Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LACH napisał:

Taka mnie myśl muska: co w tym waszym Wrocku tak pusto? Mnjymce po mienie wróciły? :szydera:

Na rynku w Psztyńcu większy ruch.

Wina pogody :) Zrobiłam prawie identyczne ujęcie.Niestety nie chce wejść.

Spotkanie było tak jak przewidziałam,super.Niestety zakończenie dnia tragiczne :( 

Straciłam ukochanego psiaka :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, LACH napisał:

Basieńko, nie pogniewaj się proszę ale muszę doprecyzować naszej dociekliwej koleżance @salazar , powyższym cytatem( rozumiem, że Raków, to nasi). 

@salazar myślę, że to wystarczy.:zdrówko:

Nie wiem o czym była dyskusja bo nie mam zbyt dużo czasu na forum.

Mąż i Synek zapewniają mi tyle atrakcji sportowych ze na inne brakuje godzin. 

Ale tak RKS RAKÓW jest w moim sercu od dziecka, Tata zawsze zabierał mnie na mecze, i na szczęście doczekał debiutu swojego wnuka, a mojego Synka w barwach ukochanego Klubu.

To są Nasi, na dobre i na złe chwile. Raków zawsze w sercu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tych złych wiadomosci, zadzwonila do mnie dzisiaj koordynatorka z Niemiec. 

Następna jest chętna przejąć moją sztelę :(.

Jak tu ludziom ufać? 

Ku...rwa, podalam jej dlon, kupiłam 10 paczek papierosów bo nie miala kasy, a ona wbija mi nóż w plecy :rozpacz:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

Basieńko, nie pogniewaj się proszę ale muszę doprecyzować naszej dociekliwej koleżance @salazar , powyższym cytatem( rozumiem, że Raków, to nasi). 

@salazar myślę, że to wystarczy.:zdrówko:

Chyba musi, bo kompletnie nie rozumiem (resztą nie pierwszy raz), o czym mówisz :D.

 

Dobranoc :)!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Barbara48 napisał:

A z tych złych wiadomosci, zadzwonila do mnie dzisiaj koordynatorka z Niemiec. 

Następna jest chętna przejąć moją sztelę :(.

Jak tu ludziom ufać? 

Ku...rwa, podalam jej dlon, kupiłam 10 paczek papierosów bo nie miala kasy, a ona wbija mi nóż w plecy :rozpacz:

no to przykre naprawde...i jak mozna miec normalne uklady ze zmienniczkami ?? mamy taka jakas narodowa przyware zawisc....smutne basiu...pozostaje miec nadzieje, ze rodzina okaze sie lojalna wobec ciebie i jednak zachowa sie na poziomie...a dziewczyna.....no coz ..moze wykonalabym telefon z zapytaniem czy te pogloski jakie masz z firmy sa prawda ...zapytac wprost i jezeli faktycznie okaze ze sie ma zapedy powiedziec ostro co o tym myslisz ....

basiu wiesz ze karma wraca wiec jak ktos cie wydyma sam straci dwa razy wiecej....gdyby sie okazalo ze rodzina jednak pojdzie po latwiznie..masz jasny obraz sytuacji....a wtedy tez i im mozesz powiedziec ze czujesz dyskomfort ...w sumie nie bedziesz miala juz nic do stracenia ...za to cenna nauczke

zycze dobrych wiesci 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasu brak i corazwiekszeniechciejstwo zjazd coraz blizej a bateria pika na czerwonow...wczoraj na bratki nakrzyczlalam ze glowek nie chca podniesc i rosnac ot co.....czacha paruje 

melduje sie jednak z kawa na chwile  i zapraszam chetnych 

milego dnia i duuuuuuzo cieprliwosci wam sobie na reszte tgodnia 

guggy.gif

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

731716578_dziedobryzajcczwartek.jpg.bd86b53c6959e7ff54bb218f8b93c4fa.jpg i tym optymistycznym akcentem witam się z wami o poranku :oklaski: Zauważyłam ostatnio, że czas przyspieszył :haha: I zaczynam doszukiwać się jakiejś teorii spiskowej :haha: Musi być coś na rzeczy, bo jeszcze chwilę temu była niedziela :haha: Wychodzi na to, że ktoś zajumał mi połowę tygodnia, z czego niezmiernie się cieszę :oklaski: I mam nadzieję, że ten ktoś do końca miesiąca dalej będzie jumał czas...przynajmniej mnie :haha: A teraz pozostaje mi życzyć jumanego czasu tym, którzy tego sobie życzą i niejumanego tym, którzy o tym marzą :szydera: Zatem...miłego dzioneczka wg potrzeb i upodobań dla wsiech :oklaski: 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wstałam 5.20, bo musiałam, jakiś wewnętrzny głos mi kazał (nie, nie, nic nie piłam... A może dlatego!? :haha:), przestało mnie bawić obracanie się z boku na bok... Ale o dziwo jestem wyspana, czyli SKS łomocze do drzwi :d

Pogoda zapowiada się ładna, nie na darmo wczoraj niebo iskrzyło gwiazdami i miesiączek w nowiu pięknie świecił i wiatr lodowaty ustał, także dobrze żre, oby tak dalej. 

Dobrego dzionka Ludeczkowie mili :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Barbara48 napisał:

A z tych złych wiadomosci, zadzwonila do mnie dzisiaj koordynatorka z Niemiec. 

Następna jest chętna przejąć moją sztelę :(.

Jak tu ludziom ufać? 

Ku...rwa, podalam jej dlon, kupiłam 10 paczek papierosów bo nie miala kasy, a ona wbija mi nóż w plecy :rozpacz:

Halyna, ta która mnie zmieniła na święta, też się tak brzydko zabawiła i... kto widłami wojuje, ten od wideł ginie, buraczana jej wysokość... mać  >:(. Ja też sroce spod ogona nie wypadłam i na czarny pijar odpowiadam rzeczowymi argumentami, a, że umiem coś więcej powiedzieć w języku germańskim niż rzeczona franczeska, to jest jak jest... nie pisze, nie dzwoni, zresztą ją nie mam czasu, bo w pracy jestem. :d

Także Basiu telefon w dłoń i do dzieła i mam nadzieję, że "siostra", którą odnalazłaś w osobie córki Pdp, okaże się faktycznie mentalną siostrą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

baska bo przez kolano przeloze:lanie:

Dlaczemu mnie bijesz ?  Przecież to normalka , że jak np. Widzew , czy ŁKS będzie z kimś grał to będę kibicowała ...Wam bliższa sercu Lechia ...chyba ? :d

Za młodych lat inaczej kibicowałam , teraz jest mi to w sumie obojętne  , jeśli nasi grają z naszymi . Kluby przestały mnie interesować ...aż tak . Dawniej bardzo kibicowałam Górnikowi Zabrze , wielu znanych z tego klubu grało w drużynie Narodowej ...Lubański ...Szołtysik ...Gorgoń ....jeżuuuu...jakie to były piękne czasy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...