Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Darekr napisał:

Widzę, że masz tak jak ja,

Też do każdej mówię Kochanie,

bo głupio by było pomylić imiona :)

Choć większość na M. tylko jakaś taka jedna na B. się trafiła :)

Co to znaczy " trafiła się " ? ....Aaaa....jak ślepej kurze ziarno ...niby . E noo ...może tak być ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Ale niemiecki agent musiał jakiś paragraf podać....dopytaj...

no to juz wiem..otoz nie ma zadnego paragrafu na ten dodatek ..niemiecki posrednik ten konretnie zadecydowal o dodatkowej kasie dla opiekunek...oczywscie skutek taki ze rodziny maja dodatkowe koszty w skali roku ...czyli sumujac..nie kazda z nas za te dni pieniazki moze otrzymac bo to zalezy czy polska firma jest podpieta pod tegoz posrednika...moze to forma reklamy zebyw iecej ludzi sie zatrudnialo w firmach ktore maja zapisy? jako co s rozmyte to zawsze kasa w tle

nie wiadomo ale gdyby cos...jest o co sie upomniec przynajmniej niektorzy z nas moga sie domagac gdyby cos

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na nudę, dostałam skrzyneczki z warzywniaka i się bawię nimi, pomalowałam na biało, kremowo i naklejam na nie serwetki metodą- Dekupaż, czy wybrane obrazy z odbiciem lustrzanym -transfer na drewno,ale mi się to spodobało, nigdy tego nie robilam i to coś nowego dla mnie,na naukę nigdy za póżno,  Jedną turę skrzyneczek zrobiłam ale wnuczkom się spodobały i rozdałam,

A tak w ogóle to zaczęlam już malować elementy z kredensu -giganta, @NNNdanuta jak Twoje mebelki, czy w w ogóle wzięlaś się za nie? czy urlopujesz się pełną gębą:cmok::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

@Blondi Ty to masz te plastyczne talenta:)Super:)I meble i walizki i teraz to:)Zazdraszczam,u mienia niet:(

Nic trudnego , jedno popsujesz a drugie wyjdzie dobrze a następne jeszcze lepiej, jak masz wszystko co potrzeba to i praca leci, ja dzisiaj nie wiem kiedy mi dzień minął, malowalam i malowalam i kleiłam i wycinałam, no lubię to robić, już powiedziałam,że ja swój warsztat w piwnicy kocham, :oklaski: a tu mnie chcą z piwnicy wyciągnąc na motor-nie chce , nie,,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylam w Pl to powiedzialam Słodziakowi ,że ma przyjechac bez przyczepki, ma się tak zapakować aby się wszystko zmiesciło, no ale przecież musiał znajomemu zawiesc drzewo,krążki i deski z korą, a znajomy mieszka w lesie -nie będę się wypowiadać na ten temat bo mnie nosi od razu, głupiego nie trzeba daleko szukać, wieć patrzę ,a on jedzie z przyczepką do mnie, a w przyczepce 12 opon:przekleństwa: 8 do oddania komus, z felgami i w dobrym stanie,ręce mi opadły, a 4 letnie opony jego do przelożenia,,od razu pojechaliśmy do warsztatu i niech tam sprezentuje im te opony, facecikowi aż się gębucha uśmiechnęła jak usłyszał ,że to prezent, wymiana opon u nas była za darmo, Słodziak szczęsliwy i szef warsztatu zadowolony,,,wariactwo ,niemcy od czasu do czasu nawet myślą, tutaj w De musi jeszcze zapłacić za zdanie opon ,albo ma zabierac do domu,samo życie,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.05.2019 at 21:44, ORIM napisał:

Tylko zdajesz sobie sprawę z tego,że mając takiego debila w okolicy możesz stracic tego psa z jego rąk ? Ja wiem,że przepisy,przepisami i powinien decydowac zdrowy sposób myslenia jednak prawo stanowi dość jednoznacznie.Pies bez opieki,kagańca i smyczy biegający po polu,lesie czy w okolicy czyjejś posesji może zostac odstrzelony przez kogoś kto ma pozwolenie na broń.Więc jesli Twój pies bedąc już dorosły ucieknie i bedzie bez opieki ............. Oby tak się nie stało.

kupiłem budę,i sunia mieszka w domu lub w budzie jak jej wygodniej,nie puszczam jej samej po ogrodzie,dopuki się nie upewnię jej zachowań

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero obrobiłam się , ale zadowolona jestem . Jadzia dzisiaj zrobiła dwie rundy wokół całego mieszkania  przy rollatorze ...przed chwilą zakończyła swoje ćwiczenia na rowerze - 5 km . Tylko nie wiem , czy zbytnie angażowanie się jej w sporty nie będzie miało skutków ubocznych . Zwykle na kolację zjada dużego tosta pokrojonego w kosteczki , pomidorka koktajlowego , cztery oliwki zielone ...jakąś malutką papryczkę serkiem nadziewaną . Dziś poprosiła o repetę ...musiałam tosta dorobić ...metka z drobno pokrojoną cebulką wyszła ...ale nie daleko , bo na moją kanapkę , więc zażyczyła sobie z łososiem koniecznie posmarowanym chrzanem . Cholewcia , zauważyłam , że po wysiłku apetyt jeszcze bardziej jej wzrasta ...podpasie mi się chyba jeszcze więcej ...a wagę już  ma , że ho , ho hooo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.05.2019 at 07:16, BabaJagusia napisał:

 @maras1współczuję Ci z powodu utraty psa. Serwus w ostatni poniedziałek na adresie. A za oknem :szok:! Skoro świt dostałam info jak wypadły wybory no i powiem tak: ja pierdzielę:szok:

                                              Słońca w serduchach:cmok:

 

dzięki ,pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...