Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Michasia 1959 napisał:

Witam. spokojnego dnia życzę.Kawusia wypita Pdp czeka grzecznie w łózeczku na sniadanko,a ja dzisiaj wskoczę na wyprzedaże .Dieta zakończona trzeba numeracje zmienic o 2 nizej.:oklaski:

dawaj przepis na te DWA NUMERY mniej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Witajcie poniedziałkowo!!!

A... teraz to i Ty wiesz, że" homo humanizm lupus est". 

Tak, tak... życie to nie bajka i zapas soli trzeba w torbie mieć. A....   poczestuj Ty te złe języki solą , zaraz lepiej zaczną gadać:d. Potem czekoladę użyj, to chwalić będą pod niebiosa:haha:

Ja myślałam, że tego ,no tego ,że ....no tego mojego słowotoku nikt nie zauważy .:szydera: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

dawaj przepis na te DWA NUMERY mniej

Dwa tygodnie : 84 jajka gotowane . 10 grejfrutów, 5 sałat , 2 brokuły, 3 kalafiory, 2 piersi z kurczaka, pomidory, kapusta, i wszelkie inne warzywa,i owoce oprócz pestkowych.a teraz delikatne wychodzenie.luknij dieta norweska:hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Obudziłam się po 5ej,to jeszcze na dworku zimno było jak cholera a teraz juz upalnie się robi.Dzis dzień kąpielowy,idę za asystę porobić,żeby nie było że się tu od świtu do nocy tylko obijam:):)

Spokojności:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Dwa tygodnie : 84 jajka gotowane . 10 grejfrutów, 5 sałat , 2 brokuły, 3 kalafiory, 2 piersi z kurczaka, pomidory, kapusta, i wszelkie inne warzywa,i owoce oprócz pestkowych.a teraz delikatne wychodzenie.luknij dieta norweska:hura:

Ale z  czego Ty się Michasiu odchudzałąś jak Ty chuda jak traść?????I jeszcze grejfury,o matulu,błeeeeee:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michasia 1959 napisał:

Dwa tygodnie : 84 jajka gotowane . 10 grejfrutów, 5 sałat , 2 brokuły, 3 kalafiory, 2 piersi z kurczaka, pomidory, kapusta, i wszelkie inne warzywa,i owoce oprócz pestkowych.a teraz delikatne wychodzenie.luknij dieta norweska:hura:

Ale to nadal dieta...wolę swój sposób...:haha: Zmiana nawyków żywieniowych, ograniczenie kalorii i wystarczy rozmiar 38....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami, dziś trochę wcześniej, bo dziadek na badanie krwi o 8 jedzie.

Kawa w ekspresie już gotowa, zaraz sobie zapodam, na razie zapachem się napawam.

Byle do przodu.

 

@lucyna.beata-- mam nadzieję, ze Twoje różowe okulary już przeczyszczone, na swoim miejscu.

Przychodzi czasem taki spadek formy, obojętnie gdzie jesteśmy, a tu ( w zamknięciu) odczuwamy to bardziej.

Mi też w tej pracy najbardziej doskwiera brak swobody, to że jestem na czyjeś zawołanie. Że nie mogę robić czegoś na co mam ochotę wtedy kiedy chcę, tylko w wyszarpanej wolnej chwili.

I nie mówię o wielkich rzeczach, ale i drobiazgach.

Ostatnio paznokci nie mogłam domalować na spokojnie, bo w trakcie było "Barbara, toilette!".

Czy wyjść na spacer, kiedy jest pogoda i mam ochotę, a nie w czasie "wskazanym" od-do.

 

Ech....

Nowy tydzień- oby lepszy 

 

image.png.734c20e30d1cc64aa73f83345302f9ee.png

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Ale z  czego Ty się Michasiu odchudzałąś jak Ty chuda jak traść?????I jeszcze grejfury,o matulu,błeeeeee:(

z 70 na 63.5 kg.byłam na tej diecie 10 lat temu i jojo nie było .Miałam tu okazje sprawdzic sie czy wytrzymam bo objadków nie gotuje dla Pdp to pooksperymentowałam dietą

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł ludziska...!

Witam się z Wami po dobrej stronie mocy....dojechalam cala i zdrowa razem z wiatrakiem i lampionami....córka powiedziała, że mnie ubezwłasnowolni jak takie badziewie będę kupować....:hura:

W Polsce zimno i wiatr gwizda, małe dzieci w czapkach i kurtkach ale od środy ma być upał....:d

Miłego dnia :d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Afryka napisał:

Ja !? Gadane!? ...to " złe języki", " pomówienia" ,to nie "ludzie,to wilki" :szydera: :szydera::hura:

Ty wiesz, że ja lubię Twoje gadane :cmok:i "słucham" zawsze z wielką przyjemnością. Ja nie czytałam Pana Tadeusza w wieku 10 lat (dużo później i bez wypieków na twarzy :$), ale dziś w swoich dociekaniach wylądowałam na plaży Świtezi :haha:Oj kręte są ścieżki dedukcji :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ty wiesz, że ja lubię Twoje gadane :cmok:i "słucham" zawsze z wielką przyjemnością. Ja nie czytałam Pana Tadeusza w wieku 10 lat (dużo później i bez wypieków na twarzy :$), ale dziś w swoich dociekaniach wylądowałam na plaży Świtezi :haha:Oj kręte są ścieżki dedukcji :haha:

:cmok:...lecę " edukować" Pdp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

W nocy coś spać nie mogłam, odeśpię w dzień na sofce. Ale najpierw pewnie zaliczymy cmentarz. :haha:Gotować dzisiaj prawie nie muszę bo tylko ziemniaczki, sałata i kotleciki i znów 3 godzinki pauzy na dospanie. :szydera: Pewnie dlatego od dwóch miesięcy nie udaje mi się pójść spać przed północą.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na pauzie nie wychodzę , nie planuję wychodzić ,

Masz wyjść Barbarko, popatrz trochę na innych ludzi, nie tylko na domowników.

Spacer dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie :love:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Kasieńka przygotowała śniadanie. Pięknie wszystko przystroiła kwiatami hortensji. A że na śniadanie były drożdże, sos holenderski, surowe mięso, gruszka i agrest i 6 słoików dżemu a masło zostało posłodzone to szczegół. Ale że zjadła bułeczkę z tym masełkiem i sałatką śledziową to już jest Mistrzostwo Świata. :haha:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Dzisiaj Kasieńka przygotowała śniadanie. Pięknie wszystko przystroiła kwiatami hortensji. A że na śniadanie były drożdże, sos holenderski, surowe mięso, gruszka i agrest i 6 słoików dżemu a masło zostało posłodzone to szczegół. Ale że zjadła bułeczkę z tym masełkiem i sałatką śledziową to już jest Mistrzostwo Świata. :haha:

tak bez mięska i owoców w sosie holenderskim ? :szydera: Ok . Jest poniedziałek więc zostało jej wybaczone :haha:może być tylko bułeczka 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...