Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Zimno, cimno i do domu... już całkiem blisko :d. Z tegoż to powodu dzisiaj trzeba szybciej te sreberka zawijać, no zaś ilość nakupowanego dobra niemieckiego przyprawia mnie o sobie, szybsze bicie serca... wlezie w te torby czy nie!? 

Miluśkiego dzionka Milusińscy :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry. 

Wstałam wcześniej, bo do Aldi jadę przed 8ma, bo później to już mogą mi wykupić dzisiejsze promocje :szydera:

Miłego dnia ludziska. 

Magda...rzuć okiem czy tych światełek na foto komorke nie ma. Bym jeszcze dokupiła bo to jest bardzo praktyczne.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jessica1979 napisał:

Przykryto sutanną i wsadzono na latający dywan bo taka latawica ze mnie. To był nakaz z kurii. Skłodowskiej.

Była taka jedna latawica, dobrze znana, która latała, latała aż...się zes...ała :haha:Czego tobie nie życzę, bo na sraczkę kuria nie pomoże....ale stoperan już tak :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...