Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się i ja :oklaski: Nie chciałam, ale wstałam :haha: Dzisiaj babka wołała o wpół do czwartej. Ale twarda byłam, nie wstałam, ale wołanie słyszałam dopóty, dopóki synek się nie pojawił. A sen rwany, to nie wypoczynek >:(  I jak się to ma do nieprzerwanego wypoczynku zagwarantowanego prawem? >:( Nie pobędę tutaj za długo...takie mam przemyślenia w niedzielny poranek. Nawet te wolne weekendy mnie nie zachęcą :( Tymczasem witam was porannie i  801268821_dziedobryniedzielaruchoma.gif.1f9384238f9e4b0087ffbeb455d4a3e0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malina 1 ona u siebie w domku okna myła . Chyba bardzo lubi , bo mówiła ( jak przyjechałam ) , że wszystkie pomyte okna to jej robota . Podziękowałam jej za to i przysięgłam , że ja ich nie tknę choćby nie wiem co . Okna myję , bo muszę , ale u siebie ...firanki lubię zmieniać ...ot  tak dla oka . Mojego oka :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Obudziłam się z podzielonym na pół sercem . Dużo przemyśleń wczoraj miałam . W jednej połowie mam radość   a w drugiej smutek , zmartwienie . Radość , szczęście chociaż nie moje trochę niwelują mój smutek , ale kuźwa jednak to  zmartwienie mnie przytłacza . Dwa dni temu zadzwoniła zmienniczka , że nie będzie mogła przyjechać planowo i mój pobyt przedłuży się tutaj o dwa ( mniej więcej ) tygodnie . Przedłużenie pobytu na adresie to pikuś , bo fajnie mi tutaj , ale zmartwienie o zmienniczkę okropne ...Kilka dni temu ( czwartek ? ) myła u siebie w domku okna , wieszała firanki i ....spadła z taboretu . Przyjechało pogotowie , dwie godziny ( wczoraj , kiedy zadzwoniła to mi dokładnie opowiedziała ) stali przy niej , podali kroplówkę ze środkami przeciwbólowymi i później zabrali ją do szpitala . Po badaniach okazało się , że ma złamany kręgosłup ( kręg L-11 ? ) i wypuścili...że tak się wyrażę...  do domku . Kobitka cierpi okrutnie , namawiałam ją , żeby do szpitala się z powrotem zgłosiła , ale nie chce , bo lekarz jej powiedział , że do sześciu tygodni powinno się zrosnąć ...czyli mój pobyt przedłuża się ...oby nie za długo , bo też mam swoje plany ...I taka rozdwojona jestem ...z jednej strony radosna nowina potwierdzona zdjęciem ( fot. ) z drugiej troska o zmienniczkę ....

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

 

image.png.c3f1085c6da74f46eadf9d83bb1af7ef.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

:d

Kurde , napisałam i mi się skasowało :haha:

Wskaż mi paluchem , który to konkretnie wziął się i złamał ...a nie jakieś rozebrane zdjęcia z numerkami wstawiasz :szydera:

Jak sama widzisz ,nie ma L11......Więc jak mam wskazać,jak nie wiem:( Jeśli to Th 11,to wg mnie powinna mieć gorset na te 6 tygodni.I do ortopedy niech idzie.Kręgosłup mamy jeden i nie da się go przeszczepić:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo co tam u Ciebie? Ja bym chyba na zawał zeszła na widok tej wody.

 

A teraz do pracy się zbieram rodacy. Czas się ubrać bo jeszcze w piżamie urzęduje.

Wstaje wcześnie i codziennie sobie obiecuje, że polatam trochę po okolicy przed pracą.

Lenistwo jednak wygrywa i siedzę z kawusią na 4 literkach :p

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Jak sama widzisz ,nie ma L11......Więc jak mam wskazać,jak nie wiem:( Jeśli to Th 11,to wg mnie powinna mieć gorset na te 6 tygodni.I do ortopedy niech idzie.Kręgosłup mamy jeden i nie da się go przeszczepić:(

A skąd pewność , że nie ma L11 ? :d

Na pewno do mnie dzisiaj zadzwoni , bo mamy codzienny , świetny kontakt to wtedy jej podpowiem o gorsecie . Z tego co mówiła zrozumiałam , że raczej do lekarzy nie wybiera się , tylko prochami ból będzie łagodziła ...Oj ...strasznie się martwię o zdrowie . Fizyczne też :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Malina 1 napisał:

@Baśka powtarzająca się No współczuć tylko,ja miałam tylko ścięgno naderwane myślałam że oszaleje z bólu,nie wiedziałam czy brać przeciwbólowe czy stoperan żeby z bólu się nie zesrać,no ale my Polki estety myjemy często okna,ja będąc w de tylko raz widziałam jak Niemka myje okna,ja będąc tylko raz nadgorliwa umyłam okna,i więcej się nie czepiam,uprałam zasłony które nie były prane od wieków i w praniu się rozleciały,i to była nauczka,nie masz co robić?poleż sobie

 

I to jest sedno:"nie masz co robić..." :tak::cmok:!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MeryKy napisał:

Jeszcze jedna ciekawostka z wczorajszego spaceru :trele:

Lece sobie ścieżynką atu nagle uwagę przykuły flagi niemieckie.

Tak oznakowane psie kupy a było tam tego, że hooo hooo :haha:

kupa.jpg.3dd5f6385fef0b4b290a6a29dbb8b869.jpg

ha ha ha ,musi jakaś szczególna narodowa kupa ,czy jak?:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono :cześć2::d

Wczoraj zrobiłam sobie piżamatag, czyli właściwie nie wylazłam z szlafroka :haha:Dzień na zwolnionych obrotach ... i postanowiłam, że trzeba sobie takie dni wpisać do kalendarza na stałe. Dziś robię się na bóstwo bo a nóż widelec jakieś dziecię będzie chciało mnie widzieć, a nie tylko słyszeć xd na razie włosy mi schną w całkowitym nieładzie :d

Miłego dzionka kochani i buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...