Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Jeśli tylko ze mną żywą to nawet te 12 godzin wytrzymam :oklaski:

Aż tak źle ?

E ...ile trzeba za język ciągnąć ? Napięcie wzrasta ...a Ty dalej swoje , półsłówkami . I bądź tu mądry i pisz wiersze ...czyt. domyślaj się . Normalnie kryminały mogłabyś pisać ...ja cieee...do końca , do ostatniej strony dreszczyk by był  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się Basiu bo sama jeszcze nic nie wiem.

Koordynatorka z Caritasu która moją zmianę załatwia jest od wczoraj na konferencji w Paderborn. 

Dlatego czekam do jutra.

Potem wszystko opisze.

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Blondi napisał:

Witam wieczorkowo:oklaski: Dzisiaj waliłam młotem, młotkiem i młoteczkiem, dorwałam się do gwożdzi:grzmotnąć: bardzo dobrze mi szło, aż usłyszałam ,że to praca nie dla kobiety:szydera::przekleństwa: a ja kocham takie prace

Blondi, a cóż Ty wyprawiasz w domach podopiecznych? Młotkiem walisz, malujesz, przerabiasz... Jakie masz hobby? Z pewnością to nie haft, robótki na drutach etc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ewamarchewa napisał:

Blondi, a cóż Ty wyprawiasz w domach podopiecznych? Młotkiem walisz, malujesz, przerabiasz... Jakie masz hobby? Z pewnością to nie haft, robótki na drutach etc.

Spoko, Blondi juz w opiece nie pracuje, ma czas na hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałam problemu z podmianą na szteli. Może miałam szczęście ? Nigdy też nie szukałam na własną rękę. Jest to obowiązek firmy. Nie mam zamiaru nikogo wyręczać. Zresztą nie chce na siebie brać żadnej odpowiedzialnosci. Firmy biorą za to pieniądze żeby wszystko tak zorganizować żeby dwie strony były zadowolone.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...