Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Blondi napisał:

Co z Ciebie za słodziutka opiekunka,miłostka :szydera: ale jak fajny dziadek to :serce: się rozpala do całusów ,,a fujj co ja piszę, a niech będzie najfajniejszy ale cmokać nie będę, :(

" Czy była w życiu jakaś troska ...czy to jest miłość , czy miłostka " :szydera:

Blondasku ...aż taka miłośnica to @Magdzie nie jest , żeby naprawdę dziadka całować :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1340558332_dziedobryponiedziaek.png.4b212a34ea6a50f36f09a21111b14e45.pngkażdemu z osobna i wszystkim razem :oklaski: Popadało, powietrze zrobiło się rześkie, a teraz przygotowujemy się do zapowiadanych upałów na kolejne dni :haha: Niemcy dzisiaj świętują, a ja zostałam już totalnie zniemczona, bo też będę świętować...swój wolny dzień :szydera: W planach wycieczka do Charlottenburga i Gedächtniskirche...a i nie zapomnimy z @lucyna.beata o lodach, torciku, kawusi i jakiejś niezdrowej przekąsce na niemiecką modłę :oklaski: Ale to dopiero za trzy godziny :haha:Na razie mam kawusię w hoboczku i zaległości klepankowe do odrobienia :haha: Nic to...dam radę :oklaski: Ale na żadne bieganka, czy inny wysiłek poza umysłowym, się nie piszę :szydera: Niech moc będzie z nami :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Nic mi się nie chce....czy ktoś może mi dać kopa ? Tak sobie nieraz myślę, że za mało roboty tu mam bo jakby było więcej to dzień by szybciej zleciał....:haha:chyba głupoty gadam....ale tu jest takie zadupie, że nawet spacerować mi się samej nie chce....no nikogo kto by po ludzku gadał...:szydera:

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

No nie wiem, nie wiem ale ja chyba dzisiaj lewą nogą z łóżka wstałam.

Mam dzisiaj wolne popołudnie i wcale mnie to nie rajcuje. Pada i ma padać, mogłabym pojechać do miasta ale sklepy pozamykane. Co robić ? Co robić ?

 

Nic ....tylko siedzieć przy korytku i szamać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry mili Państwo. co za emocje, co za weekend. byliśmy na Afrykańskim Festivalu. Były warsztaty z tańców afrykańskich, stragany z ciuchami i przyprawami, cały czas Afrykańczycy walili w tamtamy i inne bębenki, wszędzie czuć było w powietrzu palone THC, a wieczorem były koncerty ( a propos THC - występował Ganjaman :p ) Można było kupić rzeźby i obrazy, i właśnie w związku z tymi rzeźbami Elka mnie dość mocno zaskoczyła. stał sobie taki wielgachny jak ja, albo i większy penior, fallus malowany w kwiaty, ciapki, różne wzorki. Elka mówi, że ładny, że może kupi do ogrodu? dziwnie mi się zrobiło, ale Sabina uratowała niezręczność, bo powiedziała, że Elki austriacka bratowa Eryka spaliłaby ten totem w nocy, i że szkoda pieniedzy. 

dzidzia bardzo adekwatnie reagował, klaskał, bujał sie w rytm i było miło. pozdrówka :cześć:

64297347_149059032926396_553836208912859136_n.jpg

62126939_149074146258218_7591936732468084736_n.jpg

62403347_149062536259379_6822492293417664512_n.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Szerściuch wypuszczony na ogrody ...Jadzia jak zwykle chrapie ...kawa w pysk parzy ...zapalić jeszcze jednego na zakąskę przy kawie ? Kurde niech mi ktoś nogi i ręce rozbuja , bo nawet nie chce mi się na taras wyjść ...a muss ...płuca aż się skręcają ...tak im dymka trzeba :haha:

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :cześć2:i buziaki :cmok:

Na wolności nie ma szewskich poniedziałków xd, a i koty mają za sobą tylko nieudane próby wyciągnięcia mnie z łóżka wcześniej niż ja tego sobie życzę :haha:choć nie obyło się(przy poniedziałku) z jakiś zagwostkiem O.oEkspres do kawy każe mi wyciągać jakieś filtry i je później instalować ... (O.oO.oO.o) no... nic z tego :( Wiem, że powinnam mu zorganizować jakieś większe czyszczenie, ale nie zostałam przeszkolona w tej materii i szykuje mi się, do końca pobytu tutaj, już tylko kawa rozpuszczalna :smutek:Przeżyję ... :szydera: 

Miłego dzionka :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...