Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Opiekunkowo :).

Roweru nie kupiłam, bo Flohmarkt okazał się jednym wielkim niewypałem. Kasę miałam przygotowaną, psychicznie nie byłam do końca gotowa, więc w sumie nic złego się nie stało ;). Z pracy urwałam się o wpół do 10 i radośnie rozpoczęłam weekend, czegóż chcieć więcej w tak pięknych okolicznościach przyrody :D?

Sloneczności życzę :)!

 

Edytowane przez salazar
Kwiatowo :)
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy Trafiłam do małej miejscowości, ale sklepy mam pod ręką, bardzo blisko, do opieki mam samotną babcię, jest w pełni sprawna umysłowo, chodząca samodzielnie, z uwagi na uszkodzoną lewą rękę potrzebuje pomocy przy toalecie porannej i przebieraniu, po za tym robię wszystko to co zawsze, gotuję sprzątam i wożę ją do lekarza i na zakupy, 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Joy Trafiłam do małej miejscowości, ale sklepy mam pod ręką, bardzo blisko, do opieki mam samotną babcię, jest w pełni sprawna umysłowo, chodząca samodzielnie, z uwagi na uszkodzoną lewą rękę potrzebuje pomocy przy toalecie porannej i przebieraniu, po za tym robię wszystko to co zawsze, gotuję sprzątam i wożę ją do lekarza i na zakupy, 

A gdzie teraz jesteś ...w jakiej okolicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

okolice Homburga a miejscowość nazywa się Schonenberg-Kubelberg

@Janeczka1963 Ja jestem w okolicach Hamburga: Ahrensburg. Musze sprawdzić która to strona Hb. Ale napewno nie jest to oscienna miejscowość bo wiedzialabym.

Jak sprawdzę logistykę to odezwę się, pragnę :( kawy w Hb i rozmowy przy niej po polsku:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

@Janeczka1963 Ja jestem w okolicach Hamburga: Ahrensburg. Musze sprawdzić która to strona Hb. Ale napewno nie jest to oscienna miejscowość bo wiedzialabym.

Jak sprawdzę logistykę to odezwę się, pragnę :( kawy w Hb i rozmowy przy niej po polsku:)

 

O matuchno, Homburg, nie Hamburg buuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zmienniczka wczoraj oprowadziła mnie po okolicy / czyt. kierunek Lidl / i wstąpiłyśmy po kawę i chleb dla mnie , bo w domu tylko zwietrzała " sypana " i chleb tostowy ,który z szynką nie bardzo smakuje :haha:No i sobie gadałyśmy po naszemu a tu nagle , gdzieś z tyłu jakieś nieśmiałe " dzień dobry " ...Tak poznałyśmy Marię , żeby było zabawniej to jesteśmy na usługach tej samej agencji :szydera: I już wymieniłyśmy się numerami telefonów i jak Maria przypedałuje w naszą okolicę to spotkamy się na pogaduchy . Obie jesteśmy raczej realistkami , gdy o czas na spotkania biega , bo tylko możemy liczyć na te nasze , dwugodzinne pauzy ....za wiele nie zwojujemy . Ona , tak samo jak ja ma tez płacone za brak jednego w tygodniu dnia wolnego ...pozostają pauzy . Maria wylądowała gdzieś na wsi , ma do mnie kilka kilometrów . Mamy nadzieję , że się spotkamy a jak wyjdzie ...nie wiadomo  . Dlatego bawią mnie zawsze nawoływania " halloooo ...jest ktoś tutaj ? ! " ...wołać można , czemu nie , ale jak się ma dwie godziny dziennie pauzy to możemy ....się wołać i tylko wołać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się nie marudź.

Mam teraz koleżankę która codziennie do mnie przychodzi. Jak leje to gadamy a jak nie leje to albo na rowerkach albo na nóżkach trzaskamy kilometry. Zazwyczaj z Kasieńką bo trochę strach samą ją zostawiać. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Baśka powtarzająca się nie marudź.

Mam teraz koleżankę która codziennie do mnie przychodzi. Jak leje to gadamy a jak nie leje to albo na rowerkach albo na nóżkach trzaskamy kilometry. Zazwyczaj z Kasieńką bo trochę strach samą ją zostawiać. :haha:

Niestety z moja Katieńką nie da rady , czy z buta , czy na wózku popitalać ....leżąca jest :tak2:...Biega o to , że ja się dostosuję , tylko  koleżance musi czas spasować . Na przykład wczoraj : my miałyśmy jeszcze pauzę , ona musiała już wracać . Jestem pewna , że uda nam się spotkać . Przecież nie musimy codziennie ...wystarczy dwa , trzy razy w tygodniu i będzie git :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też tylko pauzy dzienne, za to- ile mnie się zamarzy, ile mnie potrzeba, ile mnie się podoba:trele: , tylko, odpowiedzialna na odpowiedzialnym stanowisku:haha:nie nadużywam. Namawia mnie ta moja pdp na wypad do Hb ale szlifować hamburskich brukow sama nie lubię, kein lust. Noooo i ogrodeczek nie zagospodarowany:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krista napisał:

Ja mam też tylko pauzy dzienne, za to- ile mnie się zamarzy, ile mnie potrzeba, ile mnie się podoba:trele: , tylko, odpowiedzialna na odpowiedzialnym stanowisku:haha:nie nadużywam. Namawia mnie ta moja pdp na wypad do Hb ale szlifować hamburskich brukow sama nie lubię, kein lust. Noooo i ogrodeczek nie zagospodarowany:p

To masz tak jak ja, wolnego skolko ugodno, a do tego mam jeszcze za ścianą opiekunkę

Wspólne kawki praktycznie codziennie, tyż ma luzu bo małżeństwo 4 dni w tygodniu w przedszkolu:p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...