Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Jessica1979 napisał:

Mężczyzna jest potrzebny człowiekowi bo może mu wymalować pokój , zakisić ogórka lub upiec kiełbasę nad wodą lub zrobić coś szalonego jak on sam w życiu tej swojej ale ona może zapomnieć  wspomniec,że on jest jej choć są blisko ze sobą i się nieraz całują w Ustka gdzie Mirelka jadła rybę z morza i wczoraj utopiio się tam 4 rybaków a ryba była świeża prawie cała. 

Phii....tylko pomalować pokoj i zakisić ogórka tudzież kiełbaskę upiec ? No w sumie  to sporo jak na tak proste urządzenie z jednym drążkiem jakim jest facet. :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

@Wiola7658 Nie wiedziałam, że fryzura wpływa na sen... pierdyknę se dzisiaj parę papilotów, bo ostatnio kiepsko sypiam. :szydera:

ahahahaa @Afryka prubiren,,,a na pewno się wyśpisz :p 

Babuszka zapitalała całe 800 m na piechotkę do fryzjera więc ją to zmęczyło ;)

A może trochu pobiegaj to sen będziesz mieć zapewniony :haha:

Miłej nocki życzę guggy.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Tak, trzeba uważać, żeby kij trzymać wysoko, gryllowanie to już wyższa szkoła jazdy :szydera:

I kiełbaskę ostrożnie do ust wkładać ....coby się nie poparzyć i nie zagryzać zębami , bo tłuszczyk za szybko wypłynie . Sucha nie smakuje ...ta gryllowana :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

@Wiola7658 Wiesz mnie czasem berecik uciska, zresztą kogo nie w tej branży, ale, żeby tak zdurnieć i biegać bez celu to nie! Ja mogę lecieć ewentualnie po fajki gdyby mi zabrakło. :d

lecieć to  można po piwo, jak ktoś lubi:zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I kiełbaskę ostrożnie do ust wkładać ....coby się nie poparzyć i nie zagryzać zębami , bo tłuszczyk za szybko wypłynie . Sucha nie smakuje ...ta gryllowana :szydera:

Bo to wszystko trza się naumieć :szydera:, można na początku possac, i tłuszczyk wypłynie i poślizg będzie, nie trza później brać Reni 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I kiełbaskę ostrożnie do ust wkładać ....coby się nie poparzyć i nie zagryzać zębami , bo tłuszczyk za szybko wypłynie . Sucha nie smakuje ...ta gryllowana :szydera:

Ekspertki...:trele:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, awe59 napisał:

Phii....tylko pomalować pokoj i zakisić ogórka tudzież kiełbaskę upiec ? No w sumie  to sporo jak na tak proste urządzenie z jednym drążkiem jakim jest facet. :haha:

Wszystkie te czynności to i ja potrafię wykonać sama,:trele: ale bez tego drążka to ani rusz, no:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...