Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Pogoda cdd ...deszcze leje jak z cebra , ale to nic , bo dzisiaj nie mam wolnego dnia , tylko jutro . Tak wyszło , siła wyższa , czasem na jakieś ustępstwa muss iść . Jadzia jeszcze śpi , ja już zniosłam  narzędzia robocze / czyt.papierosy , zapalniczkę ,  laptop , telefon / do kuchni i siorbię sobie kawkę , smętnym wzrokiem spoglądam na taras .Trza ruszyć doopsko , parasolkę rozłożyć , bo organizm sztachnięcia się dymkiem domaga .

Miłego , bezdeszczowego dnia :cmok:

Ja już byłam....jak zmokła kura paliłam mimo, że pod dachem :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :d

Leje...mimo to pogodnego dnia życzę, bez stresu i nerwacji 

Też masz lepszy zasięg do nadawania w kibelku ? Taki jeden wykładowca kultury i chamstwa też tak miał ...w kibelku najlepszy . Co tam ...nie przeszkadzam , bo to po chamsku ...lej dalej maleńka , lej sobie na zdrowie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym laniem o poranku macie?! :haha: Jakbyście się przerośniętej prostaty dorobiły, albo problemów z nerkami...o inkontynencji nie wspomnę :haha:U mnie sucho...musi polska pogoda zdrowa jest :szydera: No...tak sobie wstałam i dywaguję przy programie "Rok w ogrodzie" :haha: A co...skoro jeszcze nie zrobiłam porządku w swoim, to sobie chociaż popatrzę na cudze...już "zrobione" :szydera:  Króliczka biega po salonie, kawusia aromatem niweluje smród fajkowy, a ja sobie siedzę na stanowisku urlopowym :szydera: Nagadałam się, to teraz mogę się przywitać ...czyli  2092342906_dziedobrysobotasiemanko.jpg.0c2e2a95310cdc65c670ca0db6f5c8ff.jpg życzę każdemu, kto tego sobie życzy, chce i może :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też masz lepszy zasięg do nadawania w kibelku ? Taki jeden wykładowca kultury i chamstwa też tak miał ...w kibelku najlepszy . Co tam ...nie przeszkadzam , bo to po chamsku ...lej dalej maleńka , lej sobie na zdrowie :szydera:

W clo nie mam w ogóle....czasami żałuję  :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

W clo nie mam w ogóle....czasami żałuję  :szydera:

Dybra ...teraz bez jaj . Wczoraj na dolinach u córki była pani sprzątająca i powiedziała mi , że od wtorku będzie piękna , słoneczna pogoda . Tego się trzymam :d Zaznaczyłam , że pani sprząta u córki ...tylko ...bo tutaj nie ma co sprzątać . Dzisiaj odkurzę ( odkurzacz od córki ) , powycieram kurze w miejscach , gdzie jest dostęp , podleję kwiaty , podłogę w kuchni myję na bieżąco i całe sprzątanie . Tak zagraconej chałupy to jeszcze w D. nie widziałam . Nic nie wolno ruszać , wyrzucać a mnie tam rybka . Bufet ( wąziutki ) mam zawsze na błysk , na stole kawałek miejsca dla siebie też mam i czego chcieć więcej . Idzie przywyknąć ....gorzej jak w krew wejdzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko z pochmurnego południa, deszcz leje cały dzień od samego rana:333_cloud_rain:, jedynie wczorajszy dzień to taki miły przerywnik w popapranej pogodzie:słabo:.

Słoneczka w serduszkach życzę:320_sun_with_face: bo za oknem nie ma co liczyć na nie:cmok:

Kot 67.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dybra ...teraz bez jaj . Wczoraj na dolinach u córki była pani sprzątająca i powiedziała mi , że od wtorku będzie piękna , słoneczna pogoda . Tego się trzymam :d Zaznaczyłam , że pani sprząta u córki ...tylko ...bo tutaj nie ma co sprzątać . Dzisiaj odkurzę ( odkurzacz od córki ) , powycieram kurze w miejscach , gdzie jest dostęp , podleję kwiaty , podłogę w kuchni myję na bieżąco i całe sprzątanie . Tak zagraconej chałupy to jeszcze w D. nie widziałam . Nic nie wolno ruszać , wyrzucać a mnie tam rybka . Bufet ( wąziutki ) mam zawsze na błysk , na stole kawałek miejsca dla siebie też mam i czego chcieć więcej . Idzie przywyknąć ....gorzej jak w krew wejdzie :szydera:

Ja dopiero w przyszłym tygodniu na mopie pojeżdżę....podłoga w kuchni też na bieżąco myta....na szczęście nie ma tu dużo durnostojek a więc odkurzanie mebli, parapetow itp idzie sprawnie. Mam tu tylko jeden, jedyny problem....odkurzacz, ktory jest wielki i ciężki. Już raz napomknęłam, że jest niewygodny....:d kupili nową pralkę to mam nadzieję, że przyjdzie im do głowy żeby też odkurzacz wymienic...znowu dyplomatycznie muszę wspomnieć...:haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek obudził mię o północy,  że chleba kce...oczadział! Jest noc i śpimy! Dałam tylko łyka soku,  bo nerki muszą mieć co do roboty. Potem wolał cis o 4.nad ranem. NIE zareagowałam. Primo,  ja w nocy nie pracuję,  secundo- imiona jego bab mnie nie wzruszają .

No może się w końcu pogoda słoneczna zrobi,  bo od 3 dni plany spacerowe mi psuje. 

Się majcie jakoś!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Mój bobrze,nie za długo....dowciapna nasza @Malina 1.Jechałam 14 co się jeszcze nie zdarzyło.W dodatku z przodu z duga panią ,jak te śledzie:(Przesiadłam się dopiero po 15ej.Trasę ustalają panienki z biura i zadzwonię im dziś ,niech się same przejadą.Najpierw na północ/Hamburg,Hanover/,potem bardzo powoli "w dół mapy".Wycieczka krajoznawcza.Normalnie jadę max 12 a najczęściej 10 godzin.

Dobrze,że tu luzik to spokojnie dojdę do siebie.Wszystko jest po staremu:)Tak to moge pracować,bez stresu ,nerwacji i pośpiechu:)

Miłego dnia:)U mnie deszczowy  z dyszką na plusie. 

Krótko to lotem,a ja euroline jechałam zawsze 24 godz,więc busem jest dla mnie krótko,jadę z Lublina:d

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach zapomniałam się przywitać,witam zacne grono,dopijam kawę,ogarnęłam syf jest pięknie i pachnąco,niestety tu gdzie jestem nie ma Maryni do sprzątania,skończył się kawior.Miłego dzionka pomimo deszczowej aury:o

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

@foczka63 właśnie z powodu tych pi, pi, pi warunków jazdy i czasu przejazdu!!! moim pobożnym życzeniem jest adres np. w Dreźnie czy innym Lipsku. 

Nie widzę-niestety-innego sposobu dojazdu na zadoopie, jak tylko busem:słabo:

 

Jestem na okropnym zadupiu. Rodzina po mnie wyjeżdża na lotnisko. Powiedzieli, że dla nich to żaden problem. To korzystam póki mogę. :d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Jestem na okropnym zadupiu. Rodzina po mnie wyjeżdża na lotnisko. Powiedzieli, że dla nich to żaden problem. To korzystam póki mogę. :d

Ewcia-zazdraszczam!  Ja mam trudniejszą sytuację:do Wrocka lata tylko Lufthansa! Zobacz jakie są ceny biletu-to po pierwsze primo! 

No i oczywiście za bagaż jest opłata zwalająca z nóg. 

Po trzecie primo: już widzę firmę, która zapłaci za taki lot! 

                                                                       No i kicha- pani kochana:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BabaJagusia napisał:

Ewcia-zazdraszczam!  Ja mam trudniejszą sytuację:do Wrocka lata tylko Lufthansa! Zobacz jakie są ceny biletu-to po pierwsze primo! 

No i oczywiście za bagaż jest opłata zwalająca z nóg. 

Po trzecie primo: już widzę firmę, która zapłaci za taki lot! 

                                                                       No i kicha- pani kochana:(

Nie latają z Wrocka żadne tanie linie ? Aż się wierzyć nie chce...teraz wszystkie linie pobierają za bagaż opłaty...regularne i tanie. Się wycwanili. Ja zapłaciłam teraz w dwie strony 120 euro z 1 bagażem 20 kg i dwa podręczne. Z firmą nie było kłopotu ze zwrotem. Poprzednim razem leciałam LOT-em za 180 eu i tez nie robili żadnych problemów. Zresztą to rodzina zwraca pieniądze za podróż. Od wyjścia z domu do przyjazdu na miejsce zajęlo mi 6,5 godz :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...