Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Teresadd napisał:

Tak .Patrzysz na wagę i kilogramy same lecą w dół:haha:

Chcem chcem taką magiczną wagę Witam rzuciłam okiem i widzę że niektórzy wypadli z boiska na aut, żałować nie będę

W Pl siąpi,pada, leje ,rzeki przekroczyły stany alarmowe.A nasz spływ się zbliża,unikamy z Darkiem tematu żeby sobie humorów nie psuć.

Moja sztela już prawie załatwiona, wzięła i odpłynęła razem z tym deszczem,tak więc znowu jestem w poszukiwaniach.

Tyle w skrócie,co u mnie,jakby ktoś był ciekaw.A jak nie,to niech przejdzie do następnego postu ;)

Miłego dnia wszystkim

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry i miłego dnia:d Tak sobie nucę:haha:" ciągle pada..." i tak będzie jeszcze przez tydzień, jeśli wierzyć synoptykom:dPozniej już tylko mgła ale przez 3 miesiące. We wrześniu na pewno będzie w Polsce lato,  więc napewno wroce. Pozdrowionka 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry i miłego dnia:d Tak sobie nucę:haha:" ciągle pada..." i tak będzie jeszcze przez tydzień, jeśli wierzyć synoptykom:dPozniej już tylko mgła ale przez 3 miesiące. We wrześniu na pewno będzie w Polsce lato,  więc napewno wroce. Pozdrowionka 

No nie ma tragedii :szydera:

 

Screenshot_20190523-103155.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

No tak i nad Kanałem będzie kontrola biletów i co? Musiałabym że spadochronem leciec:szydera:

Oj!!! Tutaj, to ostrożnie!!! Kiedyś pisałem instrukcję dlaczego się może nie otworzyć ale mi ją wypikało :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LACH napisał:

Oj!!! Tutaj, to ostrożnie!!! Kiedyś pisałem instrukcję dlaczego się może nie otworzyć ale mi ją wypikało :szydera::szydera::szydera:

Ponieważ Ci  wypikalo  :szydera::szydera: i nie doczytałam:szydera: dlatego mam bilet i basta.Jesli komuś się nie otworzy odeśle po instrukcje do Ciebie....jak zdąży:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Ponieważ Ci  wypikalo i nie doczytałam:szydera: dlatego mam bilet i basta.Jesli komuś się nie otworzy odeśle po instrukcje do Ciebie....jak zdąży:szydera:

Ok.

A za na lot fri jest taki myk:

Masz zawsze przy sobie b. Ciemne okularki i białą składaną laskę. Podsiadasz się do drzemiącego, naje kiełkowanego, zakładasz brylki, wsuwasz lasencję i jak stiułart zapyta, to jesteś opiekunkä chromego ;).

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

Ok.

A za na lot fri jest taki myk:

Masz zawsze przy sobie b. Ciemne okularki i białą składaną laskę. Podsiadasz się do drzemiącego, naje kiełkowanego, zakładasz brylki, wsuwasz lasencję i jak stiułart zapyta, to jesteś opiekunkä chromego ;).

Z tego wszystkiego to mam tylko ciemne okularki:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pfleżki mają medyczne wykształcenie,  czy tylko godzinny kurs jak wymienić pieluchę?

Bo onegdaj przyszła jedna z praktykant i ta praktikant to siłą oderwana od blatu w barze..

Ja się przyglądam i stoję z boku naszykowana,  żeby służyć pomocą w razie czego. 

A kiedyś przyszła Niemka chińskiego pochodzenia,  i mówi do MNIE KOCHAM CZĘ! Ma zięcia Polaka;) Ta z kolei dziadka oporządza zupełnie odwrotnie.I już wiem skąd jest powiedzenie,  ROBIĆ COŚ PO CHIŃSKU;) Wzięła się O ZGROZI! za jego pazury u rąk..zacięła 2x.krew się lała,  dziadek się darł..

Potem myła,  goliła,  a nawet nosdrza...jak mu palec wsadziła że szmatą do kindola,  to chyba zatoki wyczyściła. Ale się pieron darł!! Nie żałuję go za wojnę,  ale gdyby się ktoś tak opiekował moim ojcem,  to by leciała i leciała! Wprost do kitajców..

A dziś była znów ta,  co nie używa rękawiczek...tak go wymizia,  wygłaszcze , aż MNIE na mdłości bierze. 

Pomidorowa na obiad. I lecę na kijki,  bo piękny dzionek!

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, foczka63 napisał:

A u mnie piękne słonko i ciepło,23 na termometrze i chyba dlatego opuściła mię wena porządkowa,którą jeszcze z godzinętemu miałam....Jak żyć,kurła,jak żyć?:(

Wolisz z deszczem?? No pacz pani.....nie dogodzi..no jak żyć?:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, beatrix+ napisał:

Czy pfleżki mają medyczne wykształcenie,  czy tylko godzinny kurs jak wymienić pieluchę?

Bo onegdaj przyszła jedna z praktykant i ta praktikant to siłą oderwana od blatu w barze..

Ja się przyglądam i stoję z boku naszykowana,  żeby służyć pomocą w razie czego. 

A kiedyś przyszła Niemka chińskiego pochodzenia,  i mówi do MNIE KOCHAM CZĘ! Ma zięcia Polaka;) Ta z kolei dziadka oporządza zupełnie odwrotnie.I już wiem skąd jest powiedzenie,  ROBIĆ COŚ PO CHIŃSKU;) Wzięła się O ZGROZI! za jego pazury u rąk..zacięła 2x.krew się lała,  dziadek się darł..

Potem myła,  goliła,  a nawet nosdrza...jak mu palec wsadziła że szmatą do kindola,  to chyba zatoki wyczyściła. Ale się pieron darł!! Nie żałuję go za wojnę,  ale gdyby się ktoś tak opiekował moim ojcem,  to by leciała i leciała! Wprost do kitajców..

A dziś była znów ta,  co nie używa rękawiczek...tak go wymizia,  wygłaszcze , aż MNIE na mdłości bierze. 

Pomidorowa na obiad. I lecę na kijki,  bo piękny dzionek!

Nie mają wykształcenia medycznego , tylko kursy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, beatrix+ napisał:

Czy pfleżki mają medyczne wykształcenie,  czy tylko godzinny kurs jak wymienić pieluchę?

Bo onegdaj przyszła jedna z praktykant i ta praktikant to siłą oderwana od blatu w barze..

Ja się przyglądam i stoję z boku naszykowana,  żeby służyć pomocą w razie czego. 

A kiedyś przyszła Niemka chińskiego pochodzenia,  i mówi do MNIE KOCHAM CZĘ! Ma zięcia Polaka;) Ta z kolei dziadka oporządza zupełnie odwrotnie.I już wiem skąd jest powiedzenie,  ROBIĆ COŚ PO CHIŃSKU;) Wzięła się O ZGROZI! za jego pazury u rąk..zacięła 2x.krew się lała,  dziadek się darł..

Potem myła,  goliła,  a nawet nosdrza...jak mu palec wsadziła że szmatą do kindola,  to chyba zatoki wyczyściła. Ale się pieron darł!! Nie żałuję go za wojnę,  ale gdyby się ktoś tak opiekował moim ojcem,  to by leciała i leciała! Wprost do kitajców..

A dziś była znów ta,  co nie używa rękawiczek...tak go wymizia,  wygłaszcze , aż MNIE na mdłości bierze. 

Pomidorowa na obiad. I lecę na kijki,  bo piękny dzionek!

To samo z opiekunkami są tak samo profesjonalne, (nie wszystkie zaznaczam) większość nawet kursów nie ma. :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...