Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Pościelowe już zdjęte  i popitala w pralce . Walizka prawie spakowana , jeszcze dorzucę tylko to , co się po upraniu  suszy ...i jakieś tam duperele . Zmienniczki spodziewam się pod wieczór , czyli normalny dzień pracy jeszcze ...może ciutkę bardziej nerwowy , ale przeżyję . W nocy budziłam się kilka razy i spoglądałam na zegarek ....dospałam do 5.30 . Teraz kawka ...cugaski ...znaczy się same przyjemności :haha:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

398922227_urlopprzygody.jpg.af3b262f905c22cf8a0afb880e47c805.jpg, aczkolwiek z tym słońcem to trochę przesadziłam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam :oklaski: Urlop...urlop...i zaraz po urlopie :haha:A tu jeszcze chata pełna luda i...szczeniak na dokładkę :haha: Jak to dobrze, że jutro wyjeżdżam na roboty :haha: Małż wyjechał dzisiaj zarabiać i ma spokój, a ja jeszcze się pomęczę 24 godziny :haha: To były negatywy :haha: A teraz się pochwalę :oklaski:Na dzisiaj zapowiadają upał, ale tylko taki pojedynczy wyskok aura zaserwuje, bo od poniedziałku chłodniej...po obu stronach Odry :oklaski: Obiadek siedzi w piekarniku, czyli indycze truchełko się piecze póki chłodno :haha: No...to tyle doniesień z domowego frontu :haha: Teraz idę zaprzeczyć prawu Izabeli Hiszpańskiej, czyli pozbędę się naturalnych wosków ze skóry i skrócę życie...znaczy kąpiel mnie czeka :szydera: Potem dosiorbię kawę mrożoną...czytaj wystygłą i pojadę po moją Mamusię :oklaski: A potem będę się opitalać...czytaj grasować między kuchnią i salonem :haha:I tak zleci ten dzionek :haha: A wieczorem jakieś graty do kufrów trza zapakować i jutro pomknę A6 szukać ojrasków na drodze, żeby na waciki wystarczyło :szydera: Dobrze, że to perspektywa krótkiego wypadu :haha: A potem zobaczymy, co los przyniesie do portfela :haha: A tymczasem 538939958_dziedobryniedzielaruchome.thumb.gif.b673ca93fb1a94f2d659d6c7fd2a321e.gif i miłego dnia pozostaje życzyć każdemu z was :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Witam wszystkich w ten słoneczny piekielnie dzień,:320_sun_with_face:.

Czy na Was też ten upał tak działa, że nic się nie chce? Przez całą noc wietrzyłam chałupę, a ledwie moja demencja się obudziła, wszystkie okna pozamykała bo jej zimno. W domu skwar nie do wytrzymania, a jej zimno. :|

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry

Witam wszystkich w ten słoneczny piekielnie dzień,:320_sun_with_face:.

Czy na Was też ten upał tak działa, że nic się nie chce? Przez całą noc wietrzyłam chałupę, a ledwie moja demencja się obudziła, wszystkie okna pozamykała bo jej zimno. W domu skwar nie do wytrzymania, a jej zimno. :|

Na mnie tak działa każda pogoda.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry

Witam wszystkich w ten słoneczny piekielnie dzień,:320_sun_with_face:.

Czy na Was też ten upał tak działa, że nic się nie chce? Przez całą noc wietrzyłam chałupę, a ledwie moja demencja się obudziła, wszystkie okna pozamykała bo jej zimno. W domu skwar nie do wytrzymania, a jej zimno. :|

Ja inaczej robię.Rano wszystkie rolety na dół,wszystkie okna zamykam i gorąc nie włazi.U siebie mam wiatrak,inne drzwi na oścież ,idzie wytrzymać:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@foczka63 ja opuszczam rolety tylko od południowej strony:dobrze:po południu jak słońce się obróci to na odwrót, otwieram jedne a zamykam drugie, tak mam zawsze widno w domu

Niech ktoś mojej Jadzi wytłumaczy , że rolety opuszczone na pół gwizdka guzik dają , bo dolna część okna i tak nagrzewa pokoje niemiłosiernie . Jadzia mądrzejsza jest i nikt jej nie przegada ...a teraz idę ogrzać się na tarasie ....czyt. na papierosa ...i za robotę ostro trza się brać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak źle....i tak niedobrze.....w taki upał to tylko siedzieć z dupą w basenie.....:d

Ja też zamykam okna i spuszczam rolety u siebie....i jest duchota. Góra nagrzewa sie od dachu. Na dole okna otwarte i rolety do polowy opuszczone i jest chłodniej....ale ogólnie ch.....jowo....niech te upały już się skończą.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

I tak źle....i tak niedobrze.....w taki upał to tylko siedzieć z dupą w basenie.....:d

Ja też zamykam okna i spuszczam rolety u siebie....i jest duchota. Góra nagrzewa sie od dachu. Na dole okna otwarte i rolety do polowy opuszczone i jest chłodniej....ale ogólnie ch.....jowo....niech te upały już się skończą.

U mnie nie jest ch....jowo , jest piękna , słoneczna pogoda .....cieplutko jak w piekle xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduja sie moje zwloki .

Jest duszno i goraco.

Wspolczuje tym co w podrozy.

Oby mieli klime podczas jazdy.

Zaraz podam babce jogurt zamiast obiadu, i wskakuje na lozio.

Wczoraj o 21.00 bylo 27C:przekleństwa:

Zadnych gwaltownych ruchow,lezing, paling, picing(?) picie mam na mysli.

Lodowatych spojrzen pop zycze, na dzis!:339_snowflake::339_snowflake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry

Witam wszystkich w ten słoneczny piekielnie dzień,:320_sun_with_face:.

Czy na Was też ten upał tak działa, że nic się nie chce? Przez całą noc wietrzyłam chałupę, a ledwie moja demencja się obudziła, wszystkie okna pozamykała bo jej zimno. W domu skwar nie do wytrzymania, a jej zimno. :|

@Janeczka1963niech ubierze kozuch i czapke:czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Melduja sie moje zwloki .

Jest duszno i goraco.

Wspolczuje tym co w podrozy.

Oby mieli klime podczas jazdy.

Zaraz podam babce jogurt zamiast obiadu, i wskakuje na lozio.

Wczoraj o 21.00 bylo 27C:przekleństwa:

Zadnych gwaltownych ruchow,lezing, paling, picing(?) picie mam na mysli.

Lodowatych spojrzen pop zycze, na dzis!:339_snowflake::339_snowflake:

Pani kierowniczko, jest lato, a jak jest lato, to musi być ciepło.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Sorry,taki mamy klimat:)

Mam klimatyzację :P

Fakt, dopiero od 5 dni, ale to pierwszy raz, kiedy tak o mnie zadbano w mojej "karierze" w De.

Dzień  dobry pracusiom i tym leniwym z natury (jako i ja).

Miłego dzionka :drink:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrociłam z garden party w ogrodzie....kurczę.... jaki upał mimo, że namioty rozstawione ale gorąco takie pod tymi namiotami, że wszyscy ocierali pot z czoła. Część ludzi w domu, zwłaszcza starszych ale tam nie lepiej a nie wiem czy nie gorzej bo na zewnątrz od czasu do czasu jakiś gorący wiatr powiał....najlepiej miały dzieciaki bo pluskały się w basenie rozstawionym pod ogromną czereśnią....:oklaski:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...