Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, aniao napisał:

Oglądam, mam dość.

U mnie była gorąca linia z Mamą i kuzynem, który mieszka w sąsiedniej miejscowości. Wszyscy są w szoku, ja najmniej, ehh.

Ten "nasz" ksiądz w sumie najlepiej wypadł na tle innych :/ . To taki, nomen omen, czarny humor z mojej strony, żeby było jasne.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, salazar napisał:

U mnie była gorąca linia z Mamą i kuzynem, który mieszka w sąsiedniej miejscowości. Wszyscy są w szoku, ja najmniej, ehh.

Ten "nasz" ksiądz w sumie najlepiej wypadł na tle innych :/ . To taki, nomen omen, czarny humor z mojej strony, żeby było jasne.

Bo przyznał się, czyli trochę przyzwoitości zachował. 

A ksieza jak politycy swojej winy nie widzą. 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Dlatego odłoże na jutro. 

Obejrzałam do końca . I tak sobie myślę ...przystępuje ktoś do spowiedzi , pluje lujowi ( niejednemu ) w ucho swoje grzechy , ten umoralnia , poucza... a może przed momentem sam krzywdził jakiegoś dzieciaka . Rzygać mi się chce >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Obejrzałam do końca . I tak sobie myślę ...przystępuje ktoś do spowiedzi , pluje lujowi ( niejednemu ) w ucho swoje grzechy , ten umoralnia , poucza... a może przed momentem sam krzywdził jakiegoś dzieciaka . Rzygać mi się chce >:(

Prostolinijnosc to u maluczkich tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawana napisał:

Bo przyznał się, czyli trochę przyzwoitości zachował. 

A ksieza jak politycy swojej winy nie widzą. 

Trochę, odrobinę to dobre słowo.

Dla mnie KK i każda religia to choroba, więc, sorry, ale nie jestem obiektywna. Polityki bym do tego nie mieszała, przynajmniej nie w tym kontekście. O jeden most za daleko, Hawanko ;) 

Edytowane przez salazar
interpunkcja :D
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obejrzałam.

Powinni kastrować takich księży i wsadzać do więzienia.....do celi ze zboczeńcami i najgorszymi bandziorami.

Ostatnio w TV wypowiadał sie Tomasz Komenda, który niesłusznie został skazany na dożywocie za pedofilię i zabójstwo chłopca....był maltretowany przez współwięzniów, gwałcony, łamany itp a obsługa więzienna odwracała głowy jak go gnębili....pedofile nie mają życia za kratkami....może taka nauczka tym zboczeńcom w suttannach by ssię przydała.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Trochę, odrobinę to dobre słowo.

Dla mnie KK i każda religia to choroba, więc, sorry, ale nie jestem obiektywna. Polityki bym do tego nie mieszała, przynajmniej nie w tym kontekście. O jeden most za daleko, Hawanko ;) 

Mieszam do tego politykow, bo słyszę " kto walczy z Kosciolem, ten podnosi rękę na  Polskę". Bzdura.

Bardzo to podobne do straszenia slowami:" kto walczy z Kosciolem", walczy z Chrystusem".

Kolejna bzdura.

Jest prawo i przestępstwo powinno być ukarane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Darekr napisał:

Bardzo śmieszne.

po drugiej stronie ulicy szyją bardzo dziwne zasłony,

może krawat też mi uszyją 

Marta wymyśliła ten krawat z brokatem czy sam z siebie jesteś taki kreatywny?

Odpuść sobie ten estetyczny odpust ;) 

 

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darekr napisał:

Bardzo śmieszne.

po drugiej stronie ulicy szyją bardzo dziwne zasłony,

może krawat też mi uszyją 

Zielony i polyskujacy może być śledź.

Zrezygnuj z tego pomysłu, krawat to nie sukienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Mieszam do tego politykow, bo słyszę " kto walczy z Kosciolem, ten podnosi rękę na  Polskę". Bzdura.

Bardzo to podobne do straszenia slowami:" kto walczy z Kosciolem", walczy z Chrystusem".

Kolejna bzdura.

Jest prawo i przestępstwo powinno być ukarane.

 

No własnie, polityka nie ma tu nic do rzeczy. 

Te sprawy są bardzo stare, wtedy nikt do tego polityki w ten sposób nie mieszał, a i tak KK wszystko ukrył, a przestępców wysyłał dalej. 

Mam nadzieję, ale przyznaję, że niewielką, że ten film coś ruszy, że coś zmieni. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, salazar napisał:

Marta wymyśliła ten krawat z brokatem czy sam z siebie jesteś taki kreatywny?

Odpuść sobie ten estetyczny odpust ;) 

 

Marta ma złote dodatki, i powiedziała,

żebym wziął srebrny krawat!!!

no ale jak to tak?????

Jednak jestem staroświecki i nie zmienię tego!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Zielony i polyskujacy może być śledź.

Zrezygnuj z tego pomysłu, krawat to nie sukienka.

Oj wiadomo, że krawat nie sukienka, ale Darek pewnie chciał żeby razem tak zgrani kolorowo byli, i na pierwszy rzut oka było widać, że są razem :dŻeby czasem nikt do M. nie startował.... prosząc w tany :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

No własnie, polityka nie ma tu nic do rzeczy. 

Te sprawy są bardzo stare, wtedy nikt do tego polityki w ten sposób nie mieszał, a i tak KK wszystko ukrył, a przestępców wysyłał dalej. 

Mam nadzieję, ale przyznaję, że niewielką, że ten film coś ruszy, że coś zmieni. 

Może poruszy, ale nie sumienia winowajcow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Oj wiadomo, że krawat nie sukienka, ale Darek pewnie chciał żeby razem tak zgrani kolorowo byli, i na pierwszy rzut oka było widać, że są razem :dŻeby czasem nikt do M. nie startował.... prosząc w tany :d

Zielony, brokatowy łańcuch może lepiej będzie pasował ;) ?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...