Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

@lucyna.beata Pierwszy raz sięspotykam,zeby dentysta w domu pacjenta zabieg robił.Dziwaczne obyczaje.W gabinecie kamień raz dwa by ściągnęła.I jeszzce ten wstręt do mycia rąk,ohyda;(Rękawice ubrała chociaż?

tak po podaniu jej pudelka..tu nie ma opcji wizyty babki z gabinecie , z reguly to tak naprawde liczenie jej zebow czy nie ma stanow zapalnych otd...kasa kasa kasa ....pamietaj ze ona od kilku lat lezy bez ruchu w lozku .....musza jakos sie wykazac 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Basiaim czy to Ty jesteś w Senne, w Bielefeld? Przejeżdżałam dziś samochodem przez tę "dzielnicę" Bielefeld. Z Senne do tej mojej dziury z 5 minut drogi. Ale piechotą... hmmm, pewnie się nie spotkamy, zwłaszcza, że wkrótce wyjeżdżasz. Aha, w samochodzie siedziałam na tylnym siedzeniu, nie za kierownicą :tak2:. Wiozła nas znajoma Robocopa. Robocop spytała mnie, czy w Polsce też są takie duże miasta? :haha:. No durny Robocop, myśli, że w Polsce to tylko dzierewnie z domami krytymi słomą! A cóż to qrwa za duże miasto ten Bielefeld? Mieścina, do której dołączono 10 wiosek - obecnie szumnie nazywanych dzielnicami. Jak się z jednej "dzielnicy" do drugiej jedzie, to po drodze trzeba minąć hektar lasu, 5 hektarów łąk i 10 hektarów pól uprawnych... Popierdoleńce te stare Niemce...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewamarchewa napisał:

@Basiaim czy to Ty jesteś w Senne, w Bielefeld? Przejeżdżałam dziś samochodem przez tę "dzielnicę" Bielefeld. Z Senne do tej mojej dziury z 5 minut drogi. Ale piechotą... hmmm, pewnie się nie spotkamy, zwłaszcza, że wkrótce wyjeżdżasz. Aha, w samochodzie siedziałam na tylnym siedzeniu, nie za kierownicą :tak2:. Wiozła nas znajoma Robocopa. Robocop spytała mnie, czy w Polsce też są takie duże miasta? :haha:. No durny Robocop, myśli, że w Polsce to tylko dzierewnie z domami krytymi słomą! A cóż to qrwa za duże miasto ten Bielefeld? Mieścina, do której dołączono 10 wiosek - obecnie szumnie nazywanych dzielnicami. Jak się z jednej "dzielnicy" do drugiej jedzie, to po drodze trzeba minąć hektar lasu, 5 hektarów łąk i 10 hektarów pól uprawnych... Popierdoleńce te stare Niemce...

Poczekaj, aż się zapyta, czy mamy pralki i miksery :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...