Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie epatuj mnie chłodem...te parę stopni mniej nie stanowi znaczącej różnicy zwłaszcza, że mury i ulice nagrzane niczym w piecu martenowskim :haha: I jeszcze zapowiadają na popołudnie burze :tak2: A tego ostatniego czwartku zazdraszczam okrutnie :tak2:

Zachciało się wielkiego maista to się ma teraz ..

Ochłodziło się i to znacznie -z 32 wczoraj na 18 teraz.W nocy cosik popadało i jest czym oddychać a nawetchłodno gdyżmusiałam po pierwszym papierosku znów się z długimi spodniami przeprosić bo mnie nóżęta zmarzki byli!

I dzień dobry się z Wami:)Dzień przedszkolny,nastrój cudny,aby do 9-ej i luzik:)

Fajnego,chłodnego dnia:)

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d :oklaski:

Nie wiem jak u Was ale u mnie na tyle się ochłodziło, że mój elegancki dresik przywdziałam. Siedząc na " patio ", paląc papieroska i kontemplując doszłam do wniosku, że dzisiejszy dzień poświęcę na pucki i prasowanie bo przez te upały zaniedbałam roboty domowe....jutro znowu ma być bardzo gorąco :mur:

Życzę miłego dnia wszystkim.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

kłaniam się Państwu :) dzień cudny, chłodniej jakby się zrobiło, żaby za oknem hałasują, konie też spać nie dawały, wszystko tylko by się rozmnażało :trele:

miłego dzionka

Niech się rozmnaża....:szydera: póki jest na to czas....bo na starośc to " torba i kij " :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Cudowny chłodek . W nocy obudził mnie walący w szyby deszcz . Wstałam , żeby włączyć wentylator , bo inaczej bym się chyba udusiła ....dachowe okno zamknęłam przed położeniem się do łóżka . Teraz jest milutko , chłodno i chyba tak jak @awe59 wezmę się dzisiaj za odkurzanie , prasowanie i te inne porządkowe ....żeby tylko za chłodno nie było :haha:Kawę sobie siorbię , cugasek zaliczony i już czas na następnego ....żeby nie odwyknąć . Porządek musi być :haha:

Miłego , fajnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Chłodno i to bardzo nawet Fajnie dziś się biegało, jest czym oddychać. 

Nic specjalnego w planach nie mam, no wiadomo kawka też będzie. Po południu jedziemy z dziadkiem na cmentarz, chce sobie zrobić zdjęcie przy pomniku rodziców, :kopara:bo w przyszłym roku będą likwidować, już mnie nic nie zaskoczy tutaj. 

Miłego dnia ludziska. :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magdzie napisał:

Tak? A masz balkon, albo taras, no musisz gdzieś w tym paradowac, w domu nikt nie widzi :szydera:ja tu nie mam ani balkonu, ani tarasu, :(

Niestety , na taras wychodzi się przez kuchnię i Jadzia z pokoju by lukała , że mi totalnie odbiło , bo naokoło domy , okna i wszyscy widzą ....Z mojego pokoju nic nie widać , bo okno w dachu ....Tyyyy....chyba , że bym na dach wylazła . Byłabym taką kotką na gorącym dachu . Emerytowaną , starą kocicą ....bleeeee . Lepiej nie , nie będę się wygłupiała :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niestety , na taras wychodzi się przez kuchnię i Jadzia z pokoju by lukała , że mi totalnie odbiło , bo naokoło domy , okna i wszyscy widzą ....Z mojego pokoju nic nie widać , bo okno w dachu ....Tyyyy....chyba , że bym na dach wylazła . Byłabym taką kotką na gorącym dachu . Emerytowaną , starą kocicą ....bleeeee . Lepiej nie , nie będę się wygłupiała :szydera:

To nawet i dobry pomysł Basiu, ale musisz się wstrzymać chyba do przyszłego roku:szydera:, koty podobno marcuja się w marcu :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magdzie napisał:

To nawet i dobry pomysł Basiu, ale musisz się wstrzymać chyba do przyszłego roku:szydera:, koty podobno marcuja się w marcu :d

Kochaneńka ...w przyszłym roku to ja nie wiem , czy jeszcze na krzesło wlezę ...co tu mówić o dachu :szydera: Na dach niech se trzydzistki , czterdziestki wchodzą . Ona jeszcze są młode i świat do nich należy . Stara rura jestem ...matka  i babka . Gdzie mi do młódek...że o marcowaniu nie wspomnę  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niestety , na taras wychodzi się przez kuchnię i Jadzia z pokoju by lukała , że mi totalnie odbiło , bo naokoło domy , okna i wszyscy widzą ....Z mojego pokoju nic nie widać , bo okno w dachu ....Tyyyy....chyba , że bym na dach wylazła . Byłabym taką kotką na gorącym dachu . Emerytowaną , starą kocicą ....bleeeee . Lepiej nie , nie będę się wygłupiała :szydera:

Nie pokazuj się w takiej piżamce nikomu....bo zawału dostanie :szydera: z zachwytu....oczywiście

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Magdzie napisał:

Tak? A masz balkon, albo taras, no musisz gdzieś w tym paradowac, w domu nikt nie widzi :szydera:ja tu nie mam ani balkonu, ani tarasu, :(

Ja mam taras ale nikt nie widzi nic  bo osłonięty tujami od ulicy i o to chodzi. 

No i ja mam babki w domu a nie dziadka :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Barbara48 napisał:

Foto nie wstawię, ale znajdziesz w sklepie i od razu się lepiej poczujesz. ...w nocy :trele:

Czuć to ja się mogę lepiej przy boku męża, ale tak sama to już nie, bo mogą nachodzic mnie dziwne myśli, a tu doopa, po co mam sobie wyobraźnię uruchamiać :(, a tak poważnie, to najlepiej w gorac czuje się spiąć na golasa, no ale niestety tu tego nie praktykuje :szydera:, niech by dziadek mnie w nocy zawołał i bym tak pędzla do niego na złamanie karku, jak mnie Bóg stworzył :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...