Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Zimnica jak nie wiem co , zmarzłam paląc papierosa na balkonie ....kurtkę mam na dole i nie chce mi się po nią schodzić . Chyba czas szykować się w bety , żeby na pokuszenie jarania nie brało .

Dobranoc :cmok:

Nic nie mów, tak samo marznę na fajce, bo w samym sweterku,,zima wróciła,,:grzmotnąć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uchylę kapelutka...o nie...bo go nie mam :haha: Ale ukłonię się nisko i przywitam ciepło 1457198557_dziedobrypitekmysz.jpg.e8778b416dadcdfa5c869a0e47d9545a.jpg i dla mnie również się zapowiada :oklaski: Dzisiaj kończę to zlecenie i zaczynam kolejne...króciutkie...króciuteńkie :oklaski: I nie interesi mnie aura na zewnątrz...ważne, że hoboczek w dłoniach dzierżę, fajurka już wypaliłam i mogę zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem :haha:Energii mi nie brak i mogę się podzielić z chętnymi :haha: Zatem...kto żyw, ten niech ustawia się w kolejce...rozdaję...za darmo rozdaję :szydera: A teraz czas odrobić zaległości klepankowe :haha:Miłego dzioneczka życzę kochani :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Jeszcze 3 piątki przede mną i koniec pracy.

Dzisiaj przedszkole, czyli wolnościowy dzień, a pogoda zdaje się chyba o tym zapomniała i zimno się zrobiło.

Słońca i ciepła potrzebuję jak kania dżdżu.

Miłego , spokojnego piątku życzę Wszystkim.:kawa2:

 

image.png.d38268f518d3f20f8f467fe017a5e0e6.png

@geronimo zdrówka Ci życzę.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Powiem krótko ...cudownie jest obudzić się bez wzywań , zrywek . Pomalutku , bez pośpiechu spłukać grzeszne ciało , ubrać się i żółwim krokiem ...z ekwipunkiem pod pachą zejść na doliny . Będę powtarzała to jak mantrę  cały czas - chwilo trwaj i nie pozwól , żebym zgodziła się kiedykolwiek na szarpaninę nocną . Amen 

Miłego , cieplutkiego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy... zimne, z zimnego Dortmundu :haha:

Słoneczko ktoś się nie bał i zaje... wietrzysko zimne duje, dobrze, że kawa gorąca i aromatyczna, wiadomo niemiecka :haha:, kolejny dzień świstaka rozpoczęty. 

Ciepła w serduchach i nadziei na zmianę pogody Maupecki. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Powiem krótko ...cudownie jest obudzić się bez wzywań , zrywek . Pomalutku , bez pośpiechu spłukać grzeszne ciało , ubrać się i żółwim krokiem ...z ekwipunkiem pod pachą zejść na doliny . Będę powtarzała to jak mantrę  cały czas - chwilo trwaj i nie pozwól , żebym zgodziła się kiedykolwiek na szarpaninę nocną . Amen 

Miłego , cieplutkiego dnia :cmok:

Do dobrego, to się człek piorunem przyzwyczaja :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Afryka napisał:

Do dobrego, to się człek piorunem przyzwyczaja :d

Nie tak piorunem , bo jeszcze nie dowierzam . Przyzwyczajona chyba byłam do dostawania w doopę , dlatego tak mi dziwnie . Wczoraj minął tydzień , kiedy przekroczyłam próg tego domu a ja nie mam tego odruchu co zawsze miałam " jeżuuu...dopiero tydzień a gdzie reszta ?! "  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Coś ostatnio zmeczenie mnie dopada czy raczej znużenie O.o Dwa razy w tym tygodniu w Aldiku łaziłam z cudzym wózkiem, wcześniej nigdy mi się to nie zdarzyło. Wczoraj prysłam od tego wózka, ale musiałam wrócić bo zostawiłam w nim  bułeczki dla mojej pdp :haha:Za długie zlecenie i bez logistycznego przygotowania, bo przedłużone w czasie trwania, chyba daje znać o sobie...

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...