Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Hagia Jestem Hagiu, ale upał mnie wykańcza oraz inne okolicznosci natury :d , dlatego też nie udzielam się na łonie forumowym. Energię muszę oszczedzac, bo za chwilę, za chwileczkę jadę na zasłuzony urlop :d . Miło Cię widzieć, tak poza tym. Długi ten Twoj aktualny turnusik? Ja do konca sierpnia będę na urlopie, więc moze znów jakaś kawka w Manu, albo innym , przyjemnym miejscu?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, sayonara 52 napisał:

Leje w NRW.!!!

U mnie też :oklaski:, cudne rześkie powietrze. 

Tylko niedobrze bo burza dołączyła, a moja Pdp się boi. 

Już raz po mnie zadzwoniła żeby zamknąć okno i opuścić roletę.

Mam nadzieje ze szybko przejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

U mnie też :oklaski:, cudne rześkie powietrze. 

Tylko niedobrze bo burza dołączyła, a moja Pdp się boi. 

Już raz po mnie zadzwoniła żeby zamknąć okno i opuścić roletę.

Mam nadzieje ze szybko przejdzie. 

U  mnie juz po,

Jest swiezo, chlodniej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63@Tomas1965

Niemcy mają na ten temat pewną teorię :

Otóż, północ kraju, a zwłaszcza Nordfriesland i jego mieszkańcy robią za takich "krajowych głupków". 

Kiedy Morze Północne zobaczyło, że oni się nad jego brzegami osiedlili, z zażenowaniem cofnęło się, a teraz co kilka godzin wraca, żeby sprawdzić, czy ciągle jeszcze tam są :d

Trochę taki nasz Wąchock :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MisiekFfm napisał:

@foczka63@Tomas1965

Niemcy mają na ten temat pewną teorię :

Otóż, północ kraju, a zwłaszcza Nordfriesland i jego mieszkańcy robią za takich "krajowych głupków". 

Kiedy Morze Północne zobaczyło, że oni się nad jego brzegami osiedlili, z zażenowaniem cofnęło się, a teraz co kilka godzin wraca, żeby sprawdzić, czy ciągle jeszcze tam są :d

Trochę taki nasz Wąchock :szydera:

Wiem, ale moja teoria spiskowa bardziej mi się podoba i będę się jej trzymał jak pijany płotu.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hagia napisał:

@maras1 zaliczam się do nocnych "marków", tylko leki sprawiają, że nie zawsze widzę dostatecznie wyraźnie żeby móc czytać.

Paradoks, bo mają mi zapewnić zachowanie wzroku.

Miłe, że też nie śpisz ;)

 

1 minutę temu, Hagia napisał:

@maras1 zaliczam się do nocnych "marków", tylko leki sprawiają, że nie zawsze widzę dostatecznie wyraźnie żeby móc czytać.

Paradoks, bo mają mi zapewnić zachowanie wzroku.

Miłe, że też nie śpisz ;)

a co bierzesz na jąkanie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...