Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Magdzie napisał:

Oj wiadomo, że krawat nie sukienka, ale Darek pewnie chciał żeby razem tak zgrani kolorowo byli, i na pierwszy rzut oka było widać, że są razem :dŻeby czasem nikt do M. nie startował.... prosząc w tany :d

To lepsze byłyby kajdanki:haha:

Też mogą błyszczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darekr https://allegro.pl/oferta/krawat-brokatowy-brokat-krawaty-sylwester-zielony-8047272827

 

 

Do złotego ,srebrne dodatki,Marcia no coś Ty?!Do Twoich brokatów jeśli już, to Darkowi będzie pasował prosty ,krawat ,albo w zieleni zbliżonej do Twojej sukienki ,albo do koloru garnituru lub o ton jaśniejszy czy ciemniejszy od koloru koszuli.Ale złoty brokat plus srebrny?????Przemyśl to jeszcze :)Ma być elegancko a nie pstrokato,tak?

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Darekr napisał:

Mam problem,

Moja wybrała na wesele zieloną sukienkę z górą w brokacie

No gdzie ja kupię ciemno zielony krawat z brokatem :przekleństwa:

Darus jak Ci pomóc? Szyc nie umiem. Może kup zielony krawat i  cekiny przyszyj, to łatwe. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Może poruszy, ale nie sumienia winowajcow. 

Nie myślałam o ich sumieniach, chodziło mi o ogólną świadomość i poziom wkurzenia społeczeństwa. 

Dziś nawet moja Mama, moher nad moherami i beret zryty do bólu (przepraszam wszystkich urażonych, ale o własnej matce mogę mówić tak, jak chcę :)), zaczęła mówić ludzkim głosem, więc widzę sama, że coś w narodzie drgnęło. A filmu nie widziała, więc jest moc.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magdzie napisał:

Darus jak Ci pomóc? Szyc nie umiem. Może kup zielony krawat i  cekiny przyszyj, to łatwe. 

Ty wiesz ile to roboty ...no też wyskoczyłaś z poradą ! Przecież łatwiej , szybciej , będzie ...niech kupi zielony / ciemnozielony / krawat i bombkę choinkową potłucze . Krawat jaką gumą arabską , czy inna kropelką pomaże ...stłuczoną na miazgę bombką obsypie krawat i brokat jak trza . I co zatkało kakao ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Nie myślałam o ich sumieniach, chodziło mi o ogólną świadomość i poziom wkurzenia społeczeństwa. 

Dziś nawet moja Mama, moher nad moherami i beret zryty do bólu (przepraszam wszystkich urażonych, ale o własnej matce mogę mówić tak, jak chcę :)), zaczęła mówić ludzkim głosem, więc widzę sama, że coś w narodzie drgnęło. A filmu nie widziała, więc jest moc.

Hm...Masz pomysł.  Przeprowadze badanie na mojej:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Darekr napisał:

Dobra, chciałem się tylko pożalić i poszukać pomocy.

Dobranoc

No przecież my pomagamy, zobacz ile masz pomysłów. Kasia podała stronkę, byłam tam, krawaty po 6zloty, pewnie dolicza przesyłkę. Ten Baski pomysł też dobry, ja bym na to nie wpadła. Kombinuj trochę, a nie tak wszystko na tacy chcesz. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

cześć ,witam już w domu,rano wyjechalem,teraz po kolacji ,po zakupach alkoholowych oczywiście ,po kąpieli,sobie siedzę w sypialni włączyłem mumię na netflixie i postanowiłem się przywitać,więc witam szanowne koleżeństwo:d

Witamy szlachetnego kolegę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, foczka63 napisał:

@Darekr https://allegro.pl/oferta/krawat-brokatowy-brokat-krawaty-sylwester-zielony-8047272827

 

 

Do złotego ,srebrne dodatki,Marcia no coś Ty?!Do Twoich brokatów jeśli już, to Darkowi będzie pasował prosty ,krawat ,albo w zieleni zbliżonej do Twojej sukienki ,albo do koloru garnituru lub o ton jaśniejszy czy ciemniejszy od koloru koszuli.Ale złoty brokat plus srebrny?????Przemyśl to jeszcze :)Ma być elegancko a nie pstrokato,tak?

Złoty brokat i złote dodatki, 

Dzięki za link - ale to nie to

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Magdzie napisał:

No przecież my pomagamy, zobacz ile masz pomysłów. Kasia podała stronkę, byłam tam, krawaty po 6zloty, pewnie dolicza przesyłkę. Ten Baski pomysł też dobry, ja bym na to nie wpadła. Kombinuj trochę, a nie tak wszystko na tacy chcesz. 

Trzeba @foczka63 zmobilizować, może jeszcze zielone buty znajdzie:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...