Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, violka napisał:

Jej agencja też do mnie wydzwania . Najciekawsze jest to , że pani z agencji mówi po niemiecku gorzej ode mnie O.o a teraz jeszcze raz dzwoniła z pytaniem czy znam słowacki , bo kierowca busa nie zna niemieckiego :szydera: Chyba pouczę się dzisiaj kilku słów , coby być przygotowanym na rano O.o

Schowaj się za drzwi i zawołaj " szukaj mnie ! " ....oczywiście o ile galanty będzie :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Moja zmienniczka , która została zwolniona , zostawiła tu górę swoich rzeczy . Od kilku dni dostaję szału , bo wydzwania do mnie z prośbą o spakowanie . Pierwsza rozmowa telefoniczna trwała pół godz. bo biegałam po mieszkaniu a ona instruowała mnie w którym pokoju i w której szafie znajdują się kolejne skarby . Pózniej telefony czy już wszystko spakowałam i w co . W Anielicy sypialni uzbierałam wielką górę i czekałam na jej bratanicę , aby to wszystko spakowała , bo nie chcę być posądzona , że coś tam zginęło . Bratanica umyła ręce i zostawiła mnie z tym problemem . Dzisiaj od rana wydzwania zmienniczka z pytaniami ile jest kartonów , bo musi poinformować bus jak duża jest przesyłka . Od godziny miałam już 2 telefony z jej agencji z informacją , że bus przyjedzie jutro o świcie .... więc mam to wszystko przygotować i znieść na dół , aby pan kierowca mógł to zabrać i mam zapłacić 40 euro , bo ponoć takie mają ustalenia z rodziną . Do rodziny oczywiście dodzwonić się nie mogę :mur: Na samą myśl , że będę zrywać się o świcie już dostaję szału :mur: a jak uświadomiłam sobie  , że przecież pomagam małpie , która z całych sił starała się wygryzć mnie z tego miejsca , to tak się wściekłam , ze rozpakowałam jeden karton i powyciągałam z niego mydła do rąk , kostki do kibla , olej , szampon , żel pod prysznic dla seniorów , pastę do zębów itd . Ta małpa wszystko przede mną pochowała , a mnie zostawiła pustki , więc w imię czego mam to jej oddawać 

Powiem Ci że już któryś z kolei raz cieszę się że jestem skorpionem:d wogole nie wiem co to za problem z tym ambarasem:d:haha: no u mnie to jest krótkie NIE

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

@violka  Ożesz kuna ! Ta ilość "dobra" wszelakiego poraża :szok:, jak można kogoś z tym majdanem zostawić! Nigdy nic nie zostawiam, bo człowiek nie wie co się może wydarzyć, parę razy zdarzyło mi się u Any jakąś kapotkę czy buty zostawić, a gdybym nawet nie wróciła, to do łba mi nie przyszło aby prosić o przesłanie tego gówna. Pogibana i tyle w temacie. 

Przecież pisałam już kiedyś , że ona jest psychiczna O.o Do tego zakupoholiczka . Kilka razy zwracałam jej uwagę , że rodzina życzy sobie , aby jedzenie kupować w Rewe i dobre gatunkowo , a ta ......... kupowała jakieś mortadele w Aldi i tym podobne , ale pierdół wszelakich w postaci plastikowych misek ( nie wiem po jaką cholerkę ) sztucznych kwiatków , niezliczonej ilości podkładek innych bzdet co niemiara 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Barbara48 napisał:

Kurde, to nie z oszczędności, my poprostu mało jemy.

Po co mam smazyc dla kazdej po sztuce a potem wyrzucac. 

Oj Baśka, popraw się :szydera:

Z czym mam się poprawić ? Piszę na zupełnie poważnie . Kurde ...sznycel na trzy głowy to nie mało jedzenia ...to prawie głodowa porcja. Ale co tam ...przynajmniej rodzina zadowolona . Gorzej będzie jak jakaś zmienniczka mięsożerna będzie ...może mieć przesrane  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Z czym mam się poprawić ? Piszę na zupełnie poważnie . Kurde ...sznycel na trzy głowy to nie mało jedzenia ...to prawie głodowa porcja. Ale co tam ...przynajmniej rodzina zadowolona . Gorzej będzie jak jakaś zmienniczka mięsożerna będzie ...może mieć przesrane  :szydera:

Basiu, miesa jest pol zamrażarki, wszelkiej masci, za trzy tygodnie dojda swojskie kurczaki, sztuk 27. 

Ile te moje babcie moga zjesc? 

Jak one na kolacje zjadaja ledwo po jednej kromce.

Mnie od miesa i wedlin  odrzuciło,najlepiej mi smakuja zupy i pomidory. 

A moja ostatnia zmienniczka nie glodowala  (kobieta słusznej wagi , 135 kg, )potrzebowala zjesc , szefin dwa razy w tygodniu robila zakupy,i wszystko kupowala co zmienniczka napisala.

Tak ze nie ma dramatu, jeden lubi zjesc wiecej inny mniej. 

My duzo warzyw i owoców jemy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Z czym mam się poprawić ? Piszę na zupełnie poważnie . Kurde ...sznycel na trzy głowy to nie mało jedzenia ...to prawie głodowa porcja. Ale co tam ...przynajmniej rodzina zadowolona . Gorzej będzie jak jakaś zmienniczka mięsożerna będzie ...może mieć przesrane  :szydera:

Nie żeby mało, ale.....jeśli sznycel jest słusznej wielkości jest...tak np. ze 32 cm po średnicy, to spokojnie...i mięsożerca się naje :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Barbara48 ano jak tak , no to tak :d

Basiu córka mojej babci na nas nie oszczędza, widzi ze nie jem wedlin to kupiła mi rybę wędzoną, papryczki faszerowane, mozzarelle,tak sama od siebie. 

Tutaj jest naprawde dobre miejsce.

Kazda zmienniczka żałowała że musi wyjeżdżać.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Darekr napisał:

w końcu w domu.

Obiad moja przygotowała, ale nie ma jej.

Szukam tylko kartki z tekstem:

"Kochanie - obiad Ci przygotowałam,

Nawet gaz już odkręciłam,

przyjdziesz do domu - to odpal tylko zapalniczkę :))"

 

Kartka przypieta na lodówce :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...