Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza :oklaski: I nie ma to tamto...urlop pełną gębą trwa :haha: A że  ja dzisiaj jadę Mamusię zawieźć do sanatorium, to i dlatego odwłok podniosłam bladym świtem :haha: Nic to...odpocznę na zleceniu :szydera: Plan na dzisiaj...Ustka :oklaski: Zameldujemy Mamusię, karteczki weźmiemy, odwiedzimy pielęgniarkę i lekarkę, a potem pójdziemy sobie na rybkę :oklaski: W drodze powrotnej odwiedzę rodzinę, poplotkuję, kawusię wypiję i wrócę do domku kufry szykować :haha:Zaczyna mi się Reisefieber i rano w lustrze dostrzegłam mój dziki wzrok, a potem przyszła konstatacja...1211442804_dziedobryrodaju.jpg.83c68656264686e220e9109b883b831e.jpg...ale dam radę :haha:Zatem kochani...miłego dzioneczka życzę każdemu, kto tego sobie życzy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami. 

Dawno nie byłam tak niewyspana. 

Obudziłam się po 2-iej za potrzebą i jak zawsze w takich przypadkach, problem z ponownym zaśnięciem. 

Kojarzę jeszcze 5:20 na zegarku, rozwrzeszczane ptaki, rozpiane koguty... Potem trochę przysnęłam i od 6:10 już po spaniu. 

Byle do wieczora.... 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Dzięki za wsparcie dziewczyny .Mąż ma pęknięte dwa  żebra i pękniętą rękę.Organy wewnętrzne nie ruszone i to jest najważniejsze.Auto tak rozwalone ,że tylko na części.( Pierwszy wypadek od czterdziestu lat). Dzisiaj , jutro wraca za szpitala do domu po obserwacji .Kupa nerwów j stresu.Już jestem spokojniejsza .

Spokojnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Dzięki za wsparcie dziewczyny .Mąż ma pęknięte dwa  żebra i pękniętą rękę.Organy wewnętrzne nie ruszone i to jest najważniejsze.Auto tak rozwalone ,że tylko na części.( Pierwszy wypadek od czterdziestu lat). Dzisiaj , jutro wraca za szpitala do domu po obserwacji .Kupa nerwów j stresu.Już jestem spokojniejsza .

Spokojnego dnia.

Cieszę się, że "tylko" to się wydarzyło :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Niby długo spałam , ale wstałam /po dzwonku budzika / rozmemłana . Nie będę dociekać , czy to rozleniwienie , SKS , czy inny powód ...szkoda zawracać pierdołami głowy ...i doopy też . Słońce ostro daje po oczach , na razie chłodno , bo tylko 4 stopnie , ale niebo bezchmurne , wiatru brak ....będzie pięknie .

Zimna Zośka dzisiaj ...obym tylko nie zapomniała zadzwonić z życzeniami do ciepłej ...do mojej Zosieńki , mojej najstarszej wnusi ...Jadzia w pokoju obok  chrapie jak smok ...oczywiście będzie później mówiła , że od 4-tej nie spała . Niech se mówi ,wolno jej , nie będę jej żałować  :szydera: Jeszcze dwa łyki kawy i czas na zakąskę ...sztachnąć się trzeba . Jeszcze raz sztachnąć , bo już zapomniałam jak cugasek smakował . Co ta pamięć z człowiekiem ( no ! ) na stare lata robi ....nawet się smaki  zapomina  ?!

Miłej , słonecznej , cieplutkiej środy :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

"Zośka " przywitała słonecznie, ale chłodno, no taka zimna suka :haha:. Poza tym też spałam nieszczególnie, coś ostatnio mam problemy gastryczne, tym razem żołądek mnie gniecie O.o, także teraz żłopię zieloną herbatkę zamiast kawy. 

Dobrego dnia, środa minie, tydzień zginie. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Dzięki za wsparcie dziewczyny .Mąż ma pęknięte dwa  żebra i pękniętą rękę.Organy wewnętrzne nie ruszone i to jest najważniejsze.Auto tak rozwalone ,że tylko na części.( Pierwszy wypadek od czterdziestu lat). Dzisiaj , jutro wraca za szpitala do domu po obserwacji .Kupa nerwów j stresu.Już jestem spokojniejsza .

Spokojnego dnia.

Żebra długo będą bolały. Jest ktoś kto pomoże mężowi ? Nie powinien być całkiem sam...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

"Zośka " przywitała słonecznie, ale chłodno, no taka zimna suka :haha:. Poza tym też spałam nieszczególnie, coś ostatnio mam problemy gastryczne, tym razem żołądek mnie gniecie O.o, także teraz żłopię zieloną herbatkę zamiast kawy. 

Dobrego dnia, środa minie, tydzień zginie. :całus:

Na żołądek polecam Iberogast na mnie podziałał rewelacyjnie tu kosztuje 10e,u nas 26 zł mała buteleczka,Pozdrawiam

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Mnie w nocy budzi kaszel....gardło czerwone i boli a już tydzien od przyjazdu i żadnej poprawy. Chyba dzis zacznę brać antybiotyk, ktory zalega w walizce....myślałam, że się obejdę a tu chyba nie da rady....:(

Wczoraj miałam jechać do miasteczka i zostałam w domu co do mnie niepodobne....keine Lust :(

Miłego dnia i nie chorujcie  :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Mnie w nocy budzi kaszel....gardło czerwone i boli a już tydzien od przyjazdu i żadnej poprawy. Chyba dzis zacznę brać antybiotyk, ktory zalega w walizce....myślałam, że się obejdę a tu chyba nie da rady....:(

Wczoraj miałam jechać do miasteczka i zostałam w domu co do mnie niepodobne....keine Lust :(

Miłego dnia i nie chorujcie  :cmok:

Może pędzlowanie se zrób ...Ewuniu ? :d

Bez jaj ...kuruj się . Znam ten ból ...antybiotyk zawsze mam pod ręką , nie zamierzam zażywać , ale przeważnie nie mogę obejść się bez zażycia . :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła jedna taka,  wymierzyła dziadkowi nogi,  bo będzie mieć strumpfy na całe nogi..z piętami w odleżynach. Tę dochtóry mało normalne som. Niech się męczą w zakładaniu..tudzież zdejmowaniu. 

Obiad na dziś i jutro w zasadzie mam. Dziadek apetyt ma,  zaś mi wyżre lodówkę. 

Się majcie!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może pędzlowanie se zrób ...Ewuniu ? :d

Bez jaj ...kuruj się . Znam ten ból ...antybiotyk zawsze mam pod ręką , nie zamierzam zażywać , ale przeważnie nie mogę obejść się bez zażycia . :cmok:

Nie mam pędzla....:d został w Pl  :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...