Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Afryka napisał:

A widzis... przynajmniej jesteś świadomą opiekunką, także jeszcze "przywitanie" z kierowniczką szteli, opierdol i do domu :szydera:

Nooo....już portkami trzęsę :haha:

Dobrze , że ostatnią noc będę spędzała na dolinach u Heli , bo kto wie co by mogło być . Chcę jeszcze pożyć ....troszeczkę xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Naszej będzie smakować ...żarta jest :haha:

Mnie czeka opierdol solidny za popsucie szteli ( raju ???!!! ) tym , że nie myłam wodą ze środkiem myjącym doopska PDP raz dziennie z rana , tylko za każdą zmianą pieluchy i teraz bidulce też będzie wypadało tak robić ...a było tak fajnie ...szast prast chusteczką nawilżającą , czy ręcznikiem papierowym ...Drugi opierdol mnie czeka , że zgłaszałam wszelkie zmiany na ciele PDP , bo po kiego grzyba ?! Nooo...ale nr.1 to wszystko wyprostuje , naprawi  i wróci tak jak było .Bo w sumie !ma rację ...co mnie powinno obchodzić , że PDP ma ranki na doopsku ( po szpitalu ...kwiecień ? ) i doprowadzenie w/w do stanu zdrowotności ....co mnie powinno obchodzić , że stopy ( zaawansowana cukrzyca ! ) po ściągnięciu skarpet uciskowych są białe jak kreda i ...wiele jeszcze takich innych ...Przyznaję się bez bicia : spier.....łam sztelę :haha:

Jeszcze wpierd*l i wakacje :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nie chodzenia do lekarza z każdą pierdółką to się zgadzam. Miałam leżącą i słabiutką podopieczną i jak zaczął ją kaszel dusić to zgłosiłam córce pielęgniarce. Kupiła cukiereczki i syropem w Rossmannie. :haha:

W sumie to nie jest złe podejście jak widać Niemcy żyją długo. I pewnie mają mniejsze kolejki do lekarza. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hiltonie pokazało się ogłoszenie z Kulką,więcej jak połowa info się totalnie nie zgadza:(Jedne bardziej ,inne mniej istotne ,ale niezgodne z prwdą:( Masakra:( A przecież jestem w kontakcie z agencją.

I wqrw jeszcz większy bo zostało 3 tygodnie ,co wcale nie jest dużo ,a zmienniczki nie ma:(A ja mam swoje terminy i na pewno nie zostanę dłużej,10 tyg wystarczy aż nadto kuźwa!!!!Wrrrrrr

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, foczka63 napisał:

W Hiltonie pokazało się ogłoszenie z Kulką,więcej jak połowa info się totalnie nie zgadza:(Jedne bardziej ,inne mniej istotne ,ale niezgodne z prwdą:( Masakra:( A przecież jestem w kontakcie z agencją.

I wqrw jeszcz większy bo zostało 3 tygodnie ,co wcale nie jest dużo ,a zmienniczki nie ma:(A ja mam swoje terminy i na pewno nie zostanę dłużej,10 tyg wystarczy aż nadto kuźwa!!!!Wrrrrrr

U nas też jest Kulkowe ogłoszenie.Zresztą wiesz.A i na Poloniuszu.

Dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Teresadd napisał:

U nas też jest Kulkowe ogłoszenie.Zresztą wiesz.A i na Poloniuszu.

Dzień dobry.

A nie wiedziałam,teraz zobaczyłam.Kulka i depresja.....to mnie najbardziej osłabiło:(Ja do deprechy nie jeżdżę,co ja bym tu robiła  tyle czasu,he he Byłaś to wiesz:0Ostatnie co można o Kulencji powiedzieć to,że ma deprechę:)No,ale ino pewno z początków współpracy,wtedy ,niepogodzona z losem mogła rzeczywiście mieć.Choc jak ją znam to raczej wqrwa niż depresję ,ha ha ha 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kochani za narzucanie się ludziom pracy przez człowieka, który na urlopie nie miesza w mrowisku (jak te pracowite mrówki).

Nieeeee, cofam, jakie sorry? Korrect: wpadłam po prostu bo chciałam.

Chciałam powiedzieć miłego weekendu i teraz zastanawiam się, czy również długiego, czy szybkiego. Dla tych co w blokach startowych do domu-szybkiego, dla tych, którzy weekendowo nie za wiele mają doczynku-długiego:tak2:

Pogoda jeszcze sprzyja robocie domowej ale nie robię. Zrobiłam rozpierduszke, teraz malowanko a sprzatanko po weekendzie. Podobno wrócą upały i robić pewnie się nie da. No powiedzcie, czy ja nie mam szczęścia do op..dalania? :haha:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krista Czy aby w jednej ławce z moim chłopem nie siedziałaś?On też opierdalantus uskutecznia.Po prawdzie znów ma L4 ,ale aż taki strasznie chory nie jest a lista długa,he he.A ten tylko leżak i leżak pod akacją....Nic to ,rozliczę leniwca jak wrócę na łono:):):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, foczka63 napisał:

@Krista Czy aby w jednej ławce z moim chłopem nie siedziałaś?On też opierdalantus uskutecznia.Po prawdzie znów ma L4 ,ale aż taki strasznie chory nie jest a lista długa,he he.A ten tylko leżak i leżak pod akacją....Nic to ,rozliczę leniwca jak wrócę na łono:):):)

@foczka63 Czy on aby nie spod znaku lwa? Czego chcesz?, klimat nadszedł znad sahary, pustynny, wylegiwanie się kotom przystoi:haha:a że udomowiony, to na leżaczku i w cieniu. Napewno pomiaukuje pod nosem jeszcze, że drink nie podany, i upolować w kuchni cos musi sam:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

@Krista Koziorożec sylwestrowy:)

@foczka63 A no to nie ta sama ławka. To jakiś ewenement przydarzył się twojemu życiu:p

Chociaż, gdyby sie tak zastanowić, w tym szaleństwie jest metoda. Skoro sylwestrowy to jak skojarzysz to z robotnoscia?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, foczka63 napisał:

@Krista Czy aby w jednej ławce z moim chłopem nie siedziałaś?On też opierdalantus uskutecznia.Po prawdzie znów ma L4 ,ale aż taki strasznie chory nie jest a lista długa,he he.A ten tylko leżak i leżak pod akacją....Nic to ,rozliczę leniwca jak wrócę na łono:):):)

Powiem Ci, że nadaktywny chłop też nie jest dobry. Ja po powrocie nie poznam ogrodu, bo ciągle jakieś nowe ławki, pergole i inne mniej lub bardziej potrzebne rzeczy. Kupił spawarkę i inne maszyny i szaleje. A LEŻAKA spracowanej żonie jeszcze nie kupił :haha:, ale naprawimy to po powrocie. 

1 (2).jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

@Krista A po co mam kojarzyć ,listę zostawiam i już:):):)Robotny w granicach rozsądku,tu się dobraliśmy bo ja taka sama:)Co musi być zrobione ,ma byc zrobione a reszta jak wena najdzie:)

@foczka63 Eeeee no, to jednak ta sama ławka, mogłabym nawet honorowe miejsce na niej zajmować:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aniao napisał:

Powiem Ci, że nadaktywny chłop też nie jest dobry. Ja po powrocie nie poznam ogrodu, bo ciągle jakieś nowe ławki, pergole i inne mniej lub bardziej potrzebne rzeczy. Kupił spawarkę i inne maszyny i szaleje. A LEŻAKA spracowanej żonie jeszcze nie kupił :haha:, ale naprawimy to po powrocie. 

1 (2).jpg

@aniao No zajrzyj ty do rozsądku:d, zrobił ci najpierw urokliwe miejsce żebyś w najpiękniejszych okolicznościach przyrody odpoczywala.Leżaczek musi pasować do miejsca tak, jak do leżaczka musi pasować zawartość:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krista napisał:

@aniao No zajrzyj ty do rozsądku:d, zrobił ci najpierw urokliwe miejsce żebyś w najpiękniejszych okolicznościach przyrody odpoczywala.Leżaczek musi pasować do miejsca tak, jak do leżaczka musi pasować zawartość:tak2:

Wypełnię ci ja leżaczek w całości :haha:. Powoli kończymy zagospodarowywanie ogrodu, więc i na leżaczek przyjdzie pora.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, aniao napisał:

Wypełnię ci ja leżaczek w całości :haha:. Powoli kończymy zagospodarowywanie ogrodu, więc i na leżaczek przyjdzie pora.

@aniao No i widzisz? Trzeba było tak od razu a przedstawiłas chłopa jak ADHD-owca:haha:No już teraz nie jestem pewna, czy zasługujesz na ten leżaczek od niego. Ale ciiiii, już wiecej nie mówmy nikomu:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...