Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ewamarchewa ja nie zauważyłam nic zdrożnego w tym co pisałaś. Może trochę za mocne słowo ale bez przesady, nie będzie się słówek czepiać. :haha:

A ja coś kombinuję, zmiany, zmiany, zmiany. Jeśli się zdecyduję to napiszę konkretniej. Na razie macam. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ewamarchewa napisał:

Dzień dobry wszystkim!!! Mój mąż też pamięta o dniu seksu... złożył mi życzenia :d. No mam nadzieję, że nie będzie  świętował z inną kobietą!!! :trele:

Mój zapowiedział dzień seksu po powrocie.Ale to jeszcze ho ho ho.Do tego czasu to ja uschnę na wiórek:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A props "macania".

 

W liceum pan od PO (przysposobienie obronne- dla tych, co nie wiedzą) słynął ze złotych powiedzonek. Książkę można było napisać, nawet notowałyśmy, co powiedział  :haha:

Nie pamiętam teraz, czy to było o jakiejś broni, czy o czym.

W każdym razie mówi:

"No i sobie to tam pomacacie, bo bez macania to się dobrze nie pozna"

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barbara48 napisał:

Nie chodzi mi o to aby sie nie skarżyc, tylko o sposób w jaki sie to robi. 

Rozumiem zmeczenie i rozdraznienie.

Milego dnia. 

Sorry Basiuniu ...a jaką różnicę widzisz w tym , że ktoś przemęczony , rozdrażniony coś tam sobie palnie w kierunku PDP ....a inny np. na forum ubliża , rzuca obraźliwe słowa , że o lekuchno zakamuflowanych mocnych  inwektywach   nawet nie wspomnę . Jakoś , coś mi się plącze po tym moim pustym łbie ...nie bardzo to chyba ciebie ruszało ...ba ...nawet takie coś w twoim wykonaniu widoczne było :oklaski:,:dobrze: ....Tak , że trzeba wybaczać nam , rozdrażnionym , często przemęczonym opiekunkom , że coś niezbyt eleganckiego  skrobniemy ....jako i my wybaczamy , ale ...ciężko kuźwa zapomnieć . Nie piszę tego o sobie , bo ja serdecznie olewam co , kto , mi i za ile ...piszę to o osobie , która nikomu nic złego nie zrobiła a obrażana była i bardzo bolały ją te wszystkie " hurraaa...brawo " i im na podób .

Bez urazy Basiunia . Ty wiesz , że cię lubię i nie piszę po to , żeby urazić , tylko po to , żeby czasem spojrzeć trzeźwym okiem . Jeszcze raz ...mnie toto lotto ...mnie obrażają , ja obrażam i gitarra :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dla mnie przede wszystkimbo wyjeżdżam.

A że jestem nieskromnie mówiąc empatyczna to wam też dobrego dnia życzę:tak2:

Nowa zmienniczka, ułożona, spokojniutka, szprecha płynnie i to jest najwazniejsze, reszta przyjdzie sama. Pdp chyba złapała chemię albo...:haha:poczuła, że wreszcie odpocznie od takiego sowizdrzala jak ja. Zdziwko tylko moje lekkie gdy zobaczyłam, że z małymi torbami dwiema na 2 miechy przybyła, bez lapkow, tabletów, ze starym telef tylko do dzwonienia:o a ma 45 lat. No ja swiatowiec jestem pierwszej wody. Ale to może dobrze spotkać wreszcie czlowieka renesansu w tych czasach.

Papapa...do kiedyś:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Też spotykałam opiekunki że starymi telefonami i bez laptopa. Naprawdę nie wiem co robią w wolnym czasie...

Gotują i pieką dla calej rodziny, chwasty wyrywają z kostki, odgruzowują piwnice i strychy....nie wszystkie ale są takie....a internet to strata czasu.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Też spotykałam opiekunki że starymi telefonami i bez laptopa. Naprawdę nie wiem co robią w wolnym czasie...

Czwarty rok jestem u mojej podopiecznej i dotychczas tylko jedna babka przyjechała z laptopem, bo "musi rachunki płacić". Reszcie wystarczał telefon i niemiecka telewizja. Ja ujeżdżam już drugi laptop, bo pierwszy padł z wyczerpania :szydera:, a też czytam, szydełkuję i gadam przez telefon. Była dziewczyna, która miała maluteńką walizeczkę ciuchów, były też panie z dwoma walizami. Każdy robi to co lubi i to jest fajne.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewamarchewa napisał:

Dzięki Mirelka za empatyczne podejście do mego przypadku :). Tak, to forum traktuję jak odskocznię od codzienności. Jak sobie popiszę, to się odstresowuję i nie gromadzę w sobie negatywnych odczuć w stosunku do PDP. Dzięki temu "w realu" mogę być wesoła, miła i uprzejma.  A kobieta jest trudna. Pisałam, jak powitała mnie dziewczyna, którą zmieniałam. Miała być 2 miesiące, a po miesiącu uciekła. Bo... nie odstesowywała się na forum Opiekunkowa!!! :d

I o to tu chodzi...gorzkie żale z siebie wyrzucić i zostawić tylko to co wartościowe...dla siebie :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

@ewamarchewa ja nie zauważyłam nic zdrożnego w tym co pisałaś. Może trochę za mocne słowo ale bez przesady, nie będzie się słówek czepiać. :haha:

A ja coś kombinuję, zmiany, zmiany, zmiany. Jeśli się zdecyduję to napiszę konkretniej. Na razie macam. :szydera:

Macanie jest fajne :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewamarchewa napisał:

Dzień dobry wszystkim!!! Mój mąż też pamięta o dniu seksu... złożył mi życzenia :d. No mam nadzieję, że nie będzie  świętował z inną kobietą!!! :trele:

Oj tam, oj tam...zaśpiewaj sobie..."siaba da...siaba da...siaba da...to nie mydełko Fa..." ha, ha, ha :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...