Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Wszystkim:d Dziś ostatni dzień goszczę u krolowej Elizabeth:donos: Wieczorem mój osobisty Ryanair :haha:zabierze mnie do Polski.I znów się cieszę. Chyba jestem patriotą bo mnie tylko Polska odpowiada.Mam dość U.K i Deutschlandii.Muuuuusze w Polsce pobyć:d.Miłego dnia:cześć:

PS.    nie wiem ile jest stopni na zewnątrz bo jeszcze w łóżku lulam.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry Wszystkim:d Dziś ostatni dzień goszczę u krolowej Elizabeth:donos: Wieczorem mój osobisty Ryanair :haha:zabierze mnie do Polski.I znów się cieszę. Chyba jestem patriotą bo mnie tylko Polska odpowiada.Mam dość U.K i Deutschlandii.Muuuuusze w Polsce pobyć:d.Miłego dnia:cześć:

PS.    nie wiem ile jest stopni na zewnątrz bo jeszcze w łóżku lulam.

Lulać możesz , ale , czy nie jest ci wstyd , że zamiast najpierw wstać , umyć się i dopiero po tym palce na klawiaturę ? Oj...Bożeńciu ...wracaj do Polski , bo u tych fajfokloków  na psy schodzisz ...o higienie zapominasz . My tutaj już wszystkie czyściutkie , pachniejące i gotowe do roboty ....cokolwiek ta robota znaczy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lulać możesz , ale , czy nie jest ci wstyd , że zamiast najpierw wstać , umyć się i dopiero po tym palce na klawiaturę ? Oj...Bożeńciu ...wracaj do Polski , bo u tych fajfokloków  na psy schodzisz ...o higienie zapominasz . My tutaj już wszystkie czyściutkie , pachniejące i gotowe do roboty ....cokolwiek ta robota znaczy :szydera:

Absolutnie pomyłeczka... Ja jeszcze w szlafroczku i tylko śniadanie dla pdp stoi na stole w gotowości :szydera: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Absolutnie pomyłeczka... Ja jeszcze w szlafroczku i tylko śniadanie dla pdp stoi na stole w gotowości :szydera: 

Cicho byćććć...ja już ubrana  niby , bo we wczorajsze przyodziewki , duszować się będę dopiero po umyciu , podania leków i nakarmieniu Katieńki . Nie zaszkodzi @1bozkatrochę z rana opitolić , żeby za dobrze nie miała . Tylko jej nie mów  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

Wczoraj zajumali mi moje okno na świat, a już po południu dawał się we znaki "zespół odstawienia".Czyli nałóg jak nic ze mnie.

Na szczęście dzisiaj już net funkcjonuje.

Bez niego jak bez ręki .

Zatem witam się z Wami i życzę spokojnego dnia.:kawa2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Opiekun 6 napisał:

Już jest lepiej Ines. Pozdrawiam z Hesji tu na forum mogę tworzyć bez zaczepki kogoś nie miłego 

Z mojej strony masz jak w banku , że już nie będę zaczepiać . Może troszeczkę , ale tylko wtedy , kiedy za bardzo marudzić i płakać będziesz . Wiem , że mnie nienawidzisz ... przeszkadza mi to ździebko  , bo ja ciebie lubię , tylko czasem wyrywna bywam . Postaram się być bardziej opanowana .

P.S ...Jakbyś już tego poemata pierdyknął to , czy mogę liczyć na jakąś dedykację ? ...Biega mi o to , żeby wszystkie @ zazdraszczały :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lulać możesz , ale , czy nie jest ci wstyd , że zamiast najpierw wstać , umyć się i dopiero po tym palce na klawiaturę ? Oj...Bożeńciu ...wracaj do Polski , bo u tych fajfokloków  na psy schodzisz ...o higienie zapominasz . My tutaj już wszystkie czyściutkie , pachniejące i gotowe do roboty ....cokolwiek ta robota znaczy :szydera:

W łóżeczku pachnąca i czysciutka  jestem..A Ty Basienko bredzisz coś od rana:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcies Robaczki!

Jak to jest,.że opiekunka w pracy odpoczywa,.A na urlopie w domu zapiernicza? Ciężkie dni nastały,  bo hydrauliki wchodzą,  chalupa przewróciła się do góry nogami...

Ja kcem do Demenclandii!!

 

Buziole dla Wsiech!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lulać możesz , ale , czy nie jest ci wstyd , że zamiast najpierw wstać , umyć się i dopiero po tym palce na klawiaturę ? Oj...Bożeńciu ...wracaj do Polski , bo u tych fajfokloków  na psy schodzisz ...o higienie zapominasz . My tutaj już wszystkie czyściutkie , pachniejące i gotowe do roboty ....cokolwiek ta robota znaczy :szydera:

Nie wszystkie! Ja jeszcze rozczochrana i nieumyta, bo larmu nie mogę robić póki pani doktor się nie obudzi. O higienie pomyślę już gdy PDP ogarnę. Miłego dnia !!!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ewamarchewa napisał:

Nie wszystkie! Ja jeszcze rozczochrana i nieumyta, bo larmu nie mogę robić póki pani doktor się nie obudzi. O higienie pomyślę już gdy PDP ogarnę. Miłego dnia !!!

Ady cichaj ...ja też . Najpierw PDP-na i kiedy wszystko już zrobione , wtedy idę na do siebie na górę i mogę pławić się w wannie lub stać pod prysznicem tak długo , jak mi tylko pasuje . U poprzedniego PDP-go tylko świtem albo wieczorem , kiedy córka przejmowała szychtę . Wtedy miałam pewność , że w "niani " nie rozlegnie się znienawidzone przeze mnie " Barrbarraaaaa ! " . Tutaj jest zupełnie inaczej , spokój , cichutka podopieczna i dlatego robię wszystko powolutku . Najpierw PDP-na ...później ja :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

855463901_dziedobryzimno.jpg.bb93e09529631f5382727057b58b0ea0.jpg czyli...aby do wtorku, bo zapowiadają letnie temperatury :szydera: Niemniej jednak, dobry humor możemy pozostawić na dłużej :szydera: Skoro się przywitałam, to teraz mogę zaległości poczytać, a przy tym posiorbać napój ulubiony :haha:Zatem, niech ten ostatni zimny dzień upływa wam miło i sympatycznie, czego gorąco życzę wam i sobie :oklaski:

musi byc cieplo..moje zimowe ciuchy juz w kraju sa ja jutro spadam kierunek kassel i co mam na grzbiet naciagnac????

czaruj wez zlota kule i powiedz ze jutro bedzie cieplo 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra...witam jestem zyje i mam sie ...a tu klamac nie bede...ujowo....jutro odjazd juz JUTRO..pogodanieoptymistyczna powoduje dodatkowe uposledzenie dobrego samopoczucia wiec ogolnie jest do bani

ale nie zwazajcie na mojsosnowy dzien..tak tez bywa...minie tak jak sie pojawil...musi

milego dnia zycze 

i oby to slonce w koncu wyszlo z domu i do pracy sie zabralo bo teraz to juz przesadza....zapominialo ze to juz polowa kwietnia????

koto idzie?83C.jpg.1a22646a2b46649d5f5e302ed61e7848.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet 

Na kolejowym nasypie 

kwiatów dywan usypie

Ptaków śpiew usłyszę 

Ciebie w tańcu ukołyszę 

Za ręce się zlapmy 

Miłości nie przegapmy

To w nas się rodzi

Innych nie obchodzi

Pójdziemy tym torami

semafor życia nad nami

Niech troski nam zginą 

Jak w tunelu pendolino 

Bo miłość i gwiazdy 

To nasz rozkład jazdy 

Czekam wciąż na peronie 

Dając ci pelargonie

Trasa stoi otworem 

Bądź mym konduktorem

Skasuj mnie nie jeden raz 

Bo odjazdu już czas.

 

 

Z poematu " Miłość w wagonie WARSu"

A.

Spokojnego dnia z kulturą za pan brat. 

Edytowane przez Opiekun 6
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...