Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
13 minut temu, foczka63 napisał:

O ooooo,nigdy w zyciu ani jednego słóweczka już o ankietach nie napiszę!!!W żadnym topiku,boję się:szok:

@foczka63, pisz, to nie jest rozwiązanie, jeżeli nie będziecie pisali to to nie będzie Wasze forum. Piszcie jednak we właściwych miejscach, bo my tu nawet już po dzisiejszym nie damy rady posprzątać. Nie poszło o ankiety, ale cenzurę i czytanie PW. To dla jasności. Do miłego.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaaa....a  Koziorożce, Byki i Barany bodą...:haha: Ryby pływają, Bliźniaki się rozdwajają, Lwy ryczą, Wodniki się kąpią, Panny się krygują, Strzelce strzelają, a Raki się cofają...:szydera:

Bliźniaki się nie rozdwajają:przekleństwa: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ehee...łuna napalona na Janka ...Janek nie może już ....Sorrki ...pomyłeczka to było jakoś tak inaczej ...chyba ...Una Paloma Blanca ....czy na podób ?

ale to nie Grechuta....Dobranoc....Byczek ..powrocił z meczu i będiemy gole omawiać kto i komu....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Ja prasuję jak przychodzi potrzeba

Hmmm, też tak miałam do czasu kiedy niespodziewanie znalazłam się w szpitalu. Pdp wszystko prasuję, a moje to było w,,razie potrzeby ".

I taka potrzeba zaszła kiedy moja szefin zapytała co ma mi przywieź do szpitala i gdzie co leży :szok:. W szafie pierdolnik bo nie moglam znalezc bluzki przed wyjazdem na urlop, a wrociłam już chora i po 5 dniach wylądowałam w szpitalu. 

Poprosiłam ją o kupno 2 piżam, na szczescie majtki, staniki byly na suszarce bo dzien wczesniej pranie robilam.Od tej pory wszystko poprasowane,poukładane że nawet w nocy jakby ktoś spytał to wiem gdzie leży :szydera:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ehee...łuna napalona na Janka ...Janek nie może już ....Sorrki ...pomyłeczka to było jakoś tak inaczej ...chyba ...Una Paloma Blanca ....czy na podób ?

Byłam już kiedyś w Ciechocinku to nie była kolonia, to był służbowy wyjazd integracyjny  i wtedy to były całkiem inne klimaty takie Disco w Polu z Golcem i Michałem:

https://www.youtube.com/watch?v=0EcOyWc5Hkk

https://www.youtube.com/watch?v=6XzGmdXbZmU&list=RD6XzGmdXbZmU

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Moderatora, może Pani usunąć moje konto, jestem tu krótko, ale nie zaznałam tu wsparcia, ani bratniej duszy. Jedyny wyjątek to podziękowanie dla  @Karolina za ciepłe słowa, kiedy w maju pisałam o trudnej Stelli i była to jedyna osoba, która okazała współczucie i wsparła mnie dobrym słowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Odsypiałam dzisiaj zmianę "klimatu" i wczorajszego grilla...:haha: A wy tu klepiecie.....oj klepiecie... a ja muszę nadganiać...:szydera:

Doszłam. .....ale tylko do 274 strony. ....

Byłam dzisiaj mocno zajęta towarzysko , a Wy jak to napisała @Mirelka1965klepiecie bez umiaru. Może jutro nadrobię, chociaż nie obiecuję bo wizyty ciąg dalszy. 

Dobranoc wszystkim :love:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Agee napisał:

Do Moderatora, może Pani usunąć moje konto, jestem tu krótko, ale nie zaznałam tu wsparcia, ani bratniej duszy. Jedyny wyjątek to podziękowanie dla  @Karolina za ciepłe słowa, kiedy w maju pisałam o trudnej Stelli i była to jedyna osoba, która okazała współczucie i wsparła mnie dobrym słowem.

A gdzie jest ten temat? Nie mogę go znaleść. Dziwne, że usuwasz konto po usunięciu przez administrację nazwy agencji, którą polecałaś. Widzę ten temat w twoim profilu i całą rozmowę. Wypełniłaś ankietę opinię?  

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Filozofka napisał:

A gdzie jest ten temat? Nie mogę go znaleść. Dziwne, że usuwasz konto po usunięciu przez administrację nazwy agencji, którą polecałaś. Widzę ten temat w twoim profilu i całą rozmowę. Wypełniłaś ankietę opinię?  

Nie wypełniła ....pewnie .....ale chciała ..Noo...ni ma wsparcia dla polecanej firmy ?....Ni ma ankiety ....wypełnionej i szluss :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Wstałam jakaś połamana , pokręcona , niby ogólnie CDD , ale jak se pomyślę , że równo za 2 tygodnie o tej porze ....albo będę już w swoim domku ...magicznym ....albo dojeżdżać będę ...Miód na ma serce ....prawdziwy ...prosto z ula od pracowitych pszczółek . Nie z Biedronki ....

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...