Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Ja to ujęłam inaczej,bo gdzie mnie tam do wielkiego mistrza:szydera:

@Janeczka1963 Jeśli uznasz, że się czepiam to możesz mnie op...lic ale...piszesz, że ty to ujęłas inaczej. Mam rozumieć, że słowa są twojego autorstwa? Jeśli tak to nie ma sprawy a jeśli to słowa tylko przytoczone bo "gdzie tam tobie do wielkiego mistrza" to można było napisac np. "No ja pokazałam inny wydźwięk".

Grabie sobie nie?

Mam nadzieję, że nie poczujesz sie urażona bo nie to jest intencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Nie należy obawiać się tego , który nas  obgaduje , ale powinno się wystrzegać ludzi , którzy o tym fakcie donoszą . 

Słabość jest rzeczą ludzką , a hipokryzja domeną obślizgłych hipokrytów . 

Łubudubu, łubudubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. 

To mówiłem ja. Jarząbek.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@aniao nie umiem cytować , tylko wybranego tekstu , dlatego zawołałam ....Ostatnie zdanie , zdanie napisane przez  @violkarównież popieram w 100% :d

A poza tym ...Jadzia prasówkę uskutecznia ...ja opitalam się jeszcze troszeczkę , ale nie tak bardzo , bo pranie przełożyłam do suszarki . Później może poprasuję ...jak mnie najdzie :szydera:

Cisza, bo będzie lekcja. Mądrzy komputerowo inaczej (czyli ja :haha:) robią tak: zaznaczasz co chcesz cytować i klikasz prawym przyciskiem, wybierasz opcję kopiuj, potem wklej i już jest. Jak jest w telefonie to niech ktoś inny powie, bo ja nie umiem :szydera:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aniao napisał:

Cisza, bo będzie lekcja. Mądrzy komputerowo inaczej (czyli ja :haha:) robią tak: zaznaczasz co chcesz cytować i klikasz prawym przyciskiem, wybierasz opcję kopiuj, potem wklej i już jest. Jak jest w telefonie to niech ktoś inny powie, bo ja nie umiem :szydera:.

Wystarczy zaznaczyć wybrany tekst i napis "cytuj" sam się pojawi :haha:Mniej skomplikowane :haha:Albo zacytować cały tekst i usunąć niepotrzebne rzeczy :haha: Też łatwe :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Wystarczy zaznaczyć wybrany tekst i napis "cytuj" sam się pojawi :haha:Mniej skomplikowane :haha:Albo zacytować cały tekst i usunąć niepotrzebne rzeczy :haha: Też łatwe :szydera:

mówiłam , że jestem mądra inaczej? :haha:. dziękuję

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aniao napisał:

Cisza, bo będzie lekcja. Mądrzy komputerowo inaczej (czyli ja :haha:) robią tak: zaznaczasz co chcesz cytować i klikasz prawym przyciskiem, wybierasz opcję kopiuj, potem wklej i już jest. Jak jest w telefonie to niech ktoś inny powie, bo ja nie umiem :szydera:.

Ciiii...w tej chwili na lapku pracuję (:szydera: ) , ale wiesz ile to roboty z tym zaznacz , kopiuj , wklej ?! Szybciej będzie  jak zawołam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wystarczy zaznaczyć wybrany tekst i napis "cytuj" sam się pojawi :haha:Mniej skomplikowane :haha:Albo zacytować cały tekst i usunąć niepotrzebne rzeczy :haha: Też łatwe :szydera:

a doopa ...już nie próbuję . Po kiego mam się męczyć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Wszystkim:d

Widze, ze dzisiaj bardzo branzowo, czyli o obrabianiu doopy:haha:

To aluzja do postu @foczka63 ale takze do mojej sytuacji.

Kolezanka z forum napisala wprost swoj zal i do tego pieknie konfabulowala.

Usmialam sie, zignorowalam, ale moze ona potrzebuje wyjasnienia, wiec napisze, co mi szkodzi.

Nie fruwalam nad umywalka, nie wchodzilam pod, lecz pochylalam sie z lapa, by  pod krzeselkiem toaletowym doope pdp obrobic:haha:

Kolezanka robila to inaczej, ma prawo, jednak pomyli sie, gdy stwierdzi, ze nie dzwigala.

W kwestii kieszonkowego, to owszem, powiedzialam dziadkowi, bo pytal, ze mialam na niektorych sztelach ekstra gotowke dla siebie, mialam tez karte kredytowa i gotowke z ktorej sie rozliczalam(nikt jeszcze nie zwrocil mi uwagi, ze kupilam cos niestosownego), albo rodzina robila zakupy ze mna.

Dziadek powiedzial, ze jak cos kupie, to mam przyniesc paragon, a on zwroci. Kolezanka ponadto poinformowala mnie, ze zwrot jest zawsze z nadwyzka.

Nie zrobilam tego ani razu, a przeciez moglam przynosic nawet paragony z koszykow, bo przeciez wychodzac codziennie mozna znalezc.

Dziadek nagrodzil mnie sowita premia na koniec, corka kupila mi prezent.

Z kolezanka roznimy sie bardzo sposobem myslenia. Coz, jestesmy po prostu inne.

Nikomu nie zagrazam, ofert jest mnostwo, a moje priorytety sie nie zmienily: turnus ma byc krotki, w terminie ktory mi odpowiada.

Wyniki wyborow pokazaly, ze prawie polowie Polakow nie mozna ufac:haha:ale ja jako optymistka wierze, ze sa tu osoby, ktorym mozna:d:d:dMilego dzionka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Krista napisał:

@Janeczka1963 Jeśli uznasz, że się czepiam to możesz mnie op...lic ale...piszesz, że ty to ujęłas inaczej. Mam rozumieć, że słowa są twojego autorstwa? Jeśli tak to nie ma sprawy a jeśli to słowa tylko przytoczone bo "gdzie tam tobie do wielkiego mistrza" to można było napisac np. "No ja pokazałam inny wydźwięk".

Grabie sobie nie?

Mam nadzieję, że nie poczujesz sie urażona bo nie to jest intencją.

Nie, nie grabisz sobie,:cmok: i masz rację to nie są moje słowa, dostałam tę dewizkę od dziewczyny która ma bardzo trudne życie:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Janeczka1963 napisał:

A to dostałam od bardzo bliskiej mi osoby:serce::love:

49545920_2124073744589846_4327093956316758016_n.jpg

@Janeczka1963 No to uffff, pokazałaś mądrość życiową a nie sztuczną inteligencję.

A ja tak mam, muszę bo inaczej sie duszę niestety. Lepsze chyba jednak od oceniania osobowości ludzkich.

Jak mnie nie zrugalas to:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

@Janeczka1963 No to uffff, pokazałaś mądrość życiową a nie sztuczną inteligencję.

A ja tak mam, muszę bo inaczej sie duszę niestety. Lepsze chyba jednak od oceniania osobowości ludzkich.

Jak mnie nie zrugalas to:cmok:

Dlaczego mam na Ciebie krzyczeć skoro miałaś racę:cmok:? Jeżeli popełniłam błąd to zawsze się do tego przyznaję, zgodnie z moim drugim mottem:dobrze:, nie zrzucam winy na kogoś innego :d

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Dlaczego mam na Ciebie krzyczeć skoro miałaś racę:cmok:? Jeżeli popełniłam błąd to zawsze się do tego przyznaję, zgodnie z moim drugim mottem:dobrze:, nie zrzucam winy na kogoś innego :d

 

Krzycz ...krzycz . Lubię jak @Kristaprzeprasza ...ona ma to we krwi ...te przeprosiny :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

I pazury zrób, bo jak będziesz ślepia wydrapywać, to niech ładnie na fotach wyglądają :szydera:

Cholera,obcięłam wczoraj:(Nic to tipsy se machnę,niemodne już ,ale długie:)Będzie czym kłaki szarpać i gały wydrapywać:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Krzycz ...krzycz . Lubię jak @Kristaprzeprasza ...ona ma to we krwi ...te przeprosiny :szydera:

@Baśka powtarzająca się No paczaj, jeśli z tym robię furorę to pociągnę może za inne sznureczki:haha:cienkie i słabe ale póki są, użyję wam na ucieche.

Albo lepiej nie? A póki co, ty też masz:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...