Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry dzień się z Wami.

Ptaszyny wrzaskuny mnie obudziły i po spaniu.

Potem sobie odeśpię:)Dziś przedszkole:)

Wśród ochotników na zmienniczkę  znalazł się pan zmiennik,ale no,sorki,Kulka by chyba zawału dostała na samą wieść o facecie opiekunie.Kiedys dawno ja pytałam i powiedziała,że gdyby miałą demencję to byłoby jej wsio ryba ,a póki co ,nie jest:)A kolejki nie ma za bardzo...lato.W lato zawsze trudniej kogoś znaleźć.Aleeeee,pożywiom,uwidim,jeszcze dużo czasu.Ja się nie martwię,Kulka się nie martwi bo nic nie wie:)Ha ha 

Milusińskiego dnia:)

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijam i ja do kawusiowego portu :oklaski:698395531_dziedobrywitanie.jpg.1fe5b0afc9dfb75eae473e7a114673a1.jpg jako i ja pięknie witam wsiech :oklaski: Dzisiaj wtoreczek...wtorunio...czyli kolejny dzień przybliżający mnie do orgastycznej przyjemności pakowania walizy :oklaski: Będzie się działo :szydera:  A na razie posiorbuję sobie ulubiony napój, czekam na możliwość zafajurzenia, a teraz lecę odrabiać zaległości :haha: Miłego dnia życzę, czy to się podoba, czy nie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nie śpię już od półtorej godziny . Za cholerę nie mogłam usnąć po wybudzeniu się , ale próbowałam ....jakby co :haha:Kawkę już wypiłam ...teraz kolej na tą z ekspresu . Żłopię kawę jak wodę ...cugaski też mnie kręcą ...żyć nie umierać . A poza tym nic mi się nie chce :d

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomas1965 napisał:

"tu nie ma sklepów więc muszę się jakoś zaspokoić."

 "...orgastycznej przyjemności pakowania walizy"

"hasło "sado-macho" brzmi tak światowo"

Jednak Koterski miał rację: Baby są jakieś inne...

Dzień dobry

 

Rzeczywiście , że miał rację ...Koterski . Baby są jakieś inne niż chłopy . Na niejednego faceta można powiedzieć , że to nie chłop a pipa ( w miarę delikatnie :d ) a rzadko można powiedzieć , że to fiut ( też delikatnie  :d ) nie baba .....Zgadzam się z Koterskim ...baby są jakieś inne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomas1965 napisał:

"tu nie ma sklepów więc muszę się jakoś zaspokoić."

 "...orgastycznej przyjemności pakowania walizy"

"hasło "sado-macho" brzmi tak światowo"

Jednak Koterski miał rację: Baby są jakieś inne...

Dzień dobry

 

Nic nowego nie odkryłeś :haha: Na Wenus jest inaczej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Rzeczywiście , że miał rację ...Koterski . Baby są jakieś inne niż chłopy . Na niejednego faceta można powiedzieć , że to nie chłop a pipa ( w miarę delikatnie :d ) a rzadko można powiedzieć , że to fiut ( też delikatnie  :d ) nie baba .....Zgadzam się z Koterskim ...baby są jakieś inne .

Zapomniałaś dodać tekst o gumce od majtek :haha: Widocznie na Marsie braki jakoweś występują :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Wyczytać każdy potrafi...ja poproszę o sprawozdanie z życia wzięte :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...