Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, maras1 napisał:

Podobno u mnie w Monachium jutro ma padać, chociaż temp. Powyżej 30

zdycham...dopiero od pary minut wentylator zaczął trochę , zaznaczam TROCHĘ chłodzić...przedtem mielił na ciepło...Kolonia to jakieś epicentrum upałów od 1,5 tygodnia...dzisiaj o 17 mojemu demenciakowi zachciało się spacerku..wróciliśmy po 300 metrach, bo nawet wiaterek był gorący..jestem tutaj od 11 czerwca, a czuję się jakbym 3 mce była..potworne zmęczenie upałami..mój organizm nie toleruje temperatur powyżej 25 C.. a od paru dni jest powyżej 35..dzisiaj doszło do 39 w cieniu

 

 

 

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scarlett Moja jednak mądrzejsza,nie chodzimy na spacery,po domu ledwo nogami włóczy.Padnięta.Ja też.Jutro ma być chłodniej ,dziś po 20ej w cienu było 37:(Burza idzie chyba bokami,grzmoty słychać i tylko grzmoty.Duchota niemiłosierna:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, scarlett napisał:

zdycham...dopiero od pary minut wentylator zaczął trochę , zaznaczam TROCHĘ chłodzić...przedtem mielił na ciepło...Kolonia to jakieś epicentrum upałów od 1,5 tygodnia...dzisiaj o 17 mojemu demenciakowi zachciało się spacerku..wróciliśmy po 300 metrach, bo nawet wiaterek był gorący..jestem tutaj od 11 czerwca, a czuję się jakbym 3 mce była..potworne zmęczenie upałami..mój organizm nie toleruje temperatur powyżej 25 C.. a od paru dni jest powyżej 35..dzisiaj doszło do 39 w cieniu

 

 

 

jak przyjedziesz do mnie to kupię klimę:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam :oklaski: Upał wczorajszy minął, ale dzisiejszy przede mną :haha: Meteorolodzy to nie kłamczuchy...pocieszają, że tylko 23 stopnie będzie :oklaski: I cały tydzień chłodek...poniżej 20-stu stopni :oklaski: Ale to na Pomorzu :haha: W DE już tak fanie nie będzie :haha: Ale nic to...dam radę, bo to tylko 10 dni :oklaski: Kofer spakowany, auto w blokach startowych, tylko chęci brakuje :haha: Ale i tak dumna jestem z siebie, bo udało mi się zapakować w jedną walizunię...znaczy autko lekko będzie miało  :haha:Teraz kończę moje wypociny i witam was poniedziałkowo 1915678438_dziedobryponiedziaekpiesekruchomy.gif.cc5e66502c26c7d645f86c9884cf2065.gifPozostaje życzyć szybkiego i miłego dnia, o chłodku nie wspominając, bo to rozumie się samo przez się  :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Gra w "piekło, niebo" nadal trwa, wszyscy czekają na ochłodzenie i deszcze i chyba se jeszcze poczekają :papieros:. Wczorajszy dzień z moczenie dupy to był dobry pomysł, mimo dzikich tłumów na Pogorii, przeżyliśmy :haha:

Życzę Wam Mordecki wyłącznie miłego dnia i pogody ducha. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, foczka63 napisał:

Deszczu nie było:(Ale chłodniej i słonko schowane.

Do jakiejś 3-ej zasnąć nie mogłam z tej duchoty:( Padam na dziób:(

Danusia ,może problem leży nie w PDP a w cesarzowej szteli?Dowiesz się szybko:)Powodzenia.

Na pewno nie chodzi o cesarzową steli... Kobieta (pdp) fizycznie zdrowa, całkiem niestara bo coś 75-76 lat i nie wygląda na tyle. Na pierwszy rzut oka ma ADHD i głęboko posuniętą i utrwaloną pedanterię :( Nie wiem czy uda mi się fotograficznie ją naśladować i robić to po jakimś czasie zupełnie naturalnie bo inaczej, tak wiecznie się starając, sama się wykończę... Jestem dobra w takie małpowanie, więc zobaczymy ... Opiekunkę ma na życzenie rodziny, ale też boi się sama być w domu tak od po 18-tej. Urywanie się na dyskotekę nie wchodzi więc w rachubę :szydera: Przerwy ustalone i trzy godziny to żaden problem, a po kolacji o 18-tej, jest wolne do śniadania. Warto byłoby wejść w ten rytm bo warunki są bardzo dobre, roboty nie za dużo i adres przez to wygodny... Moja zmienniczka popłakuje tylko czasami tu i nie udało jej się niczego dowiedzieć dlaczego Kasia, Małgosia, Ula i inne jej zmienniczki nie zostały zaakceptowane, a czasami zjeżdżały po dwóch tygodniach od chwili przyjazdu :o Ponieważ ostatnio byłam na zleceniu 4 m-ce i nie udało mi się wydać tego co zarobiłam, a fachowca od remontu chaty mam dopiero na wrzesień, to jak wylecę na zbity pysk stąd to na pewno mnie to nie zaboli :szydera: Zlecenie zupełnie inne od wszystkich jakie miałam do tej pory, więc muszę włączyć w sobie takie "pożyjemy zobaczymy..." O.o

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 

Dzień dobry ...

Nie wiem jak to zrobiłam , ale zacytowałam ...niechcący .

Kierowca przed chwilą dzwonił , że wstępnie będzie po 17-tej .

Królowa szteli w końcu usłyszała co miała usłyszeć ...czyt. skakała , skakała ....aż ...nie wytrzymałam . O tym już z domu , bo boli mnie łeb , tyle tylko ,  uczmy sie od Idealii /jest ich więcej / , że na sztelę przyjeżdża się z zapasami dobra wszelakiego , włazi się w doopę bez mydła ...i po sosnę uczyć się niemieckiego ...można nadrobić z drugiej strony , szkoda czasu na naukę . To akurat mnie rozbawiło ...nie moja kasa , nie moja broszka , ale dyrygować  sobą , pokrzykiwać na mnie i pomiatać  już więcej nie pozwolę  >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...