Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale misz masz hehehe. Od tobolkow towarzyszących w podróżach przez minso aż do owoców i @Baśka powtarzająca sięnie omieszka d.py przytoczyć:p

@foczka63 Nima jak polubić tego kaki, zbyt słodkie, mlazgowate ale też nie wiem czy to jakaś krzyżówka brzoskwini z dynią. Jeden owoc będący sicher krzyżówka to pomelo. Laboratoryjny owoc ale lubię, co zrobić. Ani zbyt słodki, ani zbyt gorzki, ani zbyt kwaśny, wg. mnie bardzo zrównoważony smak. 

Nic nie targam ze sobą do kraju, nawet ojro :haha:taka niepotrzebujaca hihihi (pomyślał by kto) bo przeokropnie nie lubię by ktoś pomyślał o mnie jako o Ukraince. Widzę to na dworcu zachodnim w Warszawie i nie podoba mi się, no nie podoba.

I co mi zrobisz jak mnie złapiesz?:p

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja bardzo lubię kaki. Zwłaszcza zimą jak nie ma sezonowych owoców. Teraz są owoce  nasze to nie jadam wynalazków :haha:

Ja kaków nie jadam; wolę sama trawić, niźli przetrawione już wcinać  :haha: . A tak serio, to najsmaczniejsze są owoce o wyrazistym smaku: cytrusy, truskawki, jabłuszka, no ewentualnie dojrzałe banany i mango. Awokado, kaki, granaty i inne duperele zachwycają tylko dlatego, że są ... nowością, ale nie smakiem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ewamarchewa napisał:

Ja kaków nie jadam; wolę sama trawić, niźli przetrawione już wcinać  :haha: . A tak serio, to najsmaczniejsze są owoce o wyrazistym smaku: cytrusy, truskawki, jabłuszka, no ewentualnie dojrzałe banany i mango. Awokado, kaki, granaty i inne duperele zachwycają tylko dlatego, że są ... nowością, ale nie smakiem

Awokado jest smaczne,granat też-znaczy mnie smakuje:)Do awokado długo się przekonywałam.Ale tak naj naj najbardziej to truskaweczki:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja już wyrosłam z prezentów dla rodziny. Wszystko jest w Polsce i nie będę targać z sobą. Ostatnio mi szczena opadła jak przywiozłam różne smaki czekolady Ritter Sport a potem zobaczyłam je w Rossmannie koło domu.:szydera:

No ja też nie tragam ze sobą tobołów z prezentami, ale jakoś tak się utarło, że najbliższym to zawsze czekoladę wiozę, albo salami (zawsze porównuję ceny i kupuję tylko na Angebotach, gdy wychodzi taniej, niż u nas - taka ze mnie skneruska!!!). No i... gdy trafiam na Martini litrowe po 4 E, to od razu kupuję 2 butelki :d. Na początku woziłam mężowi i bratu po 2 butelki regionalnego piwa. Ale ciężkie to cholerstwo, a u nas też wybór ogromny. Proszków, patelni i innych dupereli (nawet darowanej mikrofalówki) nie tacham. Według mnie te niemieckie proszki wcale nie są lepsze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewamarchewa srali muchy będzie wiosna :szydera: Już nieraz spotkałam się z powiedzeniem " ja to durnot nie kupuję , nie wożę... itp. " Możliwe , że są wśród nas tacy , którzy nic nie kupują , nie wożą   i guzik mnie obchodzi , czy dla wygody , czy z oszczędności , czy jeszcze tam innego powodu . Każdy robi tak jak uważa i gitarra :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@ewamarchewa srali muchy będzie wiosna :szydera: Już nieraz spotkałam się z powiedzeniem " ja to durnot nie kupuję , nie wożę... itp. " Możliwe , że są wśród nas tacy , którzy nic nie kupują , nie wożą   i guzik mnie obchodzi , czy dla wygody , czy z oszczędności , czy jeszcze tam innego powodu . Każdy robi tak jak uważa i gitarra :d

Masz rację. Każdy ma prawo postępować, jak uważa. Zresztą... nie wiadomo, co mi odbije, gdy np. zastawę z porcelany dostanę w second hand'dzie za całe 5 euro... Zatem: nigdy nie mów "nigdy"  :tak2:.

Qrde poszłabym na papierocha, ale ROBOCOP siedzi i będzie tłumaczyć, że palenie szkodzi. To już wolę wytrzymać do rana... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ewamarchewa napisał:

Masz rację. Każdy ma prawo postępować, jak uważa. Zresztą... nie wiadomo, co mi odbije, gdy np. zastawę z porcelany dostanę w second hand'dzie za całe 5 euro... Zatem: nigdy nie mów "nigdy"  :tak2:.

Qrde poszłabym na papierocha, ale ROBOCOP siedzi i będzie tłumaczyć, że palenie szkodzi. To już wolę wytrzymać do rana... 

Choooo...ja też idę :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dałabym ...dała ...dałabym ...dałaaaa . Ino kuźwa brać nie ma komu !:szydera:

@Baśka powtarzająca się Ależ dajesz, dajesz, masz branie bo twoje dowciapne posty mają rzesze biorców, tak myślę, a jak myślę to wiem co:trele: choćby to były strawy nie tyle cielesne co duszę karmiące i sledzione masujące:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krista napisał:

@Baśka powtarzająca się Ależ dajesz, dajesz, masz branie bo twoje dowciapne posty mają rzesze biorców, tak myślę, a jak myślę to wiem co:trele: choćby to były strawy nie tyle cielesne co duszę karmiące i sledzione masujące:tak2:

I co w związku z tym , że nie z tych karmiących duszę ?  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomas1965 napisał:

@Krista No to na deser:

Zapylała raz pszczółka jakiegoś badyla,
Wtem czuje, że od tyłu też ją ktoś zapyla.
Patrzy się, a to truteń, niejaki Zenobi.
Morał - rób dobrze innym, tobie też ktoś zrobi.

@Tomas1965 No i..."tak zespół w zespół..." Starsi Panowie to jednak uniwersalne teksty mieli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...