rzeczy pralka z wirowaniem 1500.

Coś za coś. Wygoda,  ale szybka wymiana szafy. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...