Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tu nie kochać Kasieńki ?

Położyłam się przed telewizorem, okryła mnie kocykiem, pogłaskała po główce, pięć razy zapytała czy jestem głodna, dziesięć razy czy chcę pić. A do tego co chwila słyszałam jaka to ja jestem kochana. :szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak tu nie kochać Kasieńki ?

Położyłam się przed telewizorem, okryła mnie kocykiem, pogłaskała po główce, pięć razy zapytała czy jestem głodna, dziesięć razy czy chcę pić. A do tego co chwila słyszałam jaka to ja jestem kochana. :szydera:

@Maria Jolanta Moja pdp robiłaby pewnie tak samo, z tym, że jest sprawna umysłowo. Próbuję nie dopuszczać do sytuacji, w których mogła by tak sie zachować bo i tak krępuja mnie jej podziękowania niezasluzone i nienależnie. Staram się nie spoufalac, chociaż też nie chcę uchodzić za ^^zimną rybę. Oj rozkminiam cos dzisiaj trudne walory życia z obcym bądź co bądź człowiekiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry, miłego dnia życzę całemu gronu forumowiczów:cześć:

Pogoda brzydka, ciemno szaro i ponuro,:(

Chodź do mnie . U mnie słońce po oczach  napiernicza ...coraz cieplej ...wiem , bo regularnie sprawdzam ciepłotę ....raz na balkonie ...raz przed chatą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak tu nie kochać Kasieńki ?

Położyłam się przed telewizorem, okryła mnie kocykiem, pogłaskała po główce, pięć razy zapytała czy jestem głodna, dziesięć razy czy chcę pić. A do tego co chwila słyszałam jaka to ja jestem kochana. :szydera:

Ja Ci dobrze radzę :) zabierz Kasieńkę ze sobą :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja produkuje się przy obiedzie.Te obiady to dla mnie męka!Nieźle gotuję ale pod dyktando żony PDP mię bardzo potrafię!Mamy całkowicie inne smaki.Ona soli nieprzyzwoicie!Teraz to trochę opamiętała się ale na poczatku to ja czułam w jedzeniu tylko sól i magi.Teraz dostawia sobie do talerza solniczkę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hawana napisał:

Cześć Wam  ludziki . Dobranoc też zaraz powiem. Naczytałam się w necie, no i tak jakoś obrzydzilo mnie. Jarosław  Kaczyński, zaproponował 500+ za krowę ...

Wow!!! to ja kupię 5 krów, dostanę 2.500; Krowy przeżyją za 500, a ja za 2.000, o!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Na FB czytałam ale byłam pewna że to jakiś żart. :szydera:

No,niestety nie:(Desperacja i strach ekipy rządzącej przekracza  wszelkie wyobrażenie .Gotowi są obiecać gwiazdkę z nieba byle zostać przy korycie.No i stan umysłu kurdupla daje znać o sobie wyjątkowo wyraźnie.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Postanowiłam coś :oklaski:Od dzisiaj przechodzę na system urlopowy :haha: Czyli.....1525532242_dziedobryniedzielajeyk.jpg.44094ea75ca8cdffcc69ba2ee256deab.jpg...ani myślę :szydera: A tak serio....na trzy tygodnie przed zjazdem humorek mam boski :oklaski: Wczoraj zdjątka z domku dostałam....cudny ogródek na mnie czeka :oklaski: Chwasty się obraziły i jeszcze w ziemi siedzą :szydera: Glony w stawie śpią jeszcze snem zimowym :szydera: Żabi skrzek tworzy bajeczne wyspy :szydera: Hiacynty, ciemierniki i szafirki kwitną :oklaski:No i jak tu się nie cieszyć? :szydera: Podzielę więc się z wami moją pozytywną energią i pożyczę każdemu przecudnego dzionka :oklaski:

juz sie balam ze kluc bedziesz ale skoro na pleckach lezysz to szansa na bezbolesne dzien dobry jest a "roslinki" w ogrodzie?? one zawsze  czekaja na ciebie...z utesknieniem...podobnie jak moje cztery katy:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, foczka63 napisał:

No,niestety nie:(Desperacja i strach ekipy rządzącej przekracza  wszelkie wyobrażenie .Gotowi są obiecać gwiazdkę z nieba byle zostać przy korycie.No i stan umysłu kurdupla daje znać o sobie wyjątkowo wyraźnie.

Kasia o jakim "umyśle" Ty mówisz!? Ja to czekam kiedy w końcu się ta nitka podtrzymująca uszy przerwie. :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

No,niestety nie:(Desperacja i strach ekipy rządzącej przekracza  wszelkie wyobrażenie .Gotowi są obiecać gwiazdkę z nieba byle zostać przy korycie.No i stan umysłu kurdupla daje znać o sobie wyjątkowo wyraźnie.

Zmierza w pewnym kierunku... wkrótce pojawi się oferta do opieki w Warszawie :oklaski:. Ale ja już demencji nie biorę! :cześć3:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ewamarchewa napisał:

Zmierza w pewnym kierunku... wkrótce pojawi się oferta do opieki w Warszawie :oklaski:. Ale ja już demencji nie biorę! :cześć3:

Co prawda oferta bez rodziny, ale z jakimś Łupieżowym na karku :szydera: i kotem w pakiecie i... kota można dostać jak nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...