Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@NNNdanutaoch, wreszcie pokrewna dusza!

Jak ja sie lubie gubic!!!

No ni czorta nie umiem isc jak np mapa pokazuje.,

ZAWSZE w odwrotna strone poleze.

W dodatku lubie sie gubic w malych miescinach(niemieckich zreszta)

Nie powiem,w Sopocie tez zabladzilam.

Ale w Gdansku juz nie!

Gubię się często, bo w genach mam takie pomieszanie :szydera: Dotyczy ono wszystkich kobiet w mojej rodzinie od strony matki... Na szczęście moja córuś czegoś takiego nie odziedziczyła, choć nie wiem jak jej się to udało O.o W te klocki, czyli zawsze wiem gdzie jestem, jest lepsza od mojego syna, który w lesie (na grzybach) zawsze dba o to żeby siostra nie zniknęła mu z oka xd Ale ja nie cierpię się gubić.., w kilku przypadkach mam jeszcze nieuleczoną traumę z tych zdarzeń xd Pierwsze moje zgubienie to najwyżej w wieku trzech lat, do dziś pamiętam jak szłam i wiedziałam że nie umiem wrócić. Kilka kilometrów od domu spotkała mnie znajoma moich rodziców, dała cukierka i odprowadziła gdzie trzeba. W domu jeszcze nikt mnie nie szukał bo chyba za duża nas mieli czy coś xd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 9-tej byłam sama w domu bo moja ADHD miała zamówionego fryzjera.., obiad kazała zrobić na 12-tą. Bratwust, mizeria bez cebuli i ryż.., i już jestem po obiedzie i znowu mam prawo do późniejszego powrotu :o Idę w przeciwną stronę niż wczoraj zobaczyć co tam jest. Oczywiście wrócę na czas bo w takie przyzwolenia to ja nie bardzo ufam :tak2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5-ej mnie ptaszki obudziły i po spaniu:(Nic to,se odeśpię potem.:)

Chłodniej zdecydowanie,ąz długie portki załozyłam,o!No i na lipiec pogoda się nie zapowiada taka afrykańska,nad morzem ,powiedzmy umiarkowanie,bo chłodno,ale nie deszczowo.

Tymczasem kawusia paruje:)Trzeba się podelektować:)

Miłego dnia:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:cześć2:Zeszłam po kawę jak tylko  usłyszałam, że pdp kręci się na dole xd Teraz mi błooogo :d Dziś idziemy na zakupy, a później sprzątanie mojego piętra ... Jeszcze trochę, a tydzień jak tu jestem, a głupiam jak byłam na początku :szydera: Nic to, byle do przodu...

Buziaki na dobry dzień :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitam was i ja :oklaski: Już kawusia stoi zrychtowana...tylko żadna najmilejsza nie chce mi jej wcześniej przyrządzić....i sama muszę rączki umęczyć o poranku :haha:Ale za to posiorbać mogę osobiście i tego mi nikt nie zabierze :oklaski: Siorbię więc i między siorbami klikam w klawiaturkę :szydera:  A teraz będę sypać informacjami z rękawa :haha: Wstałam...stop :szydera: Kawę piję...stop :haha: Pogoda niezła za oknem się zapowiada...stop :haha: Moje plany dnia wolnego poszły się teges...stop >:( I wystarczy na razie , bo...1155440500_dziedobryrannyptaszek.jpg.535c6312c6f07baecd07e8ed5420c196.jpg Ale ranny/poranny ptaszek wita was z uśmiechem mimo wszystko i życzy fajowskiego dzionka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

@NNNdanuta Dziecko !W tydzień juz tak nafajdałaś ,ze sprzątać musisz??????Wejdź na górkę ,włącz odkurzacz i na forum zasiadaj:)hi hi hi

Moja pdp (właściwie powinnam powiedzieć moje podopieczne bo to jakaś mnoga osobowość  xd) nie jest ubezwłasnowolniona. Ja tu za pomoc domową robię, a sprzątanie wyznaczone na czwartki góra i piątki dół, więc zgodnie z wytycznymi ... :szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Moja pdp (właściwie powinnam powiedzieć moje podopieczne bo to jakaś mnoga osobowość  xd) nie jest ubezwłasnowolniona. Ja tu za pomoc domową robię, a sprzątanie wyznaczone na czwartki góra i piątki dół, więc zgodnie z wytycznymi ... :szydera:

To ja diagnozuję u pani "Mnogiej" nerwicę natręctw :szydera:  Gorzej, jak skały będą srały w czwartek i piątek :haha: Ciekawe, co wtedy? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Wczoraj jak głupi osioł wszystko wysprzątałam włącznie z duszowaniem babci....:d dziś trochę prasowania i spakowanie walizki....wczoraj wieczorem zaczęlam pakować i różne pierdolety z dm zajęły pół kofra a gdzie reszta ? Qźwa jak za komuny.....jakby u nas nic nie było ! No ale jak wnuczka prosi kup mi to...to...i to to głupia babcia kupuje a później problem ze spakowaniem....:haha:

Miłego dnia kochani.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Ochłodziło się i bardzo się cieszę na tę okoliczność:haha: Mam dużo do pozałatwiania , takiej bzdurnej bieganiny i w upale nie dałabym sobie z tym rady . Wczoraj moje " robocze " plany zostały wykonane w 100% ....oj ...czuję , że mam plecy , biodra , doopę ...jestem pewna , że jeszcze  żyję :haha:Dzisiaj dalszy ciąg lotów i to na ostro ...myślę , że podołam ....Podczas wczorajszej rozmowy z moją jedynaczką dowiedziałam się , że mam zabierać ze sobą raczej ciuchy z długimi rękawami , długie spodnie ....a jak się ociepli to se letnie kupię na miejscu ...na upały tam nie ma co liczyć . I dobrze , ważne , żeby wiatr tylko łba nie urywał xd ...Kurde ...posta pisałam na raty . Przeszkadzano mi okrutnie ....telefony jednak są przereklamowane xd

Miłego , fajnego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48 Noooo,u mnie w domu też zimnawo:(

Ty jeszcze w D???Czy coś przegapiłam?

Mam dziwna sytuację =zgłosiła się na zmienniczkę kobieta,która pisze w imieniu koleżanki i za nic nie chce podać na nią namiarów...Dziwne co nie?Przecież ja bym tez chciała z nią pogadać ,ostatecznie to ma być moja ewen.zmienniczka.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd Podała mi łaskawie tel do tej dziewczyny,okazało się ż ema i FB i Mess.Ale dziwnie mi się z nią gaało,nawet imienia nie podała,dopiero jak zapytałam,takich kurna szemranych dziwactw to ja nie lubie i zaufania nie mam za grosz.

  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...