Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Malina 1 napisał:

A to Ty już nie śpisz o 6,30,a może to paniusia co oferuje garki philipiaka :szydera:

Gdzieee...teraz mam ustawiony budzik na 6.50 :szydera: Bardziej chodziło mi o tą " mhmhm " ...a bo to wiadomo kogo miałaś na myśli ? Nie trafi za tobą ...za sosny pana nie trafi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Jeszcze ponad miesiąc a ja już powoli zaczynam planować pobyt w domu i kolejny wyjazd do pracy. Czas pomyka coraz szybciej.

Podopieczna coraz lepiej się porusza i niby dobrze a jednak źle bo przy demencji próbuje chodzić sama. Normalnie jakby słońce dało jej jakiejś dodatkowej siły. Zaczynam tęsknić za czasem gdy tylko siedziała a do łóżeczka kładła się po kolacji....

Ja doszłam do wniosku, że najbardziej lubię babcie leżące i duuuuużo śpiące. Jak śpi to o nic nie prosi, a jak leży, to wiem, że nigdzie nie polezie bez mojej pomocy. Qrka wodna, założyłam okulary i dojrzałam jakie brzydkie mam paznokcie. Wyszorować, obciąć, opiłować, pomalować... 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

@Malina 1 zabić to za mało. :haha:

U mnie deszczyk pada i słychać burzę. Pewnie zaraz do nas dotrze. A dziadek dzisiaj baaaardzo długo ogródek podlewał. :haha:

 

Weźźźźźźźźźźź, mój Robocop wczoraj o 23 poprawiał po mnie podlewanie, a dziś mimo, że popaduje, to Robocop już się do podlewania zbiera. :grzmotnąć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry. 

Coś mi żal doope ściska i chce już do domu, a tu jeszcze 240 godzin :(

No co Ty, toż to tylko 10 dni. Zleci nie wiadomo kiedy; nie zdążysz prezentów rodzinie kupić na Angebotach! 
Śpiesz się, bo czas ucieka... giphy.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja już wyrosłam z prezentów dla rodziny. Wszystko jest w Polsce i nie będę targać z sobą. Ostatnio mi szczena opadła jak przywiozłam różne smaki czekolady Ritter Sport a potem zobaczyłam je w Rossmannie koło domu.:szydera:

Właściwie jedyne co jeszcze wożę to tabsy ,magnez do ssania,u nas nie ma:( , dla mamy bezkofeinowa kawa rozpuszczalna bo też b ciężko trafić.Czasem proszek do prania ,ale to już tylko na zamówienie.A no i jeszcze rolady wołowe bo w moim regionie wołowiny nie ma wcale ,a jak juz jest to wyglada jakby 100lat miała:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegne witac sie.

Na sluzbie jestem od tygodnia, ogarnelam co trzeba i wypada odliczac dni,

Ze 106 ,zostalo rowne 100.

Zaraz bede probowac ogarnac posty z ostatnich 4 tygodni.

Wrazenia sanatoryjne sprobuje opisac pod wspomnieniami :dobrze:

A dzialo sie wiele.:szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Właściwie jedyne co jeszcze wożę to tabsy ,magnez do ssania,u nas nie ma:( , dla mamy bezkofeinowa kawa rozpuszczalna bo też b ciężko trafić.Czasem proszek do prania ,ale to już tylko na zamówienie.A no i jeszcze rolady wołowe bo w moim regionie wołowiny nie ma wcale ,a jak juz jest to wyglada jakby 100lat miała:(

Im starsze wino tym lepsze ...może wołowina też ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Im starsze wino tym lepsze ...może wołowina też ?:szydera:

A iiiiiić,to co jest w polskich sklepach wygląda jakw ykopane z ziemi po miesiącu,ohyda:(A ja bardzo lubię roladki więc jak jest promocja to zawsze kupuję:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulke mi porwali i nie oddają.ha ha ha Musi nowy garniturek zębowy jej robią:)

Przeszła burza ,krótka i mało mokra ,ale powietrze się oczyściło,nie ejst już tak duszno,idzie żyć:)

 

Zjadłam sobie owoc kaki/sharon/ i powiem wam doopy nie urywa:(

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Kulke mi porwali i nie oddają.ha ha ha Musi nowy garniturek zębowy jej robią:)

Przeszła burza ,krótka i mało mokra ,ale powietrze się oczyściło,nie ejst już tak duszno,idzie żyć:)

 

Zjadłam sobie owoc kaki/sharon/ i powiem wam doopy nie urywa:(

 

Na razie nie urywa . Urywać będzie później :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...