Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, foczka63 napisał:

No.To sprawa ma się tak.

Dostałam szalenie interesującego Messengera.W związku z tym dziękuję uprzejmie wszystkim,które tak pięknie obrabiają mi doopę.Gratulacje.Jeśli poprawia im to samopoczucie, to niech tak będzie.Dobry nastrój opiekunki to b.ważna rzecz.Widocznie nie mają innych sposobów.W pierwszym odruchu miałam się wyautować ,ale dlaczego mam dawać satysfakcję plociuchom.Nie dam:)

Jest tu wciąż parę fajnych osób,szczególnie ze starych,że tak brzydko powiem ,bywalców,za którymi smród hiltonowy na szczęście się nie ciągnie.

@Dodzisława masz rację zawsze ,kiedy mówisz że naiwna jestem jak dziecko....ale już taka ,kurła ,umrę chyba.

A póki co trza się do roboty brać:)Euro się samo nie zarobi.Miłego dnia raz jeszcze ,szczególne wszystkim plotkarom,ha ha ha 

:kopara: przykro....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powinnam się skupić na pakowaniu i zamknięciu zlecenia , ale muszę coś klepnąć na temat obrabiania dopy . 

Ludzie już tak są skonstruowani , że podczas rozmowy rozmawiają między innymi o nieobecnych . Nie wierzę , że istnieje osobnik na tym padole , który nigdy o nikim nic nie powiedział . Jednych lubimy bardzie ,j drugich mniej , jedni są nam po drodze inni idą w przeciwnym kierunku , obgadujemy również tych , których kochamy , bo Ci najbardziej potrafią nam zalezć za skórę . 

Nigdy nie jestem zdziwiona , że ktoś mnie obgaduje . Nawet nie jestem w szoku , że ktoś w oczy mówi mi coś zupełnie innego , jak do osoby z którą o mnie rozmawiał . Dla mnie szokiem jest  jak ktoś donosi mi , że zostałam przez kogoś pomawiana , no bo przecież do cholerki , albo ten ktoś uczestniczył w tym , czyli dał sygnał drugiej osobie , że może sobie na to pozwolić , albo  co gorsza  mówi mi o tym tylko po to , aby udając sprzymierzeńca sprawić mi przykrość i upajać się tym faktem . 

Sumując moje wywody . 

Nie należy obawiać się tego , który nas  obgaduje , ale powinno się wystrzegać ludzi , którzy o tym fakcie donoszą . 

Słabość jest rzeczą ludzką , a hipokryzja domeną obślizgłych hipokrytów . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy wielkiego wpływu na to, kto, kiedy i w jakiej postaci pojawi się w naszym życiu, ale tylko my mamy wpływ na to, żeby go z naszego życia usunąć,albo przynajmniej się od niego odseparować. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao Zgadzam się z Tobą absolutnie. Ponadto nie wierzę w to, że ktoś Foczkę obgaduje i to ktoś z jej najblizszego środowiska opiekuńczego. Foczka jest wyjątkowo powściągliwa w ocenach i postach. Natomiast wierze, że ktoś chce wywołac kolejną aferę, żeby ugrać swój kapitał.

A tak poza tym to Dzieńdoberek wszystkim :) 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

No.To sprawa ma się tak.

Dostałam szalenie interesującego Messengera.W związku z tym dziękuję uprzejmie wszystkim,które tak pięknie obrabiają mi doopę.Gratulacje.Jeśli poprawia im to samopoczucie, to niech tak będzie.Dobry nastrój opiekunki to b.ważna rzecz.Widocznie nie mają innych sposobów.W pierwszym odruchu miałam się wyautować ,ale dlaczego mam dawać satysfakcję plociuchom.Nie dam:)

Jest tu wciąż parę fajnych osób,szczególnie ze starych,że tak brzydko powiem ,bywalców,za którymi smród hiltonowy na szczęście się nie ciągnie.

@Dodzisława masz rację zawsze ,kiedy mówisz że naiwna jestem jak dziecko....ale już taka ,kurła ,umrę chyba.

A póki co trza się do roboty brać:)Euro się samo nie zarobi.Miłego dnia raz jeszcze ,szczególne wszystkim plotkarom,ha ha ha 

Nie autuj się...bo jak się wszyscy wyautują, to nie będzie komu odwłoka obrabiać :haha: I pamiętaj...o byle kim się nie mówi :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Doopy obrabia wam ktoś , kto ma z psychiką nie teges , ma bardzooooo dużo kontaktów i wciąż zawiera nowe .

Z psychika nie mam problemów,ale to ja mam tendencje do zawierania wciaz nowych kontaktów i mam ich bardzo dużo czli wychodzi na to,ze sama sobie doope obrabiam.To dopiero.Dowcip dnia.he he he

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eugenia1 napisał:

upsss. Powinnam się pakować. Ale mi się nie chce:grzmotnąć:

To masz ten sam problem co ja :d Tak sobie patrzę i myślę , od czego by tu zacząć :haha: Chwilowo myślenie odstawię na bo , bo czas zabrać się za jakiś obiad . Oczywiście też mi się nie chce O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, foczka63 napisał:

Z psychika nie mam problemów,ale to ja mam tendencje do zawierania wciaz nowych kontaktów i mam ich bardzo dużo czli wychodzi na to,ze sama sobie doope obrabiam.To dopiero.Dowcip dnia.he he he

Ja nowych kontaktów mam niewiele, ale za to jakie :oklaski:. Jak miałam podobny problem w swojej starej pracy, mój mąż powiedział, cytuję dosłownie "pier...ol to i idziemy na lody". Tak mnie to rozbawiło, że z mokrymi od łez oczami zaczęłam się śmiać, więc rozumiesz - pier...l to i zjedz coś dobrego, albo napij się dobrej herbatki czy innej kawy. 

Cytat z @violka "Nie należy obawiać się tego , który nas  obgaduje , ale powinno się wystrzegać ludzi , którzy o tym fakcie donoszą . "

Edytowane przez aniao
zapomniałam dopisać, że mnie nikt za plecami nie obgaduje, buuuu
  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, foczka63 napisał:

Z psychika nie mam problemów,ale to ja mam tendencje do zawierania wciaz nowych kontaktów i mam ich bardzo dużo czli wychodzi na to,ze sama sobie doope obrabiam.To dopiero.Dowcip dnia.he he he

Żartujesz sobie ...dworujesz ze mnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao nie umiem cytować , tylko wybranego tekstu , dlatego zawołałam ....Ostatnie zdanie , zdanie napisane przez  @violkarównież popieram w 100% :d

A poza tym ...Jadzia prasówkę uskutecznia ...ja opitalam się jeszcze troszeczkę , ale nie tak bardzo , bo pranie przełożyłam do suszarki . Później może poprasuję ...jak mnie najdzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...