Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry  :d

Śnieg....drobniutki snieżek prószy.....:d w chałupie zimno....trzeba centralne włączyć lub w kominku napalić....:d

Jak było ciepło to okna pomyliśmy....na szczęście :szydera: teraz tylko pajęczyny omieść i wystarczy tych porządków :haha:

Milej soboty kochani  :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieprawdopodobne, ta pora dnia i ja fixundfertig. Wam niech będzie miły ten dzień ale ja muszę go tylko dociągnąć:haha:

Wstałam z fizjologia:oops:zeszlam do kuchni sprawdzić jak tam szarlotka wczoraj popełniona, spróbowałam przed gośćmi i dobrze bo :ostrzegam:słodko-słona>:( Cukier z pojemnika sprawdziłam organoleptycznie dopiero dziś, znaczy po czasie. Na pewno nie ja wsypałam sól do cukru!!!

Nie podam takiego, muszę iść do cukierni i za własny grosz coś kupić a to będę męczyć do końca projektu sama zamrazajac poporcjowane bo nie wyrzucę, toc to prawie Gesslerki słodko-słone co to na Starym Mieście exclusiv taki:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Piękne słońce i poszloby się z miłą Panią na spacer i kawę w tym blasku. A może o co więcej 

Cudzego dnia życzę...I kwiaty daje. 

:bukiet::bukiet::bukiet::bukiet::bukiet::bukiet::bukiet::bukiet::bukiet::bukiet: Masz tu kwiatów, żebyś miał co rozdawać, a nie tylko same słowa :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Krista napisał:

To nieprawdopodobne, ta pora dnia i ja fixundfertig. Wam niech będzie miły ten dzień ale ja muszę go tylko dociągnąć:haha:

Wstałam z fizjologia:oops:zeszlam do kuchni sprawdzić jak tam szarlotka wczoraj popełniona, spróbowałam przed gośćmi i dobrze bo :ostrzegam:słodko-słona>:( Cukier z pojemnika sprawdziłam organoleptycznie dopiero dziś, znaczy po czasie. Na pewno nie ja wsypałam sól do cukru!!!

Nie podam takiego, muszę iść do cukierni i za własny grosz coś kupić a to będę męczyć do końca projektu sama zamrazajac poporcjowane bo nie wyrzucę, toc to prawie Gesslerki słodko-słone co to na Starym Mieście exclusiv taki:szydera:

ups... jak PDP chodząca, to może namieszać...:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ewamarchewa napisał:

ups... jak PDP chodząca, to może namieszać...:grzmotnąć:

@ewamarchewa No chodząca, tyle, że "god sag danke", nie udziela się w kuchni, jeśli już to pyta w czym pomóc. Skoro ja nie namieszalam to albo ona podczas mojej hihihihi drzemki albo spadek po błędzie zmienniczki. Ilość opcji zawezona do dwóch :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :d

Śnieg....drobniutki snieżek prószy.....:d w chałupie zimno....trzeba centralne włączyć lub w kominku napalić....:d

Jak było ciepło to okna pomyliśmy....na szczęście :szydera: teraz tylko pajęczyny omieść i wystarczy tych porządków :haha:

Milej soboty kochani  :cmok:

Pani miła to problem z pajęczynami ma od dawna.A ja nie spajderman czy coś juz lata nie te 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Pani miła to problem z pajęczynami ma od dawna.A ja nie spajderman czy coś juz lata nie te 

Oooo.....pan @Opiekun 6 zorientowany historycznie  :szydera: ta " łatka " została mi przypięta w czasach świetności pewnego forum....i ciągnie się za mną  :szydera: oj dolo....moja dolo  :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Świnia wylądowała. :oklaski:

I tym optymistycznym akcentem zaczynam kolejny dzień. 

Ale Air Force One to raczej nie był, bardziej kukuruźnik z klasą ekonomiczną. :haha::cmok:, ale najważniejsze, że oreł wylądował... znaczy się Pani Świnia, jak dla nas łachmytów. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was witam z krainy słońca:cmok::oklaski: zimno ale słonecznie,idzie wytrzymać :papieros: na zewnątrz,,:szydera:  Widzę jakiegoś nowego goscia na forum,, @Opiekun 6 witaj opiekunie 6 , a się tak zapytam ,,Czy Ciebie już nie było tutaj pod innym nickiem? Czy Ty czasami nie kawaler?  oj troszkę dedektywa:szok: ,ale nischt zu tragisch, fajnie że jesteś:tak2: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...