Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, maras1 napisał:

sunia jest wspaniała,z drugim pieskiem się dogadują,z kotami chce się bawić ale one na razie uciekają,miałem już doga niemieckiego,owczarka niemieckiego i boksera,charakter cane corso ma jak bokser,wesoły żywiołowy,a w przypadku zagrożenia broni do upadłego

Tylko zdajesz sobie sprawę z tego,że mając takiego debila w okolicy możesz stracic tego psa z jego rąk ? Ja wiem,że przepisy,przepisami i powinien decydowac zdrowy sposób myslenia jednak prawo stanowi dość jednoznacznie.Pies bez opieki,kagańca i smyczy biegający po polu,lesie czy w okolicy czyjejś posesji może zostac odstrzelony przez kogoś kto ma pozwolenie na broń.Więc jesli Twój pies bedąc już dorosły ucieknie i bedzie bez opieki ............. Oby tak się nie stało.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum na dnie,  potem się odbija...nie reagowałam...bo się na tych pyskóffkach nie znam zwyczajowo..

Ale jak jakiś  squrwy spłodzony i przez przypadek SIĘ człowiekiem nazywa,  strzela do psa...do psa,  który jest rodziną i bliskim przyjacielem dla normalnych ludzi...to już jest koniec świata!!  I toto ma czelność...powietrze zabierać...

Mareczek...współczuję...uważajcie na siebie...:smutek:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Wczoraj siedziałam do późna i czytałam komentarze po wyborach, zaraz włączę radio i posłucham, co mówią dziennikarze z drugiej strony. Na razie kawa na rozruch i dobudzenie się ;).

Co do sprawy psa Marasa.. Bardzo mu współczuję, psu jeszcze bardziej, ale czy nie do właściciela należy zapewnienie zwierzęciu opieki, a współmieszkańcom bezpieczeństwa? Osobiście mam bardzo złe doświadczenia z psami "wyrywającymi się na wolność" lub puszczanymi samopas bez refleksji, że może mieć to złe skutki. Dla psów i przede wszystkim dla ludzi/dzieci.. 

Poważnie z rana, ale w ciągu dnia czasu będzie mało, pracę zaczynam o wpół do 8 i kończę o 17 :).

 

Życzę spokojnego startu w kolejny tydzień,

Historia-kawy.jpg

Edytowane przez salazar
:)
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...