Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Robaczki kochane co robicie w ten piękny wieczór ? Bo ja nic. :szydera:

Dekoracje robiłam jak zwykle, oraz puszki po farbie malowałam,:szydera: takie dwie jakoś tak dobrze wyglądały ,że pomyślałam,że zostawię je do moczenia pędzli, wyczysciłam je i malując inne rzeczy dawaj pomalowac te puszki też i z puszek powstają cukiereczki,nie pójdą na pędzle tylko na inne ładniejsze rzeczy, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiezo i rzezko...wczorajsza pompa wiatrowo -wodna skutecznie wychodzila..przynajmniej z rana powietrze....pewnie bedzie goraco ale poki trzeba genisowac poranny chlodek

witam sie z gronem foremek zyczac pogodnego spokojnego dnia...

chetny ktos na boski napoj z rana?zapraszam..mam dostatek nawet kubki sie znajda a jak ktos glodny...nakarmie:d

 

57156529_325482298159160_7708098717626805169_n.jpg.e62601ba066b8707d31fcb060a6790c9.jpg

kto jest za a nawet przeciw takiej terapii??

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmarzłam :haha: Pierwszy raz od paru dni, pomimo odzianego szlafroczka, zmarzłam na fajeczce :haha:Nie wiem, czy to dobry znak, czy nie, ale przeleciało chłodem po kręgosłupie :haha:I zastanawiam się nad zamknięciem okna, bo telepie mną okrutnie :haha: Czyli jest dobrze...do południa, kiedy to upał znowu zagości w tych progach :szydera: A u was jak mija poranek?1685267212_kawamiypocztekdnia.jpg.febea87bd5fc680b91ffb754f2c15832.jpgDzień dobry zatem :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

U mnie w końcu pojawiło się słoneczko i zapowiada się ciepły dzień. Może temperatura dojdzie aż do dwudziestu stopni.

Pierwszy raz cieszę się że jestem u małżeństwa. Dziadek jest świetny, normalnie chętnie bym go adoptowała.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrzy ....

Niedobrze , blezerek zostawiłam na górze i trzeba będzie po niemożliwie skrzypiących schodach po niego z powrotem leźć . Chłodno ...13 stopni , słońce ostro po oczach daje , ale wiaterek temperaturę ostudza ....Jadzia słodko śpi , szerściucha pod wieczór wypuściłam na ogrody i nikt mi się koło moich nóg nie kręcił ...i sierści na czarnych legginsach nie zostawiał ....od razu mi lepiej . Jadziutka podczas aktywizacji ( spacer przy rollatorze  po kwadratach i nie 5 a 10 km na rowerku  ) troszkę grymasiła , że go wypuściłam , ale minę , kiedy powiedziałam , że ja nie dla kotów tutaj jestem ... miałam chyba odpowiednią i później przystopowała ...ino se lekko-ciężko wzdychała " Kacper ....ooo....Kacper " . Przez te lata od kiedy Kacper tutaj zamieszkał mogła przywyknąć , że to łajdak a nie porządny , jak Bóg przykazał  kocur  :haha:...Wygadałam się trochę , lecę dalej ....lekturę uzupełnić trzeba :d

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...