Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorkiem  kochani... już po kawie porannej :haha:

Jakoś czasu mi braknie by tu codziennie wchodzić, ale czasem się zamelduję ;)

I jak to u mnie bywa, lubię się przypominać :oklaski:... kto jest z okolic Frankfurtu nam Menem...no kto ? przyznać mi się tutaj :papieros:Jeszcze 17 dni i wracam do domciu ale chętnie spotkałabym się na kafffce i pogaworzyła trochę o starych polakach :szept:

No i na dobranoc foteczka ,,,bo nie byłabym sobą przecie :szydera: Kto zgadnie co to za miasto :dobrze:

Spokojnych snów życzę .:cmok:

 

61382887_335412127106447_7890462377156542464_n.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wiola7658 napisał:

Kto zgadnie co to za miasto

A to FfM :oklaski::d

Hauptwache widać i kościół św. Katarzyny, a dalej Pauluskirche i katedrę. I jeszcze parę takich tam... :p

A teraz dobranoc. Jutro pracowity dzień :cześć:

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podniosłam odwłok :haha:Bardzo niechętnie, ale jednak :szydera: Poszłam późno spać, bo plachandrowałam wieczorową porą i padłam po powrocie jak kawka :haha: A i duchota była nie bez znaczenia :tak2: 33 stopnie w cieniu i nie było czym oddychać, nawet po 20-tej :tak2: A dzisiaj ochłodzenie...całe 3 stopnie w dół :szydera: Nic to...przetrwamy :szydera: A zatem...1848602248_dziedobryudany.jpg.96046b974f1901cde9bce70a3be17b96.jpg wam i sobie życzę z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

W nocy obudziły mnie solidne krople deszczu zasuwające po szybach . Na razie powietrze rześkie , jest czym oddychać . Dobrze , że nie wyciągnęłam poduszek ( miałam taki zamiar ) na tarasowe fotele , bo pewnie bym je wykręcać z wody musiała ....

Teraz siorbię sobie mojego szatana , cugaski dwa na tarasie wyjarane ....już chce się żyć :d

Miłego , fajnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczne dzień dobry ! Kawa już prawie wypita ,śniadanko też już zjedzone tak więc dzień uważam za rozpoczęty.Za oknem delikatne słoneczko i świergot ptaszków zapowiadają miły dzionek.Życzę wszystkim spokojnego i szybko mijającego wtorku.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Grzegorz B napisał:

Pięknie się kłaniam Za 3 godzinki będę u moich Szwabów. Wypoczęty i tryskający energią. 

A co tu tak kawą pachnie?

Pachnie , bo pijemy ...świeżutko zaparzoną . Ty Grzesiu  po urlopie tryskasz energią ...nas kawa do pionu stawia . Bez porannej kawy ani rusz  :d Fajnie , że już na roboty wracasz :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, balutka1 napisał:

Słoneczne dzień dobry ! Kawa już prawie wypita ,śniadanko też już zjedzone tak więc dzień uważam za rozpoczęty.Za oknem delikatne słoneczko i świergot ptaszków zapowiadają miły dzionek.Życzę wszystkim spokojnego i szybko mijającego wtorku.

Halloooo....czyżby ta Balutka , kiedyś bez numerku - jedynki w tytule ? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pachnie , bo pijemy ...świeżutko zaparzoną . Ty Grzesiu  po urlopie tryskasz energią ...nas kawa do pionu stawia . Bez porannej kawy ani rusz  :d Fajnie , że już na roboty wracasz :cmok:

Też się cieszę. Elka oczy za mną wypłakała. Do Jańcia Wodnika będę musiał zawieść

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d :oklaski:

Już o 7.30 miałam wizytę synowej ale ją lubię więc nie miałam wk....wa :d za to wczoraj wieczorem przylazła sąsiadka i siedziała 3 godziny. Głowa mnie rozbolała od tego gadania. Załapała się na kolację. Poszła o 20.00 a ja babkę na patio żeby dwie rundy z rolatorkiem zrobiła...no i tu był mój błąd...babka zaczęła sprawdzać co jest w szopie....przytargała jakieś doniczki i kwiatki bedzie przesadzać....pózniej rozsiadła się w fotelu ogrodowym i zanim udało mi się ją do domu zaciągnąć to się 21.00 zrobiła.

Dziś wybywam do miasta i niech się dzieje co chce....:szydera:

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d :oklaski:

Już o 7.30 miałam wizytę synowej ale ją lubię więc nie miałam wk....wa :d za to wczoraj wieczorem przylazła sąsiadka i siedziała 3 godziny. Głowa mnie rozbolała od tego gadania. Załapała się na kolację. Poszła o 20.00 a ja babkę na patio żeby dwie rundy z rolatorkiem zrobiła...no i tu był mój błąd...babka zaczęła sprawdzać co jest w szopie....przytargała jakieś doniczki i kwiatki bedzie przesadzać....pózniej rozsiadła się w fotelu ogrodowym i zanim udało mi się ją do domu zaciągnąć to się 21.00 zrobiła.

Dziś wybywam do miasta i niech się dzieje co chce....:szydera:

Miłego dnia.

Znasz ten tekst o nadgorliwości? :haha:I wybywaj...a nawet do mnie przybywaj...poszlifujemy berliński bruk :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja bym przez okienko w piwnicy przelazła ....albo puszczała dymek przez nie . Kurde , przed spaniem muss zajarać ...nie zasnęłabym inaczej :szydera:

Jeszcze nie obcykałam piwnicy :tak2:. Taka jestem bystrzacha - trzeba będzie przyluknąć jakieś wyjście awaryjne (na papierosa), żeby ani przez drzwi wyjściowe, ani przez balkonowe nie wychodzić, bowiem między tymi drzwiami Robocop spędza wieczory. Pozdrawiam :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...