Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, awe59 napisał:

I wstyd....oraz śmiech :szydera: jak tu pogotowie wezwać ?

Nooo .  W mojej miejscowości jak teściowa z zięciem się zakleszczyła i trzeba było wezwać pogotowie , to od prawie 20 lat ludzie nie potrafią zapomnieć tego wydarzenia :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Nooo .  W mojej miejscowości jak teściowa z zięciem się zakleszczyła i trzeba było wezwać pogotowie , to od prawie 20 lat ludzie nie potrafią zapomnieć tego wydarzenia :haha:

No dobry zięć,córkę raz teściową pięć:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, awe59 napisał:

I wstyd....oraz śmiech :szydera: jak tu pogotowie wezwać ?

Zwyczajnie..112 i gotowe. 

Drzewiej się 999 dzwonilo. Jak przed laty sąsiad parafii z mojego rodzinnego miasta  tak musial zadzwonić,  gdy proboszcz się wziął z gospodynią,.czy inną jaką  dziewką kuchenną zacisnął wziął był...A wówczas moja koleżanka pracowała na międzymiastowej i nieraz łączyła proposzcza całego z innymi paniami starszego zawodu,  jak też taksówkarzy swoich miał na telefon. 

Tak że ten tego...112 I już po sprawie!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zwrócił mi uwagę na dzisiejsze oferty pracy :

1.opiekun do pani na wózku ze zdrowym mężem ...

2. opiekunka do leżącej pani ze zdrowym mężem /kiedyś już takie było /

1. No to jak ... opiekun dwójkę ma na tym wózku popychać ...że się tak wyrażę ...czy zdrowy mąż nie mógłby zejść z tego wózka i na własnych nogach popitalać , skoro jest zdrowy ?

2. Jak już kiedyś napisałam ...po kiego opiekunka jak pani se leży ze zdrowym mężem .Niech se leżą ...nikomu nic do tego :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ktoś zwrócił mi uwagę na dzisiejsze oferty pracy :

1.opiekun do pani na wózku ze zdrowym mężem ...

2. opiekunka do leżącej pani ze zdrowym mężem /kiedyś już takie było /

1. No to jak ... opiekun dwójkę ma na tym wózku popychać ...że się tak wyrażę ...czy zdrowy mąż nie mógłby zejść z tego wózka i na własnych nogach popitalać , skoro jest zdrowy ?

2. Jak już kiedyś napisałam ...po kiego opiekunka jak pani se leży ze zdrowym mężem .Niech se leżą ...nikomu nic do tego :szydera:

Ja tu bym zastanowiła się poważnie nad tym, może to ukryty przekaz?

Jest zapotrzebowanie na:

1) opiekuna ze zdrowym mężem 

2) opiekunki ze zdrowym mężem 

:haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nugatka napisał:

Ja tu bym zastanowiła się poważnie nad tym, może to ukryty przekaz?

Jest zapotrzebowanie na:

1) opiekuna ze zdrowym mężem 

2) opiekunki ze zdrowym mężem 

:haha:

Popatrz ...gapa ze mnie . O tym nie pomyślałam :szydera:

P. S  ...O ile ten ów siedzący obok ciebie powie , że nie " gapa , tylko matołek " to daj mu ode mnie w dziób :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo..moja Jadziuśka na rowerku 5 km przejechała . Czas kolacji a ona se teraz na telefonie wisi . Kolację mogłabym i tak podać , ale najpierw musi sobie zmierzyć cukier i szprycę zapodać ....a stolik Jadziny maluśki strasznie i obłożony potrzebosiami . Na talerek z kolacją placu brak :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo..moja Jadziuśka na rowerku 5 km przejechała . Czas kolacji a ona se teraz na telefonie wisi . Kolację mogłabym i tak podać , ale najpierw musi sobie zmierzyć cukier i szprycę zapodać ....a stolik Jadziny maluśki strasznie i obłożony potrzebosiami . Na talerek z kolacją placu brak :haha:

A ona co? tur de polonie oder andere landes macht zu? ;) SIĘ na Wyścig Pokoju szykuje,  czy z pokoju do pokoju. 

 

Te Niemce nawet tarki jarzynowe mają lepsze...jak se upier....przetarłam kciuka! Się  qurewka lała jak że świni,  normalnie wiadro podstawic i na kaszankę...

Bo dziadowi mannę z jablkiem na deser robiłam...

 

dea9a6f644ec.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj ...stosowne lata dla mnie . Ostatnio gustuję w młodzieńcach . Moi rówieśnicy ...jeszcze rok , dwa , trzy to ...podopieczni kuźwa ! :szydera: Darek ...piękne imię . Mój kolega jeden je uwielbia , bo tak ma na drugie imię . Szkoda , że gadowi na pierwsze nie dali :szydera:

Dobrze, że na drugie nie ma Darko :szydera: 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ dla mnie nie nowina . Też tak umiem :szydera:

Jadziuśka kolana musi ćwiczyć . Ona siedząca na łóżku , fotelu jest ...nogami ledwie powłóczy . No , gdyby tutaj był choćby maleńki  transfer to tylko Pudzian by radę jej dał . Duża , że tak powiem przystojna kobita z Jadzi . Mężczyzna jej postury do sikania usiąść musi , bo by se nie sięgnął :haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo..moja Jadziuśka na rowerku 5 km przejechała . Czas kolacji a ona se teraz na telefonie wisi . Kolację mogłabym i tak podać , ale najpierw musi sobie zmierzyć cukier i szprycę zapodać ....a stolik Jadziny maluśki strasznie i obłożony potrzebosiami . Na talerek z kolacją placu brak :haha:

A moja Princessa dostała dziś zjebki od córki aż mi się jej żal zrobiło....:haha:najpierw nakablowałam a pózniej żałowałam....:szydera:  zobaczymy na jak długo pomoże i czy w ogóle coś to da. No bo chodzi za późno spać a później są problemy ze wstaniem. W dni kąpielowe jestem w stresie bo wstaje o 11.00 a ja obiad gotuję....i nie wiem czy kąpać babkę czy spokojnie dogotować to co na kuchni....czy obiad pod prysznic jej podać...:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Nugatka napisał:

No nie mów tylko, że tyle czasu siusiu robisz :haha:

A nie. Ty wiesz ile ja już rzeczy zrobiłam? Najpierw wysluchalam ostrej wymiany zdań, między dziadkami znaczkowymi. Poszło o okulary, gość ma super za 1000e,a mój dziadek kupione w tanim sklepie za 2,99.Jeden drugiemu tłumaczył, dlaczego jego są lepsze. Było ostro, bo dziadek po wyjściu kolegi jeszcze przeżywał, że jego kolega musi zawsze mieć lepsze,że to taki typ człowieka, co podkreśla zawsze ja i tylko ja. Pewnie cała historie opowie córce przez telefon zaraz. A później zajęłam się oglądaniem pewnych rzeczy w necie. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...