Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.No i zleciał prawie turnus.W poniedziałek wypad do domu.Poza nudą i dupy zawracaniem ,to nic się tu nie działo.Zakupów nie poczyniłam żadnych , nigdzie nie byłam to i walizka się domknie.Może ze dwie flaszki Chantre  tradycyjnie kupię i tyle.

Raczej tu wrócę jak nic się nie zmieni.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NNNdanuta napisał:

Dzieńdoberek :d jestem w pomieszczeniu klimatyzowanym co powoduje tylko, że wychodząc na zewnątrz dostaję soku termicznego :szok: Zapowiedzieli 33 stopnie i burze, ale tych burz to na razie nic nie zapowiada ... Zapasy mokrego mam to nie wiem czy jest taka siła, która mnie zmusi do wyjścia dalej niż na taras :papieros:Trzymajta się ludziska :) Buziaki :cmok:

Kiedyś też dostałam soku ....w sumie to sama se wzięłam . Do szklanki nalałam i wypiłam ...ten sok :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

U mnie pada drobny deszczyk....chłodnawo....tak lubię. W Pl upały. I to jest jedyna pozytywna rzecz, która działa na moją wyobraźnię, że nie muszę w tym upale być....wracam za 3 tygodnie to może do tego czasu sie ochłodzi...:oklaski:

Miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wyspałam się tak średnio ...nie za bardzo znaczy . Przyzwyczaiłam się tutaj do minimum 7 godzinnego snu a dzisiejszej nocy niecałe 6 godzin . Za mało , za krótko . Próbowałam jeszcze usnąć , ale tylko kręciłam się w wyrku . Co tam ...już jestem po kąpieli ...Jadziutka chrapie ...mój pseudo ulubieniec szerściuch na ogrody wypuszczony . Kawa pachnie zarąbiście , na tarasie nie będę jej piła , bo w nocy padało ...a mnie nikt nie zmusi , żebym bladym świtem fotele na sucho wycierała ....leń jestem . Trudno , cugasa na stojąco będę jarać :szydera:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NNNdanuta napisał:

:szydera: To wygląda na brak zębów mlecznych bo  jak się ich nie ma to się tak sepleni :szydera:

" Jasiu ...wymień jednego z największych poetów rosyjskich .

-Fufkin ...prose pani !

- Jasiu ...nie mówi się Fufkin , tylko Puszkin !

- Oj ty dupia fizdo ...jakbyś na psedzie jednego sęba nie miała to tes mówiłabyś Fufkin !:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranyyyy....

 

Jutro wyjeżdżam do domu. 

Dziś chciałam jeszcze zmienić pościel u pdp. Okazało się, że mamy awarię pompy, tej od ścieków.

Pdp dzwoni do firmy, która się tym zajmuje. Wiadomo, nie przyjadą od razu, więc każę mu spytać, czy mogę normalnie pranie zrobić, czy to jakoś nie pogorszy sytuacji.

Spytał, a i owszem....opowiadając całą historię- jaki to on stary, chory. Ma pomoc domową na stałe. Jutro Barbara wyjeżdża do domu, do Polski i chce wszystko przygotować dla Ewy, która tu będzie tylko miesiąc, bo B po załatwieniu spraw w Pl wraca. Bo wie pan, ja sam nie daję rady, a one mają swoje rodziny...itp...itd...Dalej już nie słuchalam...

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Magdzie napisał:

Rany Julek, gdzie bywales? Tesknilam okrutnie :oklaski:

Tobie też miłego dnia, pełnego wrażeń :$

Ja przeważnie najczęściej bywam na przestrzeni 10 kilometrów kwadratowych.,

choć za półtora tygodnia ( Moja będzie w DE)

przez cały tydzień mnie nie będzie.

Znaczy będę 7 dni w lesie, nad wodą, 

wędki, gril, nocleg w samochodzie (dlatego zawsze jeżdżę dużym combi),

nie przespana noc i drzemka w południe

o 4 kawa parzona na butli turystycznej,

wieczorem albo gril albo ogniskon i takie prawie spalone ziemniaki z popiołu

posmarowane masłem i posypane solą,

wkur......jący dzięcioł, który jak przyśniesz w południe to zaczyna napier..ć na sąsiednim drzewie,

wrzask rybitw nad ranem i łabędzie wpływające w żyłkę,

czasami na robaka złapie się małża, a czasami rak,,

czasami człowiek siedzi tydzień i złapie tylko 3 lesze (te ryby wypuszczam - nie biorę)

JAK JA TO KOCHAM - JAK MOJĄ

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darekr napisał:

Ja przeważnie najczęściej bywam na przestrzeni 10 kilometrów kwadratowych.,

choć za półtora tygodnia ( Moja będzie w DE)

przez cały tydzień mnie nie będzie.

Znaczy będę 7 dni w lesie, nad wodą, 

wędki, gril, nocleg w samochodzie (dlatego zawsze jeżdżę dużym combi),

 

 

Jednym słowem będziesz moczyl kija :d, no i fajnie :oklaski:nie wiem jak to się fachowo pisze, częstego brania? i niezlamanego kija? :szydera:życzę Ci. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Darekr napisał:

Ja przeważnie najczęściej bywam na przestrzeni 10 kilometrów kwadratowych.,

choć za półtora tygodnia ( Moja będzie w DE)

przez cały tydzień mnie nie będzie.

Znaczy będę 7 dni w lesie, nad wodą, 

wędki, gril, nocleg w samochodzie (dlatego zawsze jeżdżę dużym combi),

nie przespana noc i drzemka w południe

o 4 kawa parzona na butli turystycznej,

wieczorem albo gril albo ogniskon i takie prawie spalone ziemniaki z popiołu

posmarowane masłem i posypane solą,

wkur......jący dzięcioł, który jak przyśniesz w południe to zaczyna napier..ć na sąsiednim drzewie,

wrzask rybitw nad ranem i łabędzie wpływające w żyłkę,

czasami na robaka złapie się małża, a czasami rak,,

czasami człowiek siedzi tydzień i złapie tylko 3 lesze (te ryby wypuszczam - nie biorę)

JAK JA TO KOCHAM - JAK MOJĄ

 

 

Skoro tak bardzo mnie kochasz to ...będę jeździła z Tobą ( znów piszę z dużej litery , bo jednak ładniej ) na ryby ...będziesz kija maczał ...cokolwiek to znaczy ...ja będę szczęśliwa i gitarra :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Skoro tak bardzo mnie kochasz to ...będę jeździła z Tobą ( znów piszę z dużej litery , bo jednak ładniej ) na ryby ...będziesz kija maczał ...cokolwiek to znaczy ...ja będę szczęśliwa i gitarra :d

Może czasami nawet da potrzymac :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...