Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Na bunge skakałaś?Narkotyku nie musisz próbować,zapal sobie Gauloises bez filtra:)Na to samo wyjdzie ,hi hi hi.Do zabijania to już nie namawiam:)

@foczka63 O kurna, o bunge zapomniałam, to jeszcze przede mną. Rozwiń myśl z gauloises-zainteresował mnie. Boszszsz ile jeszcze przede mną, trza się oszczędzać by dotrwać i posmakować życia na sto pro:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

@foczka63 O kurna, o bunge zapomniałam, to jeszcze przede mną. Rozwiń myśl z gauloises-zainteresował mnie. Boszszsz ile jeszcze przede mną, trza się oszczędzać by dotrwać i posmakować życia na sto pro:szydera:

Papierosy francuskie:)Dawno temu się sztachnełam jak małpa kitem i jak mną zakolebało!!!!!!Masakra:(A na bunge se skoczę jak przejdę na emeryturę:)O!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Na bunge skakałaś?Narkotyku nie musisz próbować,zapal sobie Gauloises bez filtra:)Na to samo wyjdzie ,hi hi hi.Do zabijania to już nie namawiam:)

Ja to jednak jestem cykoria. Co roku patrze, niby chce, ale jeszcze sie nie odwazylam. Skoczyc oczywiscie:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wysłała już V kolumnę :haha: Znaczy Małża mego na roboty do Niemiec, a on odkrył przyjemność zarabiania w ojro :szydera:

Iza jak wysłała Krzycha do Indii, to, co prawda nie trafił, ale se przynajmniej ze swoimi chłopakami porabował i pochędożył. A ty swojego co? Na roboty...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Papierosy francuskie:)Dawno temu się sztachnełam jak małpa kitem i jak mną zakolebało!!!!!!Masakra:(A na bunge se skoczę jak przejdę na emeryturę:)O!

@foczka63 Mnie się czasem fantazyjnie uda zapalić, raz przy pdp na tarasie popalalam a ona mnie pyta: czy to francuskie papierosy?:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, awe59 napisał:

U mnie jest teraz 39 ° w cieniu. Siedzimy z babką w domu. Gramy w Rummi.

Nawet nie patrzę ile jest w cieniu . Na kark nałożyłam zmrożony , mokry ręcznik .Wentylator wieje jak opętany a mnie i tak  jest niedobrze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Krista napisał:

@NNNdanuta :haha:skoro miałaś konieczność zakupu gumki takiej okrągłej (przed rozpakowaniem jest w kształcie pierścienia:szydera:) to wystarczyło na najbliższą stację benzynową sie udać, skoro postanowiłas inaczej z tym tramwajem to jak nic padło gorąco na mózg, ani chybi:trele:

Ja już w tym wieku, że tych gumek nie muszę używać.., chyba że w celu zabezpieczenie się przed jakimś choróbskiem :szydera: Pilnując kotów u mojej córuś zrobiłam nam fajne bransolety z kości bawolej, drewna i jakiś drobnych kamieni. Są na cieniutkim drucie na stałe wyprofilowany w sprężynę. Mam materiał na korale do kompletu, ale chcę je zrobić na gumce żeby nie były zbyt wielkie i jednocześnie nie wymagały zapięcia... Do tego potrzebna mi była gumka w kolorze brąz. Ponieważ niedługo wyjeżdżam ustaliłam, że tą nieszczęsną gumkę muszę zakupić dziś choć na jutro zapowiedzieli ochłodzenie nawet o kilkanaście stopni :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja już w tym wieku, że tych gumek nie muszę używać.., chyba że w celu zabezpieczenie się przed jakimś choróbskiem :szydera: Pilnując kotów u mojej córuś zrobiłam nam fajne bransolety z kości bawolej, drewna i jakiś drobnych kamieni. Są na cieniutkim drucie na stałe wyprofilowany w sprężynę. Mam materiał na korale do kompletu, ale chcę je zrobić na gumce żeby nie były zbyt wielkie i jednocześnie nie wymagały zapięcia... Do tego potrzebna mi była gumka w kolorze brąz. Ponieważ niedługo wyjeżdżam ustaliłam, że tą nieszczęsną gumkę muszę zakupić dziś choć na jutro zapowiedzieli ochłodzenie nawet o kilkanaście stopni :haha:

@NNNdanuta Poświęcenie, chęć dudłania, upał...toż to hiper cenny gadżet będzie w tych okolicznościach przyrody:d

kręć się, kręc wrzeciono:dobrze:

Ja mam zdolności manualne ale mam też, znacznie wieksze, pokłady niecierpliwości. Z tej mieszanki wychodzą gnioty:słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Tomas1965 napisał:

Iza jak wysłała Krzycha do Indii, to, co prawda nie trafił, ale se przynajmniej ze swoimi chłopakami porabował i pochędożył. A ty swojego co? Na roboty...

Na robotach też może sobie chłopina pochędożyć ....przecież mu nie ubędzie . Po choinkę mu chłopaki , żeby konkurencję robili ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na robotach też może sobie chłopina pochędożyć ....przecież mu nie ubędzie . Po choinkę mu chłopaki , żeby konkurencję robili ?:haha:

Cos Ty! Chopina juz nie wychedozy:haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...