Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Blondi napisał:

@Darekr ale muszę powiedziec ,że farby są tutaj w De super,chodzi mi o białą i o koncentraty kolorów, biała jest tak aksamitna i tak pięknie kryjąca, konsystencja jest jak krem, ja dodawalam koncentraty do białej, polecialo wszystko co kupiłam, a nawet i więcej, bo okazało się  ,że w domu stoją całe butelki kolorów:szydera: to są tylko sciany,zawsze można maznąc na inny odcień,

W PL są też takie same - też preferuje "matowy aksamit" tylko tyle, że tutaj mam nakrapiany tynk - taki baranek,

maluje sie trzy razy dłużej

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Kąpię się kiedy potrzebuję

Przypomniałam sobie że jak pojechałam na drugą swoją zmianę, to zmienniczka mówiła że tu nie zawsze można brac prysznic, bo to przeszkadza w ogladaniu telewizji. 

Ja po 12 godzinach podrozy w lato. 

Jak umialam tak zapytałam czy mogę sie wykąpac, oczywiscie, nie ma problemu. 

I potem brałam ten prysznic ile razy dziennie chciałam.

Dodatkowo namowilam konkubinę mojego Pdp na czestą zmianę odzieży bo już capiało. 

Naprawde, nawet bez znajomosci jezyka mozna coś ugrać. 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 29 dni wsiadamy znów do kajaków na Wiśle, jak zawsze Moja jest na przednim siedzeniu,

jak złoży oparcie i położy głowę na moich kolanach, jej bląd włosy leżą na moich udach,

to nie ważne czy kajak płynie przodem, tyłem, czy bokiem - wtedy to nie ma znaczenia,

nie ważne gdzie jest Mars a gdzie jest Wenus,

nie ważne czy jest dzień, czy jest noc

czy świeci księżyc, czy świeci słońce

ale jeszcze 29 dni

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudnie swieza rybe wchlonelam wczoraj, o frytkach surowkach nie wspomne..i nawet jakis kawalek slodkosci sie pojawil...

jodu pelno do dzisiaj czuje bo wiatr sie okrutny wczoraj szlajal po wyspie sobieszewskiej.....dzisiaj slonko widze, szmaragdowy baltyk, bujajace sie drzewa czy nadal wietrznie...

jeszcze nicnierobiac kawa sie delektuje ..szukam w glowie pomyslu na sniadanie....

jest mi dobrze...najzwyczajniej w swiecie dobrze..

tego uczucia tez wam zycze....

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry :oklaski: Tak się cieszę na wyrost :haha: Powód znalazłam, bo już wichura tak drzew nie przygina do ziemi jak wczoraj :szydera: Ale i tak fajnie było :haha:W knajpce nie wiało, a autko dało radę przebijać się przez dujący wiatr wśród kanałów i trzcin Mierzei Wiślanej :haha: Objedzona jak bąk, wraz z towarzyszką podróży, stanowiłyśmy odpowiednie obciążenie, by nas nie zwiało :haha:A warto było wybrać się na świeżego miętusa z patelni :oklaski: I suróweczki pyszniaste :oklaski: I frytki jakich dawno nie jadłam :oklaski: Ale kulinaria to nic wobec towarzystwa, w jakim mogłam upajać się wspaniałym dniem :hura: Dzisiaj powtórka z rozrywki, ale z małym wyjątkiem...sama przygotuję co nieco...no i we własnym salonie nie będzie wiało :haha:Teraz szukam dalszych pozytywów, czyli... 513544995_dziedobrypitek.gif.f234aa513f480b9ccdc7eea933d7df3c.gif, bo jutro sobota i wyjazd autostradą A1...kierunek Łódź :oklaski: Życzę wszystkim miłego, ciepłego, wspaniałego piątku na miarę potrzeb, życzeń i oczekiwań każdego z was :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Darekr napisał:

za 29 dni wsiadamy znów do kajaków na Wiśle, jak zawsze Moja jest na przednim siedzeniu,

jak złoży oparcie i położy głowę na moich kolanach, jej bląd włosy leżą na moich udach,

to nie ważne czy kajak płynie przodem, tyłem, czy bokiem - wtedy to nie ma znaczenia,

nie ważne gdzie jest Mars a gdzie jest Wenus,

nie ważne czy jest dzień, czy jest noc

czy świeci księżyc, czy świeci słońce

ale jeszcze 29 dni

@Darekrzawsze zachwyca mnie twoje pisanie o Marcie.

Wspaniala jest twoja milosc.

Pozytywnie zazdroszcze M.

Moge wiedziec jak dlugo jestescie razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Po spędzonym towarzysko-rodzinnym dniu padłam jak kawka , żeby skoro świt wybudzić skowronkiem ....o kurde ...normalna pierzasta ptaszyna jestem . Musi w piórka obrosłam :szydera:Rodzinnych spotkań ciąg dalszy , do jutra popołudnia mam gościa w postaci siostry mojej i jest fajnie ....dopóki nie mam  ochoty jej przypie...lić , dopóty szczęście trwa . Mam nadzieję , że tak będzie nadal ...do jutra popołudnia :szydera: Teraz czas gościówie kawę zapodać , bo niestety na co dzień nygusowata ...już wstała . Zatem ...

Miłego , fajnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa jak zwykle zapomnialam sie przywitac.

Dzien dobry w tym swiatecznym w PL dniu.

Znow spalam b.zle. 

No koszmar, bralam tabsy ,i dalej nie moglam usnac.:(((

Spotkala mnie ogromna przykrosc ze strony siostry,wieczorem

 i tluklam sie po lozku, wstawalam,kladalam sie.

Dzis wielki dzien mojej wnuczki.

Przystepuje do Komunii.

Ja nie zdazylam z odmawianiem pokuty, wiec jak ,,poganka,, nie przystapie do komunii.

Teraz powoli budze sie przy kawie.

Ma byc chlodno, wiec na strojne szaty,musze zalozyc kurtke.

Jest mi smutno, mam nadzieje,ze widok mojej slicznej wnusi w bieli, rozwieje podly nastroj.

JUz widze ciemne chmury na horyzoncie, wiec pewnie bedzie lalo.

Przyjecie jak pisalam odbedzie sie 30 km dalej w lesniczowce, specjalnej sali.

Poobcuje z natura. 

Mam nadzieje,ze nie ma tam kleszczy;)))

o ktorych trabia media i w PL i DE.

Wczoraj szukajac SKARPETEK cienkich ,celistych zabawilam 3 godziny w galerii.

Kupilam bajernackie spodnie dresowe (beda do cwiczen w sanatorium)

Sa tak ladne, ze mozna je ubrac i na podroz.

Ha ha ,,wstylizuje,,sie babcia w nowiuskie Lacosty i dresik.Jestem zdania, nie wazne ile kto ma lat, wazne na ile sie czuje.

Oby nie osmieszac sie i nie wygladac jak dzidzia piernik.

Co rzycilo mi sie w oczy, oprocz roznorodnosci ciuchow w dobrym gatunku.

BUTY.

Mnostwo pieknych ,dobrze wykonanych skorzanych butow.

Swietne mokasyny, ktore uwielbiam, 

Mieciutkie, wygodne.

O szpilkach we wszystkich kolorach teczy nie wspomne.

Pieknie ustawiony obcas, ladna skora.

Komunijny szal ogarnal ludzi, bo bylo mnostwo kupujacych ,a w sklepie z dodatkami istny najazd Hunow.

Czekajac na taksowke, mialam smutny widok: pogotowie, ktos lezacy na ziemi, krew, jacys mezczyzni trzymali rannego ,chyba mial drgawki.

Dlugo to trwalo,zanim wsadzili go do karetki, auto stalo jeszcze troche,pewnie go ratowali w srodku.

Tak mi sie ciezko na sercu zrobilo, przykry widok, mam nadzieje,ze ten czlowiek zostal uratowany, moze to byl ta atak  epilepsji?

Takie widoki wytracaja z rownowagi.

Nic to, trzeba sie brac za  odswiezenie garderoby, umyc grzeszne ;))) cialo i na 10.00 hajda trojka.

Dobrego dnia i usmiechu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Po spędzonym towarzysko-rodzinnym dniu padłam jak kawka , żeby skoro świt wybudzić skowronkiem ....o kurde ...normalna pierzasta ptaszyna jestem . Musi w piórka obrosłam :szydera:Rodzinnych spotkań ciąg dalszy , do jutra popołudnia mam gościa w postaci siostry mojej i jest fajnie ....dopóki nie mam  ochoty jej przypie...lić , dopóty szczęście trwa . Mam nadzieję , że tak będzie nadal ...do jutra popołudnia :szydera: Teraz czas gościówie kawę zapodać , bo niestety na co dzień nygusowata ...już wstała . Zatem ...

Miłego , fajnego dnia :cmok:

@Baśka powtarzająca się ha ha!

Mam to samo.

W zasadzie siostra jest moja najlepsza przyjaciolka, 

ale _ do czasu.

Tez mam nieraz ochote jej pr@##%* ic .

Na razie jestem obrazona i nie szybko mi przejdzie.

Ehhhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Darekr napisał:

Rozumiem, że lakierów do paznokci może być 9999 kolorów , ale farby do ścian powinno być 10.

ale sprzedawca miał rację, że jak przychodzi facet z kobietą to zawsze kobieta wybiera kolor,

a ja wyszedłem przed szereg i wybrałem bez Marty

I tym sposobem, jak Marta wróci... Twoje oblicze może wyglądać jak niedojrzała węgierka, a później przejdzie w dojrzewającą renklodę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

@Darekr ale muszę powiedziec ,że farby są tutaj w De super,chodzi mi o białą i o koncentraty kolorów, biała jest tak aksamitna i tak pięknie kryjąca, konsystencja jest jak krem, ja dodawalam koncentraty do białej, polecialo wszystko co kupiłam, a nawet i więcej, bo okazało się  ,że w domu stoją całe butelki kolorów:szydera: to są tylko sciany,zawsze można maznąc na inny odcień,

@Blondiim czesciejcie czytam,tym nabieram przekonania,ze wybralas zly zawod.

Toz ty murarz-tynkarz akrobata!

I jeszcze konserwator zabytkow:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń doooobry :oklaski: Tak się cieszę na wyrost :haha: Powód znalazłam, bo już wichura tak drzew nie przygina do ziemi jak wczoraj :szydera: Ale i tak fajnie było :haha:W knajpce nie wiało, a autko dało radę przebijać się przez dujący wiatr wśród kanałów i trzcin Mierzei Wiślanej :haha: Objedzona jak bąk, wraz z towarzyszką podróży, stanowiłyśmy odpowiednie obciążenie, by nas nie zwiało :haha:A warto było wybrać się na świeżego miętusa z patelni :oklaski: I suróweczki pyszniaste :oklaski: I frytki jakich dawno nie jadłam :oklaski: Ale kulinaria to nic wobec towarzystwa, w jakim mogłam upajać się wspaniałym dniem :hura: Dzisiaj powtórka z rozrywki, ale z małym wyjątkiem...sama przygotuję co nieco...no i we własnym salonie nie będzie wiało :haha:Teraz szukam dalszych pozytywów, czyli... 513544995_dziedobrypitek.gif.f234aa513f480b9ccdc7eea933d7df3c.gif, bo jutro sobota i wyjazd autostradą A1...kierunek Łódź :oklaski: Życzę wszystkim miłego, ciepłego, wspaniałego piątku na miarę potrzeb, życzeń i oczekiwań każdego z was :oklaski:

a zamowienie moge zlozyC???

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, alina0610 napisał:

Witam!Szybko mijajacego,ciepñego i slonecznego piatku!

@lucyna.beata zazdroszcze widoku mrza!Chociaz w Gdyni mam troche rodziny , to nad Baltykiem nie bylam 20 lat.W tym roku musze sie wybrac!Pozdrawiam!

zmienilo sie duzo ....starego juz brak a nowe sie buduje

jezeli sie wybierzesz odezwij sie.....moze terminy sie zgraja??

tego widoku na zleceniach zawsze brakuje....czuje wtedy kalustrofobiczne ograniczenie przestrzeni....smialo moge nazwac to co mi towarzyszy kiedy stoje na plazy wolnoscia...niczym nieograniczony horyzont...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć:

Drugi dzień budzę się z zakwasami xd tak dałam sobie w kość nadrabiając 4 m-ce nudy na zleceniu. Włoski zrobione, oko i pazurki też.. wszystko trwało razem trzy godziny a ja poczułam się wreszcie dobrze ... Dzisiaj grill, a pogoda coraz gorsza, ale u mojego brata można urzędować na zewnątrz i wewnątrz.., pewnie będzie fajnie i kupa ludzi jak zawsze.  Jeszcze nie dotarłam na adres docelowy :szydera:, na razie próbuję tu (u mamy) rozpakować walizki i nie mam gdzie... Obiecałam urwać sobie łeb i to tuż przy doopie jak jeszcze sobie coś kupię zanim nie zinwentaryzuje tego co mam i choć trochę w tym wszystkim pochodzę :haha:powyższe nie dotyczy butów, których zawsze przecież za mało :haha:Polowanie na buty odbędzie się w przyszłym tygodniu xd

Syn pojechał w Bieszczady z plecakiem i łazi z kolegami po górach nocując pod gołym niebem... Straszyłam wszystkim : pająkami, kleszczami, wilkami i niedźwiedziami, ale nie trafiłam na odpowiedni argument. Nawet załamanie pogody ich nie zatrzymało... Cholera z tymi sportami ekstremalnym.., jakby nie można było normalnie :( Przez to mam problemy z zasypianiem i czekam na koniec weekendu jak na zbawienie :(

Wszystkim, gdziekolwiek jesteście, jak za2sze miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...