Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Basiaim napisał:

Szkoda, żeby je rozrywał.

Wyślij mu zdjęcie swojej pupy w tych majtkach :haha:

 

Basiu. .....nie mogę. ...

Mój mąż ma wysokie ciśnienie , a jak będę na miejscu to ewentualnie będę go reanimowala w jakiś sposób......każdy dozwolony :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tydzien sie zaczal ...niespodziewanie...dziewczyna z ktora maz pdp byl umowiony 5-go czerwca na jej powrot w sierpniu... nie przyjedzie..nie podala przyczyny nie odebrala od niego telefonu wiec o kaman?? nie iwadomo....ja moge sie domyslac ale drazyc nie bede...dziadek zadzwonil do agencji i...tam tez byli zaskoczeni..

czyli powtorka z rozrywki....

no coz...szkoda tylko ze mi nie powiedziala co i jak...

tym sposobem szukamy kogos od 3sierpnia do 24 wrzesnia....

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Łoo mój boszsze, że d**a to się zgadzam, ale że rasowa ?

no taka z podwoziem i zderzakami...:d..

ja taka jestem pokrecona ze u mnie podwozie slusze dlatego mam duze auto...zderzaki..no w sumie moga byc tylko ze chce zgubic cos nie cos...to zderzaki  leca na leb na szyje a podwozie...stoi w miejscu..jakos tak

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńka lula. Uparła się dzisiaj wcześniej iść spać przetrzymałam trochę ale dłużej mi się nie chciało. Lenia mam. :haha:

Najwyżej w nocy będzie buszować po domu. Jakoś tak ma zakodowane że w nocy nie zagląda do mnie i rano daje dłuuuuugo pospać. :hura:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak mi zeszla godzina dluzej ale musialam wysluchac zalow dziadka ze znow od nowa musi szukac kogos na czas mojego urlopu...taki live

ja do pracy sie zabieram...milego wieczoru zycze :cześć:

jutro tez jest dzien wiec..

cycki w gore i co tam kto jeszcze moze...:oklaski:

do jutra 

moze jeszcze potem lukne ale jakas padla jestem...ooooccczzzzyyy mi sie leca....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, lucyna.beata napisał:

no coz...szkoda tylko ze mi nie powiedziala co i jak...

tym sposobem szukamy kogos od 3sierpnia do 24 wrzesnia...

Lubię wspomagać innych,lecz ja dopiero wybieram się do pracy po 10-tym sierpnia. Poza tym to twoje nocno/ranne wstawanie do PoP to chyba nie dla mnie jednak. Ja raczej w tym wypadku nie pomogę

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Lubię wspomagać innych,lecz ja dopiero wybieram się do pracy po 10-tym sierpnia. Poza tym to twoje nocno/ranne wstawanie do PoP to chyba nie dla mnie jednak

eee tam...sa gorsze przypadlosci...wiesz doskonale ze mozna sie wkopac po szyje ..ale zgadzam sie ze nie kazdy sie czuje na silach....

 

ja sie nie wyrywam niech on mysli...

14go sierpnia wyjazd u koniec..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lucyna.beata napisał:

i tak mi zeszla godzina dluzej ale musialam wysluchac zalow dziadka ze znow od nowa musi szukac kogos na czas mojego urlopu...taki live

Może to mu uświadomi jaki skarb posiada skoro inne nie mają zamiaru wracać ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Może to mu uświadomi jaki skarb posiada skoro inne nie mają zamiaru wracać ?

mariojolanto...on to juz wie...pytaie czy to na plus a jezeli juz tak to dla kogo...dla niego czy...dla mnie??

ale wiesz ze czulam przez skore ze dziewczyna sie wypnie??

i sie nie pomylilam...

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, lucyna.beata napisał:

no tydzien sie zaczal ...niespodziewanie...dziewczyna z ktora maz pdp byl umowiony 5-go czerwca na jej powrot w sierpniu... nie przyjedzie..nie podala przyczyny nie odebrala od niego telefonu wiec o kaman?? nie iwadomo....ja moge sie domyslac ale drazyc nie bede...dziadek zadzwonil do agencji i...tam tez byli zaskoczeni..

czyli powtorka z rozrywki....

no coz...szkoda tylko ze mi nie powiedziala co i jak...

tym sposobem szukamy kogos od 3sierpnia do 24 wrzesnia....

 

 

Miałam tu już podobną sytuację.Nie znosze tego!Dorosłe baby a zachowują się jak dzieci,telefonu nie odbiera,na meile nie odpowiada.Napisz kuźwa jak normalny człowiek ,nie wracam bo mam lepszą robote ,ale nieunikaj i nie ściemniaj.Przynajmniej zmienniczce!I nie na ostatnią chwilę tylko odpowiednio wcześniej żeby w nerwach przed zjazdem nie siedzieć.Za cycki bym takie wieszała wredne egoistki!I zawsze im życze takiej samej sytuacji!!!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Na takim przykładzie widać brak uczciwości.

Z tym że zmienniczka @lucyna.beata uprzedziła miesiąc wcześniej a to jej się ceni.

Oczywiście ....a przecież nie raz , bo setki piszemy , że nikt nikogo nie zmusza ...że ślubu z daną sztela nie bierzemy . Ponad miesiąc to chyba jest bardzo w porządku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry czy dobry wieczór, bo już się pogubiłam . Czas przysiąść trochę zwłaszcza, że nic pilnego nie ma do zrobienia. Dzisiaj troszkę spraw miałam do załatwienia i mimo wybitnie letniej pogody dałam radę. Teraz tylko na tarasik i świeżego powietrza nałapać. Sąsiad wytrwale podlewa żółty trawnik więc czuję przyjemny chłód .:książka:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...