Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja :cześć2:Miałam duuużo planów, ale doszłam do wniosku że nie będę wychylać nosa z cienia i zajmę się pakowaniem walizki, a przyjemniejsze rzeczy zostawię na potem.., jak się ochłodzi ??? O.o Też busik mam zamówiony już jakiś czas temu, nowe miejsce pewnie czymś mnie zaskoczy. Powinnam się spodziewać bo opiekunka stała  jest tam po raz 12-ty i nie dorobiła się stałej zmienniczki. Pewnie nowa dla mnie pdp będzie mnie wyplewiać jak niechcianego chwasta :szydera: Od córki mojej byłej pdp dostałam sms, że mamę oddała do hospicjum :( Kawałek historii, który mogłabym zatytułować "Moja najlepsza stella" za mną ... Na osłodę wczoraj kupiłam sobie powiewną i powłóczystą kieckę, taką do ziemi.., którą zabiorę ze sobą ... Muszę znaleźć tego kto mi nie dał skrzydeł .. bo tak mi się nie chce... i walnąć go w nos >:(

Miłego dzionka i buziole :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :oklaski:

Ludzie ! Jak tu funkcjonować w tym cholernym upale ? Ręką i nogą nie da się ruszyć bo pot ciurkiem po człowieku spływa a trzeba babkę wykąpać....no jak mi jutro każe ogrzewanie w łazience włączyć to ją chyba uduszę...:szydera: dziś nic nie robię....obiad mam wczorajszy  :d

Chłodu i wiatru Wam życzę. U mnie powietrze stoi.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

@awe59 dobrze , że chociaż powietrze , nie bądź przesmrodna to nie przedwojna xd

Wstałam bladym świtem . O godzinie 7.10 już wychodziłam z zaopatrzeniem z " kiosku " ....do Rewe , jeszcze kawalątek iść nie musiałam , bo miły pan , bardzo miły , swój interesik bladym świtem otworzył . Zakupiłam 5 paczuszek papierosków ...wybuliłam 40 ojro  ( 27 szt. w paczce ) :smutek:, ale po słowach miłego pana wcale mi nie żal ...żal jedynie , że kupiłam zapas , mogłam codziennie po paczkę biegać . Chociaż z powrotem jest bardzo pod górkę ( jak dla mnie bardzo ! ) , bo nie na darmo jestem w Bruhl-Kierberg ....oj zatęskniłam za równinami w Bruhl - centrum ...za doktorem niekoniecznie :haha:

Miłego , nieupalnego dnia :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :oklaski:

Ludzie ! Jak tu funkcjonować w tym cholernym upale ? Ręką i nogą nie da się ruszyć bo pot ciurkiem po człowieku spływa a trzeba babkę wykąpać....no jak mi jutro każe ogrzewanie w łazience włączyć to ją chyba uduszę...:szydera: dziś nic nie robię....obiad mam wczorajszy  :d

Chłodu i wiatru Wam życzę. U mnie powietrze stoi.

Ha ha ha .Kulka codziennie pyta czemu "hajcung" nie działa?????:kopara:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

@awe59 dobrze , że chociaż powietrze , nie bądź przesmrodna to nie przedwojna xd

Wstałam bladym świtem . O godzinie 7.10 już wychodziłam z zaopatrzeniem z " kiosku " ....do Rewe , jeszcze kawalątek iść nie musiałam , bo miły pan , bardzo miły , swój interesik bladym świtem otworzył . Zakupiłam 5 paczuszek papierosków ...wybuliłam 40 ojro  ( 27 szt. w paczce ) :smutek:, ale po słowach miłego pana wcale mi nie żal ...żal jedynie , że kupiłam zapas , mogłam codziennie po paczkę biegać . Chociaż z powrotem jest bardzo pod górkę ( jak dla mnie bardzo ! ) , bo nie na darmo jestem w Bruhl-Kierberg ....oj zatęskniłam za równinami w Bruhl - centrum ...za doktorem niekoniecznie :haha:

Miłego , nieupalnego dnia :cmok:

Ja też już zakupy zrobiłam. Zawiozła mnie synowa. Ludzie ! Calą powrotną drogę za traktorem się wlekłyśmy....kto jej dał prawo jazdy się pytam ? Autobus, który jechał za nami się denerwował dlaczego nie wyprzedzi chociaź mogła....ona cały czas nadaje, że autobus jest nervous....:szydera: w samochodzie nie ma klimy bo gardło ją boli....:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewamarchewa napisał:

Dzień dobry wszystkim. Ostatni tydzień upływa wooolnooo. Idę kroić sałatkę owocową, po której bateria Robocopa działa lepiej niż te bateryjki reklamowane przez zajączki

Ewcia , ale fajna babeczka z Ciebie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ewamarchewa napisał:

Dzień dobry wszystkim. Ostatni tydzień upływa wooolnooo. Idę kroić sałatkę owocową, po której bateria Robocopa działa lepiej niż te bateryjki reklamowane przez zajączki

Niektórym nie poskąpił Pan Bóg ani urody ani dowcipu. Potwierdzam Baśki słowa, że fajna babeczka z Ciebie :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ewcia , ale fajna babeczka z Ciebie :d

:p dzięki, ale i tak nie wracamy razem, to niepotrzebnie wkleiłam fotkę...:trele: Sprzątam. Solidnie, tak, aby na sobotę zostało tylko odkurzanko i zmycie podłóg. W sobotę po południu przyjeżdża nowa kandydatka na królową szteli. Chcę zostawić jej czystość i pachnącość, aby kobitka od samego początku nie urabiała sobie rąk. Niechaj ma więcej czasu na oswajanie Robocopa :)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Niektórym nie poskąpił Pan Bóg ani urody ani dowcipu. Potwierdzam Baśki słowa, że fajna babeczka z Ciebie :d

ooooo, ten tekst to już skopiuję do męża wyślę. Niech mnie qrde, następnym razem, gdy nałożę maseczkę upiększającą nie pyta, kiedyż ta maseczka wreszcie zacznie działać :grzmotnąć:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ewamarchewa napisał:

ooooo, ten tekst to już skopiuję do męża wyślę. Niech mnie qrde, następnym razem, gdy nałożę maseczkę upiększającą nie pyta, kiedyż ta maseczka wreszcie zacznie działać :grzmotnąć:

Zrób to koniecznie . Chłopy już takie są .....przechodziłam to ...kiedyś , dawno temu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ewamarchewa napisał:

ooooo, ten tekst to już skopiuję do męża wyślę. Niech mnie qrde, następnym razem, gdy nałożę maseczkę upiększającą nie pyta, kiedyż ta maseczka wreszcie zacznie działać :grzmotnąć:

A nie lepiej po prostu odpowiedzieć? Na przykład: zacznie działać we wtorek o 17-ej.

Facet to narzędzie proste. Jak o coś pyta, znaczy, że chce się dowiedzieć. Ócz wywracanie, fochów strojenie i magiczne: "domyśl się" to nie są odpowiedzi.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tomas1965 napisał:

A nie lepiej po prostu odpowiedzieć? Na przykład: zacznie działać we wtorek o 17-ej.

Facet to narzędzie proste. Jak o coś pyta, znaczy, że chce się dowiedzieć. Ócz wywracanie, fochów strojenie i magiczne: "domyśl się" to nie są odpowiedzi.

:szydera: A jak maseczka nie zadziała to taka dokładna odpowiedź, wtorek o 17-tej,  zadziała ??? xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tomas1965 napisał:

To znaczy, że nie znacie odpowiedzi na najprostsze nawet pytania. A my się musimy domyyyyyyślać...

Tomas1965, dziękuję za dobre rady z serii "jak sobie dawać radę z facetem"... Mam zamiar je zacząć stosować i odpowiadać niekoniecznie zgodnie z prawdą, ale odpowiadać ... Może to zacznie działać :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NNNdanuta napisał:

Tomas1965, dziękuję za dobre rady z serii "jak sobie dawać radę z facetem"... Mam zamiar je zacząć stosować i odpowiadać niekoniecznie zgodnie z prawdą, ale odpowiadać ... Może to zacznie działać :haha:

I o to dokładnie chodzi! My oczekujemy odpowiedzi. O prawdzie nikt nie wspominał.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas1965 napisał:

I o to dokładnie chodzi! My oczekujemy odpowiedzi. O prawdzie nikt nie wspominał.

Ja mam nadzieję tylko, że nie chodzi tylko o odpowiadanie zgodnie z męskim oczekiwaniem :haha:, że dopuszczalne jest odpowiadanie też takie nie po męskiej myśli... :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ja mam nadzieję tylko, że nie chodzi tylko o odpowiadanie zgodnie z męskim oczekiwaniem :haha:, że dopuszczalne jest odpowiadanie też takie nie po męskiej myśli... :szydera:

Dopuszczalne jest wszystko. Oczywiście po przefiltrowaniu przez aparat autocenzury.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...