Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ile mam ci mówić , że na laktozę uczulona jestem ...a jak mi franca na nerwy działa to nawet nie wspomnę . Co mi z tym seksem wyjeżdżasz ? Trafiło ci się jak ślepej kurze ziarno to się ciesz , chwal itp. , ale wiesz jaki to grzech , żeby innym przypominać , że istnieje jeszcze coś o czym dawno zapomnieli ?!...To tak , jakbyś głodnemu , który od iluś dni nie miał nic w ustach / oprócz zębów / powiedziała " aleee...sie przeżarłam dzisiaj ....jakie pyszności jadłam ! " ....Nieładnie Janeczka ...i to przy Wielkiej Sobocie . Wstydź się...a feeee :szydera:

Słusznie prawisz :haha: A jeszcze z lekcji historii pamiętam, że ludzie po obozach na seks, tfu...na jedzenie się rzucali i od tego umierali :tak2: To seksowanie, tfu...obżeranie jest przereklamowane :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A jeszcze z lekcji historii pamiętam, że ludzie po obozach na seks, tfu...na jedzenie się rzucali i od tego umierali :tak2: 

Rozumiem,że to taki przedświąteczny dowcip?Mało śmieszny jak dla mnie:(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 @violka  dziękuję Wam za świetne podpowiedzi! Ja mu na odjezdnym powiem, że jest tylko żałosny człowieczkiem. Jeszcze nie wiem jak to będzie w miejscowym narzeczu:haha:

       Zaczęłam od podziękowań a teraz powitanie-czołem! 

                                                                                                         Słońca w serduchach:cmok:

Koleżankom i kolegom, którzy są wśród najbliższych-życzę miłości przy świątecznym stole. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i Wesołych Świąt dla Wszystkich!

Produkuje się jeszcze w kuchni, szykuje wszystko, żeby przez święta się wylegiwać.

Jajeczka już poświęcone ale nie wydrapane. Kupiłam gotowe naklejki:haha:

A teraz wracam do kręcenia marchewek tzn. do temperowania, może zajączek się skusi

I cusik przyniesie?

20190420_113540.thumb.jpg.1211a4ab3aa05e4149ea7fb7ba62a468.jpg

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Nugatka napisał:

Dzień dobry,

jajka poświęcone, pogoda piękna, goscie zameldowani na jutro i pojutrze..jedzenia, picia i słodkości full, tak wiec mozna swietowac :) pogodnych świąt dla Wszystkich :327_sunny:

 

Mam cichą nadzieję , że obeszło się bez podejrzliwych spojrzeń ...i nikt pod nosem nie śpiewał " zginęła kiszka , kiszka Franciszka ...Zginęła kiszka , czy ktoś widział ją ? " . Jeśli nie to znaczy , że posłuchałaś mojej rady i dobrze przed wyjściem do kościółka jeść podałaś ....głodomorowi nie do przekarmienia :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mam cichą nadzieję , że obeszło się bez podejrzliwych spojrzeń ...i nikt pod nosem nie śpiewał " zginęła kiszka , kiszka Franciszka ...Zginęła kiszka , czy ktoś widział ją ? " . Jeśli nie to znaczy , że posłuchałaś mojej rady i dobrze przed wyjściem do kościółka jeść podałaś ....głodomorowi nie do przekarmienia :szydera:

Na każdym koszyczku wisiała kartka: przeterminowane :haha:wszyscy ocaleni :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nugatka napisał:

Na każdym koszyczku wisiała kartka: przeterminowane :haha:wszyscy ocaleni :szydera:

Mądrzy ludzie . Nie popełnili błędu z zeszłego roku . Co im było po tym , że gadzina śpiewała " nic się nie stało ...Polacy nic się nie stało " jak kiełbasek w koszyczkach było brak . Narobił się niejeden a ani nie pojadł ani nie polizał :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katieńka umęczona besuchami podsypia . Kolację podam jej później , niech sobie trochę odpocznie . Na jutro zapowiada się , że ...nikt się nie zapowiedział . Jutrzejsze odwiedziny siostry Katieńki odbyły się dzisiaj i chyba , że wypadnie jakaś niespodzianka . Córka przyniosła trochę ciasta i zrezygnowałam z pieczenia , bo dla kogo niby . Nie będzie wizyt ..nie ma wypieków ...chyba , że na twarzy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Dziadeczek zażyczył sobie o 18-tej do koja :haha: No to, ja dobra opiekunka, spełniłam jego życzenie :szydera: Zostawiłam kartkę, że jutro niedziela i przyjdę później, dołożyłam gazetę i list, położyłam talerzyk z kolacją i poszłam sobie :haha: I tym sposobem mam wolny wieczór :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 dzisiaj wyjątkowo późno jestem po szychcie . Katia była tak padnięta , że syropów na noc by mi nie szluknęła , gdybym o normalnej ( 18-18.30 ) porze jej podała . Nie przeszkadza mi pora o której układam ją na noc , bo to cichutka rybeńka , nie muszę być z nią cały czas . No jasne , że włażę do jej pokoju , przeszkadzam jej trochę , zagadam , żeby łyknęła coś do picia i tyle roboty przy niej . W dniach świątecznych żadne Caritas , czy Palliativ nie przybędą . Tych drugich mam wzywać tylko w razie jakichś problemów . Mam nadzieję , że nie będzie takiej potrzeby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na wieczór.

 

Intensywny, ale fajny dzień dzisiaj miałam.

Rano zakupy, spożywcze. Do końca nie byłam pewna, czy ktoś po mnie przyjedzie, bo zmienniczka wolała sama rowerem jeździć do sklepu.Już miałam dzwonić do syna pdp, ale akurat przyjechał.

Nawet takiego szaleństwa w sklepie nie było, jak u nas, w Pl.

Potem szybki obiad, żeby zdążyć na autobus i miłe popołudnie z polską koleżanką (dzięki @salazar za namiary :)  ).

Po powrocie do domu wzięłam się za malowanie jajek. Kilka tylko machnęłam, ot żeby były.

Zrobiłam też kilka jaj faszerowanych pieczarkami- nowość tutaj :haha:

Ciasta nie piekę żadnego, żadnych odwiedzin nie przewidziano. Dla nas są lody, nawet "jajcoka" kupiłam :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Uff!

Piatek,wiec pdp oglada do poznej nocy rozne tam talkshowy.

Przebralam,lozko przygotowane, jakos tam sie wkaraska na nie,

Uwielbiam piatki!!!

Zastepstwo poinstruowalam (polska jezyk, trudna jezyk)

Nie masowac NIC!

Nie wcierac kremu miedzy pluchami u stop!(toczy sie o to wojna )

Zadnego koszenia trawy!

Zadnego pieczenia ciasta,

I koniecznie o 21.50 stawac w drzwiach jak wyrzut sumienia, i pytac ,,spanie,, czy siedzi pani dluzej?

 

Grac w Rumi bedzie, bo dobrze gra,

ja sie wzdragam od 2 lat

Nie umiem grac i teraz nawet nie chce sie nauczyc, bo babka pare razy na mnie przy grze wrzasnela,

A krzyku to nie lubie, bardzo.

Babka wciaz siedzi na tarasie i sie smazy.

Jest juz strzaskana na ciemny mahon ,jak babciny kredens(jak @Blondi urynal:szydera:

Ma potwornie spuchniete nogi, kaze sciagac ponczochy uciskowe, wyglada to masakrycznie .

Ale to juz nie moja brosia ,nie dyskutuje, bo ona wie lepiej,

Czasem nazywam ja po cichu kontrabas.

Bo cokolwiek nie powiem, to ona KONTRA.

Tak wiec nie bede sie kopac z koniem,

I idac za slowami corki ,,najwyzej umrze wczesniej,,

Jutro ide na zakupy i troche ogarne chalupe.

Sa dwie sprzataczki, i nie ma teraz zadnej, a tydzien temu zadna tez nic nie zrobila,

Co tam, poprawie korone i machne odkurzaczem.

firanki nie uprane, okna nie umyte,

Dwie lanie byly i robota stoi.

Dobranoc.

Świetne określenie - KONTRABAS :d. Bardzo mi się podoba, zatem pozwól, że sobie je zapożyczę na vorname dla mojej damy-NEIN!!! the horror no GIF by Aardman Animations

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...