Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, awe59 napisał:

Tylko na noc jej zdejmij te okulary  :szydera:

Pieron wie , czy nie będzie chciała w nich spać . Przecież nie zabronię , bo to kobita z " jasną głową " ...w przenośni i dosłownie xd

Co tam , już mi lepiej . Jakieś doły zaczęły mnie dzisiaj łapać i wszystko mnie wk..denerwowało ... Pogadałam z moją córcią , ustaliłyśmy datę mojego przybycia do nich na 6 lipca i żeby nie wiem co to lecę na prawdziwy urlop . Chciałam na dwa tygodnie , ale bedę trzy , bo przylatuję z dzieciakami na wakacje w Pl . Młody ma zakończenie roku szkolnego 23 (? ) lipca , ale chcę być jeszcze na imieninach ...podwójne będą , bo w dniu tych drugich - 26 lipca wracam do Pl ...Noo..i już mi dobrze ...już się cieszę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pieron wie , czy nie będzie chciała w nich spać . Przecież nie zabronię , bo to kobita z " jasną głową " ...w przenośni i dosłownie xd

Co tam , już mi lepiej . Jakieś doły zaczęły mnie dzisiaj łapać i wszystko mnie wk..denerwowało ... Pogadałam z moją córcią , ustaliłyśmy datę mojego przybycia do nich na 6 lipca i żeby nie wiem co to lecę na prawdziwy urlop . Chciałam na dwa tygodnie , ale bedę trzy , bo przylatuję z dzieciakami na wakacje w Pl . Młody ma zakończenie roku szkolnego 23 (? ) lipca , ale chcę być jeszcze na imieninach ...podwójne będą , bo w dniu tych drugich - 26 lipca wracam do Pl ...Noo..i już mi dobrze ...już się cieszę :d

No widzisz ? Pozytywne myślenie pomaga :oklaski: ja 5 lipca dopiero do domu jadę ale już 15 na tydzień nad nasze polskie morze z Julką. Oby tylko pogoda dopisała.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Chcę tylko znać datę.

Jeszcze nie znasz ? :(

Gdyby nie to , że zmienniczka pozostawiała tutaj kupę swoich rzeczy to też bym pewna nie była . Kto wie , czy nie musiałabym bombardować agencji o podmianę . Nie przepadam za popozostawianymi ciuchami , kosmetykami zmienniczek , ale w tym momencie  bardzo się cieszę , że jedna , potężna szuflada w szafie nie należy do mnie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeszcze nie znasz ? :(

Gdyby nie to , że zmienniczka pozostawiała tutaj kupę swoich rzeczy to też bym pewna nie była . Kto wie , czy nie musiałabym bombardować agencji o podmianę . Nie przepadam za popozostawianymi ciuchami , kosmetykami zmienniczek , ale w tym momencie  bardzo się cieszę , że jedna , potężna szuflada w szafie nie należy do mnie xd

Kosmetyki można kupić....ciuchy zresztą też....:d to nie dowód, że ktoś ma zamiar wrócić....u mnie bylo pełno pozostawionych przez różne zmienniczki...w końcu córka zŕobiła porządek i wszystko wywaliła do kosza

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Kosmetyki można kupić....ciuchy zresztą też....:d to nie dowód, że ktoś ma zamiar wrócić....u mnie bylo pełno pozostawionych przez różne zmienniczki...w końcu córka zŕobiła porządek i wszystko wywaliła do kosza

Tutaj raczej o ciuchy chodzi . Kosmetyki to pikuś . Mam nadzieję , że naprawdę jej na tych pozostawionych zależy i nie picuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Ja ja tak cichutko się przywitam skoro świt , bo na tym projekcie startuję o 7:30. Dla mnie to środek nocy. No ale....służba nie drużba. Jestem tu 2 tygodnie i mam dzisiaj pierwsze wolne popołudnie. Poprzedniczkom wystarczały dziennie dwie godziny. Ale to wieś w górach (co z tego ,że ładna) więc upomniałam się o więcej wolnego. Dzisiaj ,rodzina zawiezie mnie do pobliskiego miasteczka. Życzę  wszystkim udanego dnia.A urlopowiczom najpiękniejszego urlopu

1529217041552.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Dojechalam cała i w jednym kawałku :oklaski:, fakt prawie 13godzin, padnięta na maksa, ale dałam radę to i tamto:oklaski:

W domu spania nie ma, już od 4,30na nogach, przed 6ta już zaliczyłam biegi :oklaski:, chyba jestem nienormalna :haha:Teraz kawka i dalsza robota, dziś same przyjemności, czyli gryll, no i działka. 

Miłego dnia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dzisiaj skakać...nie ma mowy...trzeba energęe oszczędzać na łazęgę w upale :haha:Pozwólcie zatem, że tylko słowami wyrażę moją radość....1988663246_dziedobrysobotaokienko.thumb.jpg.ce04b7f9e96552514bd91a24b55b60ba.jpg  Radujmy się więc :szydera: I niech ta sobota płynie szybko, szybciutko, szybciuteńko...na projektach :szydera: I życzę tego ja....szczęśliwa łazęgowiczka :oklaski: A jednak podskoczyłam z emocji  :haha: No nic...zaraz zacznę oszczędzać siły....ale najpierw kawusia :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...