Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Melduję się z mojej osobistej kanapy :d Do domciu dotarłam o świcie . Podróż minęła miło aczkolwiek trwała długo , ponieważ rodacy szturmem zaatakowali Polskę z powodu długiego weekendu w De . Korki zaczęły się 150 km przed granicą i zniknęły dopiero na wysokości Wrocławia . 

Kilka godzin pospałam z przerwami na przytulanki z " córeczką " , ponieważ zmywała ze mnie niemiecki kurz , ze wszystkich kończyn wystających spod kołdry :d 

Życzę Wam miłego dzionka .:cześć:

No pacz pani...ja ci nie życzyłam szerokiej drogi, a mimo to dotarłaś :haha: To teraz życzę wspaniałego urlopu :cmok::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A w życiu nigdy :szydera: To tylko resztki mojej życzliwości skłoniły mnie do napisania życzeń :szydera::cmok:

A niech Ci będzie :d Chwilowo jestem pokojowo nastawiona , ale idę teraz na rekonesans chałupy i ogrodu , więc   lepiej waż słowa :haha:bo mój nastrój może ulec diametralnej zmianie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, violka napisał:

A niech Ci będzie :d Chwilowo jestem pokojowo nastawiona , ale idę teraz na rekonesans chałupy i ogrodu , więc   lepiej waż słowa :haha:bo mój nastrój może ulec diametralnej zmianie :haha:

To ja znikam....:haha: I miejcie Bogi twoich chłopaków w opiece :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, salazar napisał:

Smutne dzień dobry Opiekunkowo, przed chwilą się dowiedziałam, że 25 zmarł jeden z uczestników forum (Hiltona jeszcze) o nicku Bystry :(.

Pochodził z Krakowa, tam go poznałam osobiście, potem przez jakiś czas pracował w Monachium. Może niektórzy forumowicze go pamiętają. Miał 62 lata.

Dużo pracował, praktycznie cały czas przebywał w De, był bardzo oddany swoim dzieciom. 

Smutno, za wcześnie na śmierć :(.

 

 

Bardzo smutna wiadomość. 62 lata to nie jest wiek na umieranie. Strasznie mi smutno.:płacz:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, salazar napisał:

Smutne dzień dobry Opiekunkowo, przed chwilą się dowiedziałam, że 25 zmarł jeden z uczestników forum (Hiltona jeszcze) o nicku Bystry :(.

Pochodził z Krakowa, tam go poznałam osobiście, potem przez jakiś czas pracował w Monachium. Może niektórzy forumowicze go pamiętają. Miał 62 lata.

Dużo pracował, praktycznie cały czas przebywał w De, był bardzo oddany swoim dzieciom. 

Smutno, za wcześnie na śmierć :(.

 

 

Za wcześnie [*]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

"Czego się boisz głupiiii....przecież można iść na całość ...

Ja się wstępnie mogę upić ...bo to dobre jest na śmiałość ":szydera:

Czy ja się boję?? a czego??

tylko kto wie która będzie pierwsza :

B, M, czy M, a zęby już kruche, 

szkoda stracić następnego :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Darekr napisał:

Czy ja się boję?? a czego??

tylko kto wie która będzie pierwsza :

B, M, czy M, a zęby już kruche, 

szkoda stracić następnego :)

Ja nie biję , zębów nie wybijam . Za tamte dwie na " M " nie odpowiadam . Po nich wszystkiego się można spodziewać . Uważaj na siebie ...a jak któraś cię skrzywdzi to daj znać . Sie policzymy ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Darekr napisał:

Czy ja się boję?? a czego??

tylko kto wie która będzie pierwsza :

B, M, czy M, a zęby już kruche, 

szkoda stracić następnego :)

Jak która będzie pierwsza, wiadomo że ta na B. :dwitaj kochanie, kawkę zrobić?, a nie obiad zapodam, później deser :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Magdzie napisał:

Jak która będzie pierwsza, wiadomo że ta na B. :dwitaj kochanie, kawkę zrobić?, a nie obiad zapodam, później deser :oklaski:

kawę po deserze, a co dziś na obiad?,

bo:

wraca mąż do domu, a żona siedzi na grzejniku,

- mąż pyta - co rbisz???

- obiad podgrzewam

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...