Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przykulałam się z piątkowymi witaskami :oklaski: Informuję, że jeszcze mi się urlop nie znudził :haha:Okupuję nadal stanowisko siorbankowe w ulubionym fotelu, leniuchuję ile się da, nawet jak się nie da, załatwiam to, co da się załatwić, nawet jak się nie da załatwić...a ogród nadal czeka :haha: I poczeka, bo mokro jest i wietrznie :haha: Teraz poczytam zaległe klepanka, a wam z całego serca życzę 688521071_dziedobrybezzoci.jpg.c6c1a7b65a78fc28e8b0dd5750fb1d07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

W nocy sie spociłam jak mysz....znaczy się choroba ze mnie powoli wyłazi...teraz kawusia, ktora jest dobra na wszystko a pozniej sniadanko...:d

Pogoda ładna....słoneczko świeci....będzie dobrze czego i Wam życzę.

Miłego dnia   :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 9:30 mamy dziś dentystę, niemieckim więc zwyczajem PDP od godz. 6 się szykuje. Tzn. o 6 wszedł do łazienki, o której wstał - nie mam pojęcia. 

Szykuje się jak na randkę, toaleta jeszcze trwa :szok:. Dobrze, że mam drugą, bo nawet siku nie miałabym gdzie zrobić :haha:

 

Dzień dobry. 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Deszcz pada.brr.Dzisiaj pucki ,więc trochę prędzej czas poleci.Poza tym dzień świstaka.Wczoraj pojechałam z synową Pdp na zakupy Do metzki jechałyśmy chyba z15 km .I te cztery plasterki czarnego salcesonu,szynki lub 100 gram pasztetowej dla nas .Sobie brała większe ilości. Jutro coś tam dokupię .A może to ja zapasną jestem i wszystkiego dużo muszę mieć.Sama już nie wiem.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy, nie wiem gdzie to słoneczko i ciepło, bo u mnie z pewnością nie... pada od wczorajszego popołudnia i zimno, brrr :mur:. Kolejny "uroczy" dzień przede mną, normalnie czuję za plecami szyderczy chichot świstaka O.o... Dobra, dosyć źwandania, trza swoje zrobić, najważniejsze, żeby się dupogodziny zgadzały :haha:

Słoneczka i ciepełka dla wszystkich. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko życząc miłego piątku :love:.

Termin zjazdu wydłużył mi się o dwa tygodnie. 

Zmienniczka poprosiła zebym została do 31 lipca, bo chciala na dwa tygodnie do domu pojechac.

Oczywiscie zgodziłam się, bo inaczej z roboty do roboty by jechala, a na obecnym miejscu ma byc trzy miesiace.

U mnie bedzie miala fajnie bo w odległości 1,5 km mieszka jej córka z rodzina.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Teresadd napisał:

te cztery plasterki czarnego salcesonu,szynki lub 100 gram pasztetowej dla nas .

Tereniu 4 plasterki to moje babcie na kolację zjadają.

A Wam to moze na tydzien kupiła? :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie . Co będę o głupotach pisała . Nic mądrego do powiedzenia nie mam :szydera:

Od mądrosci to są książki, publikacje, dzieła albo poważne wątki.... Jak będę miała ochotę to poczytam sobie.

Ja się chcę pośmiać. Bo śmiech to zdrowie. Przestań się opitalać i bierz się za robotę. Piśmienną. :d

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...