Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Oj, grabisz sobie Laska, grabisz....:haha:

A bo to raz....:smutek: Już od podstawówki mówili na mnie "Adwokatka"....no mam coś w sobie, że bronię innych...i co ja na to poradzę? Tak mnie Mamusia wychowała...i taka skaza na moim charakterze jest...i pewnie do końca życia zostanie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Moderator napisał:

Napisanie o cenzurze, o PW to już dla nas za dużo. 

Nie da się Wami. Co damy bana to się wszyscy wstawiają. Moderacja musi być bezduszna i konsekwentna. Mówili nam o tym na kursie dla moderacji ;). A my zawsze pękamy. Myślcie kochani, co piszecie i piszcie do nas! 

@foczka63 wracaj tutaj i za karę pisz dużo! Chcesz pisać do nas - pisz w odpowiednim miejscu. Nie podobają Ci się ankiety - pisz w temacie o ankietach. 

Dobrej nocy, pracowite mrówy! Taka paka to niezła paka. 

Tyle razy wyrażałam uczucia do Moderacji...i się nie zawiodłam...serce prawdę mówi...:hura: Kocham Moderację...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Bez względu na to co nam w sercach gra, należy stosować zasadę, że image.png.784e7acd788458d58b8ad51acf5de99d.png Mnie to bardzo ciężko przychodzi...ale czasami trzeba...

Wiesz.......ja też dużo żeczy przemilczałam....ale czasem przychodzi taki moment a na to składa sie wiele rzeczy....ze niee...muszę.muszę...powiedziec co mysle...bo tak lżej ..bez względu na konsekwencje..i ja ją rozumiem...choc powtarzam nie znam.Niw zawsze jesteśmy w stanie milczeć .....

to nie te czasy....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moderator napisał:

Napisanie o cenzurze, o PW to już dla nas za dużo. 

Nie da się Wami. Co damy bana to się wszyscy wstawiają. Moderacja musi być bezduszna i konsekwentna. Mówili nam o tym na kursie dla moderacji ;). A my zawsze pękamy. Myślcie kochani, co piszecie i piszcie do nas! 

@foczka63 wracaj tutaj i za karę pisz dużo! Chcesz pisać do nas - pisz w odpowiednim miejscu. Nie podobają Ci się ankiety - pisz w temacie o ankietach. 

Dobrej nocy, pracowite mrówy! Taka paka to niezła paka. 

Foczka grzechy ma odkupione...kocham cie Moderacjo...Hihihi platonicznie oczywiscie bo ja jestem ..hetro......oczywiście 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Wiesz.......ja też dużo żeczy przemilczałam....ale czasem przychodzi taki moment a na to składa sie wiele rzeczy....ze niee...muszę.muszę...powiedziec co mysle...bo tak lżej ..bez względu na konsekwencje..i ja ją rozumiem...choc powtarzam nie znam.Niw zawsze jesteśmy w stanie milczeć .....

to nie te czasy....

Nie...nie jesteśmy w stanie milczeć...ale...image.png.cbdce686eb5cfe7c4db39c613e67ae5b.png To co nam w duszach gra można wyrazić innymi słowy...innym przekazem... Nikt nie zabrania nam mówić...warto jednak używać właściwych słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

To znaczy ,że @foczka63 pisać nie może przez miesiąc ,czy obraziła się na nas ?Bo to do niej nie podobne.Znamy się 7 lat.Pyskata jest ,ale sprawiedliwa i z wielkim sercem.

No więc ją poszukajmy wszyscy Wszyscy za jednego.......jeden za wszystkich....a moze sie mylę....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...