Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz powiem co o Was mysle.Niech mnie nikt nie poprawia za brak ogonkow ,kresek.Mam klawiature bez polskich znakow,

Odezwalam sie w wiadomosciach z kraju i ze swiata i wyrazilam moje zdanie ,bardzo skromne , na temat tolerancji - swiata homoseksualnego.Zostalam wyzwana od debili,od osob pozbawionych mozgu itp.Jedna z Was okreslila mnie , przyslowiowa alina0610.

Nie bardzo potrafie wypowiadac sie pisemnie.Nie znajac mnie potrafilyscie na podstawie moich kilku zdan obrazac mnie.To jest wasza tolerancjia.Jedna z druga , piejecie z zachwytu nad wypowiedzia kolezanki.Nawt nie zastanawiacie sie czy mowi madrze..Miedzy Wami sa grupy.Jedna w grupie powa A, to nastepna bedzie wyla z zachwytu na d tym A.

.Problem robicie z goowna - jak Wy to piszecie  (moderator zabronil uzywac brzydkich slow?)

Uzywacie slow,jakie w potocznym jezyku , miedzy opiekunkami nie sa uzywane.Chcecie sie w ten sposob dowartosciowac.Im bardziej wyszukane slowo , tym czlowiek madrzejszy , bardziej wyksztalcony .Brakuje Wam tego?

Wam mozna obrazac.Na Was nie mozna powiedziec zlego slowa.A juz zdanie miec inne niz Wy ?Masakra!

Jestescie niedowartosciowane babami , ktore chca uchodzic za za cos wielkiego.Pomyleczka!Mozecie miec studia prawnicze,doktoraty z filozofii a i tak jestescie , jak mnie to nazwala jedna z forumowniczek dupomyjcami.

Dlaczego nie potraficie myslec?Wiekszosc z Was osmiesza sie.Na tym forum sa ze 3 - 4 osoby ,ktore sa normalne.

A teraz bawcie sie,im wiecej slow tym lepiej.

Dziwie sie , ze @Moderator usunal konto jednej z osob , ktora walila Wam prawde w oczy!

 

 

 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, foczka63 napisał:

@lucyna.beata

Rok temu doszedł"desant" ,jakoś w marcu chyba i wciąż są forumowicze,którym się wydaje ,że to Hilton:(Dobrze Dodzia napisała,że smród się ciągnie.Wiele osób znam/poznałam osobiście/ponad 30/ i bywa ,że oczy ze zdziwienia szeroko otwieram niemile zaskoczona, czytając:( Ale......zawsze byłam naiwna i taka już zostanę,he he 

Miejmy nadzieję,że jednak będzie ku lepszemu szło:)

Piękna fotka tancerzy:)

wiesz....nie wiem czy zwrocilas uwage....ale strasznie nam ubylo a moze przybylo innych okreslen, wyrazow itd..ja od zawsze pisze mala literka bo nie chce tracic czasu na wciski dodatkowe ale nie o to mi biega

coraz wiecej laciny i niewybrednych przytykow sama swieta nie jestem ale moze zamiast wprost mozna kropki stawiac...troche to razi wiesz?? a jak jeszcze wpadam raz na dzien albo na dwa dni zeby grzeczne przywitac i czytam jakies wpominanie  z lat dawnych, albo jakies dziwnie zaszyfrowane podteksty tylko dla scislego gorna  to naprawde...jest mi przykro...zwracalam uwage kilka razy tez dobre pol roku temu ....jak sie w gosci przychodzi to sie zwyczaje gospodarza szanuje...oberwalo mi sie i to wlasnie od hiltonowcow ze im wytykam ze daje do zrozumienia ze niby forum traktuje jak swoje ....

 to niestety  przyzwolenie - sama napisalam ze kazdy ma prawo tu bywac bo tak w istocie jest....tylko....no wlasnie....

a teraz zapraszam na kawe  i milusinsko witam

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątkowy, słoneczny dzionek. Za tydzień wraca kierowniczka tego adresu a ja do domciu:oklaski:

Kawcię sączę leniwie i czytam "zaległości". Wybiórczo! I powiem tak:  w tym tyglu jest wiele różnych poglądów, humorów, stopni wrażliwości itd. To "oczywista oczywistość" jak mawiał klasyk. Niedopuszczalnym jednak jest- chamskie traktowanie innych!  Na temat poziomu niektórych "rozmów" nie dyskutuję, no bo.... nie! 

Odnośnie tzw. kółek wzajemnych adoracji również mam swoje zdanie, które to pewnie nikogo nie interesuje. 

Podsumowując : wirtualny świat nie zastępuje mi prawdziwego i nie muszę się dowartoścowywać kosztem innych. Sprowadzanie wszystkiego i w każdym temacie - do tzw. doopy-bywa męczące i przestaje "bawić"!

I to byłoby na tyle. 

                                     Słońca w serduchach :cmok:

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

sama napisalam ze kazdy ma prawo tu bywac bo tak w istocie jest....tylko....no wlasnie....

To już nie wiem:(Wolno tu być ,czy nie wolno?:(No właśnie.......Poczułam się ,po raz enty zresztą ,jak jakiś intruz:(

Na wszelki wypadek powiem grzeczne DZIEŃ DOBRY,żeby nie było,że chamstwo skądś dotarło i wyrazów używa... 

I już mnie nie ma.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Doczołgałam się jakoś  do piątku, cieszę się bardzo, że wreszcie weekend :).

Trzeba kwiatki posadzić w skrzynkach na balkonie, może uda mi się wreszcie kupić rower i muszę zacząć myśleć o urlopie, to takie przyjemne i dające nadzieję wizje ;).

Wrzucam zdjęcie zrobione parę dni temu na Bałtyku (niestety, nie przeze mnie), cisza i spokój, woda dookoła i gdzieś tam nieznany port w oddali.. 

Spokoju Wam życzę, bo jakaś nerwowość w tzw. międzyczasie tu zapanowała. Oraz dystansu i uśmiechu, bo to tylko forum ;).

 

IMG-20190515-WA0013.jpg

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BabaJagusia napisał:

Witam w piątkowy, słoneczny dzionek. Za tydzień wraca kierowniczka tego adresu a ja do domciu:oklaski:

Kawcię sączę leniwie i czytam "zaległości". Wybiórczo! I powiem tak:  w tym tyglu jest wiele różnych poglądów, humorów, stopni wrażliwości itd. To "oczywista oczywistość" jak mawiał klasyk. Niedopuszczalnym jednak jest- chamskie traktowanie innych!  Na temat poziomu niektórych "rozmów" nie dyskutuję, no bo.... nie! 

Odnośnie tzw. kółek wzajemnych adoracji również mam swoje zdanie, które to pewnie nikogo nie interesuje. 

Podsumowując : wirtualny świat nie zastępuje mi prawdziwego i nie muszę się dowartoścowywać kosztem innych. Sprowadzanie wszystkiego i w każdym temacie - do tzw. doopy-bywa męczące i przestaje "bawić"!

I to byłoby na tyle. 

                                     Słońca w serduchach :cmok:

 

:dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, foczka63 napisał:

To już nie wiem:(Wolno tu być ,czy nie wolno?:(No właśnie.......Poczułam się ,po raz enty zresztą ,jak jakiś intruz:(

Na wszelki wypadek powiem grzeczne DZIEŃ DOBRY,żeby nie było,że chamstwo skądś dotarło i wyrazów używa... 

I już mnie nie ma.

:cześć:

oczynawiscie ze tak i rowniez..milutkiego 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BabaJagusia napisał:

@salazar , Bałtyk kocham najbardziej na świecie. Jesienią i wczesną wiosną-kiedy to sama wędruję po plaży. I jest cuuuuudnie! Tylko szum wody, niekiedy ptaszyska drą dzioby... 

Takie dziś mam meteo:

Screenshot_20190524-065917_Chrome.thumb.jpg.0de1e2214ca62ea9b1c36fb50c07b3d2.jpg

W serduchu słonecznie, bez ryzyka, ciśnienie zmienne, wiatry w różne strony, bździągwy chmurki nie przesłonią mojej facjaty, wilgotność na czole pojawi się po obiadku, gdy będzie ostro na kole. Pranie pachnie bo sypnęło mi się ciut przy dużo perełek perfumè. :hura:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dzisiaj tak zupełnie dla zmyłki przywitam się rano.

Dzisiaj mamy nowy dzień, nowe problemy i nowe przyjemności. Jeśli jednak ktoś odczuwa potrzebę wygarnąć co mu na trzewiach leży to niech pisze. W sumie poza "radami opiekunek" to jest też nasz wentyl bezpieczeństwa. Może dlatego czasem istnieje w nas potrzeba upuszczenia krwi. Może... Lepiej by tego nie było ale rozumiem że czasem trzeba. Niezależnie od tego czy mi się to podoba czy nie. Ktoś już pisał żeby ten kto jest bez winy pierwszy rzucił kamieniem. Ja nie rzucę bo nie mam takiego prawa.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja tylko dzisiaj tak zupełnie dla zmyłki przywitam się rano.

Dzisiaj mamy nowy dzień, nowe problemy i nowe przyjemności. Jeśli jednak ktoś odczuwa potrzebę wygarnąć co mu na trzewiach leży to niech pisze. W sumie poza "radami opiekunek" to jest też nasz wentyl bezpieczeństwa. Może dlatego czasem istnieje w nas potrzeba upuszczenia krwi. Może... Lepiej by tego nie było ale rozumiem że czasem trzeba. Niezależnie od tego czy mi się to podoba czy nie. Ktoś już pisał żeby ten kto jest bez winy pierwszy rzucił kamieniem. Ja nie rzucę bo nie mam takiego prawa.

Od czasu do czasu wietrzenie komnat jest wskazane :szydera:.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłam przywitać grono w piątkowy poranek :oklaski: Dzisiaj będzie lepiej...emocje opadną i znowu wróci kawusiowe gadanie, plotkowanie i śmianie :oklaski: Co złe trzeba odrzucić za siebie, splunąć trzy razy przez lewe ramię i dalej do przodu pchać nasz wózeczek z troskami i radościami :oklaski: 477251410_dziedobrypitekdziadki.jpg.846ce542bbc1dc1023e1d1a2bee4d3af.jpg radujmy się zatem :oklaski: I niech ten piątek upływa wam miło i sympatycznie, czego życzę z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...